PASIRINKITE KATEGORIJĄ
Parduotuvės
Club5 narystė
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Pagalvės

Pagalvės

Mūsų pagalvės suteiks jums atramą ir leis pasijusti, tarsi miegotumėte ant debesies.
Susipažinkite su visomis Dormeo pagalvėmis ir išsirinkite sau tinkamiausią.

Rūšiuoti pagal Rinktis pagal

31 prekė (-ės)

Uždaryti
Page:
  1. 1
  2. 2

31 prekė (-ės)

Uždaryti
Page:
  1. 1
  2. 2

Pagalvės

Atsipalaidavimas ir ramybė ateina tada, kai po ilgos dienos galvą padedate ant patogios pagalvės ir prisiglaudžiate prie minkštos, jaukios antklodės. DORMEO asortimente rasite pagalvių įvairiausiems poreikiams. Gal jums svarbiausia miegoti gaivioje aplinkoje? O gal mėgstate šilumą? Pirmenybę teikiate natūralesnėms medžiagoms?

Kaip išsirinkti tinkamą pagalvę?

Pirmiausia pagalvė turi palaikyti taisyklingą stuburo padėtį ir prisitaikyti prie miego padėties. Jeigu vargina alergijos, pagalvė turi būti apsaugota nuo dulkių erkučių ir lengvai skalbiama.

Tinkamai parinkta pagalvė padeda užtikrinti natūralią galvos, kaklo ir stuburo padėtį. Tai svarbu norint lengvai užmigti, ryte nubusti gerai pailsėjusiems, kupiniems jėgų ir išvengti skausmų. Kokybiškas nakties miegas ypač svarbus gerai savijautai, fizinei ir psichinei sveikatai. Tinkamą stuburo padėtį ir atramą užtikrinti padeda ne tik pagalvė, bet ir patogus čiužinys arba antčiužinis bei grotelės.

Kaip miegoti patogiausia?

Kokia yra jūsų mėgstamiausia miegojimo poza – ant nugaros, šono ar pilvo? Atkreipkite dėmesį, kaip dažniausiai gulite, kai nubundate ryte. Tai yra jūsų miego poza. Pagal ją lengviausia išsirinkti tinkamą pagalvę. Klasikinės formos pagalvė tinka visoms pozicijoms, bangelės formos – miegantiems ant nugaros ir šono.

Kokios medžiagos naudojamos DORMEO pagalvėms?

DORMEO pagalvėms naudojamos kruopščiai atrinktos ir aukštos kokybės medžiagos. Užpildą dažniausiai sudaro „Wellsleep® advanced“ mikropluoštas. Šis mikropluoštas sujungia lengvas ir orui laidžias gijas su funkcionalumu ir pūkų švelnumo pojūčiu. Jis gerai reguliuoja šilumą, tačiau prastai sugeria drėgmę, todėl natūraliai atsparus dėmėms ir laidus orui. Specialios struktūros pluošto gijos sukuria oro kišenėles, suteikiančias pagalvei purumo ir apimties.

Beje, daugelis klasikinių DORMEO pagalvių turi užtrauktuką šone. Jį atsegus galima išimti dalį užpildo ir reguliuoti pagalvės aukštį ir minkštumą pagal individualius poreikius.

Bangelės formos pagalvių pagrindą sudaro „Memory“ medžiaga. Ji puikiai prisitaiko prie kūno formų, suteikia atramą ten, kur reikia labiausiai, ir padeda palaikyti taisyklingą stuburo padėtį.

Vertinantys inovatyvias technologijas liks sužavėti pagalvių su „Octaspring®“ ritiniu. Šios pagalvės patogiai atremia galvą ir kaklą, užtikrina puikią oro cirkuliacija, todėl sukuria higieniškesnę aplinką, padedančią lengviau užmigti.

Jeigu ieškote pagalvės, kuri sujungtų klasikinės ir bangelės formos pagalvių privalumus, rinkitės tokią, kurios užpildą sudaro „Memory“ medžiagos gabaliukai. Jie reaguoja į kūno šilumą ir tarsi apgaubią galvą ir kaklą minkštumu, kartu palaikydami taisyklingą stuburo padėtį.

Pagalvėlės – jauki namų detalė

Be kokybiškos pagalvės neįsivaizduojame ramaus nakties miego, o be dekoratyvinių pagalvėlių – jaukių namų. Tai puikus būdas suteikti kambariui daugiau spalvų ar raštų, sukurti malonią ir atsipalaiduoti kviečiančią atmosferą. Minkšta ir švelni pagalvėlė pravers ir poilsio akimirką, kai sumanysite nusnūsti pogulio ar patogiai atsiremti skaitydami knygą arba žiūrėdami televizorių. DORMEO dekoratyvinių pagalvėlių asortimente rasite tiek vienspalvių, tiek margų ir raštuotų. Tikrai išsirinksite tinkamiausią jūsų namams.

Jeigu vargina alergijos...

Dulkių erkutėms alergiški žmonės turėtų vengti pūkinių užpildų, nes jie sukuria šiems mikroorganizmams palankią aplinką. Rekomenduojame rinktis „Wellsleep® advanced“ mikropluoštu ar „Memory“ medžiaga užpildytas pagalves. Jos yra hipoalerginės, lengvai prižiūrimos ir jas paprastai galima skalbti pakankamai aukštoje temperatūroje. Tai padeda sukurti saugią ir higienišką miego aplinką.

Beje, ar pamenate, kada paskutinį kartą keitėte pagalvę? Specialistai rekomenduoja tai daryti kas 2 metus. Gal jau metas atsinaujinti ne tik pagalves, bet ir antklodes?