Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

Dormeo emocijų PELĖDŽIUKAI

Emocijų pelėdžiukai yra daug daugiau nei pliušiniai žaislai, su kuriais žais jūsų vaikai. Kiekvienas pelėdžiukas įkūnija skirtingas emocijas, padėdamas vaikams atpažinti, suprasti ir išreikšti savo jausmus.

DORMEO emocijų pelėdžiukai padės jūsų vaikui suvokti ir priimti bet kokias emocijas ir taps artimiausiu jų žaidimų draugu.

3 in 1: MINKŠTAS ŽAISLAS – PAGALVĖLĖ – UŽKLOTAS

Kiekvieną pelėdžiuką galima naudoti kaip smagų minkštą žaislą, pagalvėlę arba jaukų užklotą. Turėdamas šį pelėdžiuką visada būsi pasiruošęs jaukiai nusnūsti arba smagiai žaisti, kad ir kur būtum. Pasirink vieną iš keturių emocijų, kurią nori geriau pažinti.

PAŽINK EMOCIJAS

Vaikui pažįstant aplinką labai svarbu suvokti savo emocijas ir išmokti jas priimti. DORMEO emocijų pelėdžiukai saugiai ir smagiai supažindina vaikus su jausmų pasauliu. Pristatome naujuosius draugus – DORMEO emocijų pelėdžiukus.

SUSIPAŽINK SU DORMEO EMOCIJŲ PELĖDŽIUKAIS

  • Yuu-Huu yra laimingas pelėdžiukas. Jis visur mato tik gerus dalykus ir iškart įkvėps tau pozityvumo!

  • Shoo-shoo yra labai drąsus pelėdžiukas. Jis padeda nugalėti baimes ir yra nepaprastai narsus, kovodamas su baisiais sapnais.

  • Blu-blu išmokys, kad nieko tokio kartais būti liūdnam. Pasikalbėk su BLU-BLU apie tai, kas tave šiandien nuliūdino ir pasijusi lengviau.

  • Loony-coo pelėdžiukas visada pasiruošęs pasilinksminti. Gali būti tikras, kad su juo neteks nuobodžiauti.

DORMEO emocijų pelėdžiukas

tik

19,95 €

DORMEO mažas emocijų pelėdžiukas

tik

7,50 €

ATSILIEPIMAI

 Emocijų pelėdžiuką galima naudoti kaip minkštą žaislą jūsų vaikui, be to jį galima išmokyti tiek spalvų, tiek emocijų įvairovės. Tai praktiška, gražu ir įdomu.  
Anita, Ryga
 Atlieka keletą funkcijų. Pelėdžiuko viduje galima laikyti užklotą, o patį pelėdžiuką galima naudoti kaip žaislą - pagalvę. 
Juris, Uogrė
 Įdomus vaikams, minkštas žaislas kartu su užklotu. Be to, man patinka pelėdžiukų emocijos, nes kiekvienas vaikas turi savo asmenybę, todėl galima išsirinkti tinkamiausią pelėdžiuką jūsų vaikui. 
Petra, Liublijana
 Puikiai atrodo, šį žaislą patogu pasiimti su savimi į kelionę. Labai minkštas ir švelnus. 
Eva, Olomoucas

LOONY-COO pelėdžiukas visada pasiruošęs pasilinksminti. Gali būti tikras, kad su juo neteks nuobodžiauti.

SHOO-SHOO yra labai drąsus pelėdžiukas. Jis padeda nugalėti baimes ir yra nepaprastai narsus, kovodamas su baisiais sapnais.

YUU-HUU yra laimingas pelėdžiukas. Jis visur mato tik gerus dalykus ir iškart įkvėps tau pozityvumo!

BLU-BLU išmokys, kad nieko tokio kartais būti liūdnam. Pasikalbėk su BLU-BLU apie tai, kas tave šiandien nuliūdino, ir pajusi, kad tapo lengviau.

Computer Phone Coffee Coffee

Jau veikia 1 parduotuvė ir 4 prekių atsiėmimo centrai!

Kviečiame apsipirkti.