PASIRINKITE KATEGORIJĄ
Parduotuvės
Club5 narystė
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Čiužiniai

Čiužiniai

Nuo „Memory“ medžiagos iki „Octaspring®“ spyruoklių sluoksnio, nuo kieto iki minkšto kaip debesis pagrindo - esame tikri, kad išsirinksite sau tą, apie kurį svajojate.

Rūšiuoti pagal Rinktis pagal

17 prekė (-ės)

Uždaryti

17 prekė (-ės)

Uždaryti

Čiužiniai

Rinkdamiesi čiužinį turite būti išrankūs. Juk nuo jo kokybės ir tinkamumo jūsų poreikiams priklauso taip, kaip išsimiegosite naktį ir jausitės kitą dieną. Naują čiužinį patariame rinktis itin atidžiai. Atkreipkite dėmesį ne tik į jo išvaizdą ar kainą, bet ir tokias savybes, kaip tinkama atrama nugarai ir visam kūnui, prisitaikymas, higiena, apsauga nuo dulkių erkučių, bakterijų, nemalonių kvapų, komercinė garantija.

Kam reikalingos komforto zonos?

Kalbant apie tinkamą atramą, labai svarbi čiužinio savybė – komforto zonos, kitaip dar vadinamos minkštumo / kietumo zonomis. Tai reiškia, kad čiužinio pagrindas yra specialios struktūros, vienos dalys minkštesnės, kitos – kietesnės, standesnės. Zonos išdėstomos pagal anatomines kūno savybes. Sunkesnėms kūno dalims reikia tvirtesnės atramos, lengvesnėms – minkštesnės. Štai kodėl pati tvirčiausia yra centrinė čiužinio dalis, nes klubai ją spaudžia labiausiai. O galvos ir kojų sritys būna minkštesnės, nes joms tenka gerokai mažesnis spaudimas. Tik tinkamai atrėmus kūną jis išlieka taisyklingoje padėtyje ir jūs galite kokybiškai išsimiegoti. DORMEO čiužinių asortimente rasite turinčių net 5 komforto zonas. Ramus poilsis garantuotas.

Paprasta pasirūpinti tinkama švara

Čiužinys – ilgametė investicija į kokybišką miegą. Ant jo miegodami praleidžiame ne vienus metus, todėl verta pasidomėti, ar paprasta pasirūpinti tinkama čiužinio higiena ir švara. Beveik visi DORMEO čiužiniai turi nusegamus užvalkalus arba nusegama yra viršutinė užvalkalo dalis. Taigi galite reguliariai išskalbti užvalkalą ir užtikrinti švarią miego aplinką. Papildomą apsaugą nuo nepageidaujamų mikroorganizmų, dulkių erkučių ir nemalonių kvapų užtikrina „CleanEffect®“ medžiaga. Dar vienas būdas pasirūpinti, kad čiužinys išliktų švarus ilgiau – apsauginiai čiužinių užvalkalai.

DORMEO čiužiniams naudojamos medžiagos

Tikriausiai smalsu žvilgtelėti į DORMEO čiužinio vidų? Daugumos DORMEO čiužinių pagrindą sudaro „Ecocell®“ medžiaga. Ji ypatinga savo korėta struktūra, todėl oras gali laisvai judėti čiužinio viduje. Svarbiausia jos savybė – nepriekaištingas prisitaikymas prie kūno. Būdama elastinga, atgauna pradinę formą po bet kokio spaudimo, todėl individualiai prisitaiko prie kūno linkių.

„Memory“ medžiaga jau tapo komforto sinonimu. Šią viskoelastinę medžiagą dažniausiai aptiksite DORMEO čiužinių užvalkaluose, viršutiniame sluoksnyje. „Memory“ reaguoja į šilumą ir tarsi apgaubia minkštumu jūsų kūną.

„Octaspring®“ spyruoklės – inovatyvi DORMEO technologija. Savo forma primena korį ir dėl specialios struktūros judam 3 kryptimis. Pagamintos iš putų poliuretano ir individualiai prisitaiko prie kūno, kokia poza begulėtumėte – ant šono, nugaros ar pilvo.

Patogu ir jai, ir jam

Ar pažįstama situacija, kai vienas poros narys nori miegoti minkščiau, o kitam patogesnis – kietesnis paviršius? DORMEO padės išspręsti ir šią dilemą. Rinkitės dvigulį čiužinį, kurio pagrindą sudaro dvi vartomos dalys. Kiekvienas galės pasirinkti kietesnę arba minkštesnę pusę. Šias dalis gaubia vienas užvalkalas, tad miegosite kartu, tačiau nereiks ieškoti jokių patogumo kompromisų. Nepamirškite, kad tikrai kokybišku miegu pasirūpinsite išsirinkę ne tik tinkamą čiužinį, bet ir pagalvę bei lovos groteles.

DORMEO čiužinių patvarumą ir ilgaamžiškumą patvirtina ir jų pagrindui suteikiama komercinė garantija. Dažniausiai – net 15 metų. Tai daugiau nei 5400 dienų, kurių kiekvienos rytas prasidės puikiai pailsėjus.

Saugi ir praktiška vakuuminė pakuotė

DORMEO čiužinys į jūsų namus atkeliaus saugiai supakuotas į vakuuminę pakuotę. Tai užtikrina čiužinio apsaugą gabenimo metu. Čiužinį paruošti naudoti labai paprasta. Atsargiai prakirpkite pakuotę, nuimkite nuo čiužinio ir leiskite jam 12 valandų plėstis ir prisigerti oro.