PASIRINKITE KATEGORIJĄ
Parduotuvės
Club5 narystė
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Antčiužiniai

Antčiužiniai

Tinkamas antčiužinis, panašiai kaip pagalvė, gali suteikti papildomo minkštumo jūsų čiužiniui, jei jis yra per kietas, arba paversti jį kietesniu, jei jums reikia tvirtesnės atramos.

Rūšiuoti pagal Rinktis pagal

13 prekė (-ės)

Uždaryti

13 prekė (-ės)

Uždaryti

Antčiužiniai

DORMEO antčiužiniai yra greitas ir paprastas būdas suteikti minkštumo per kietam čiužiniui ar patogiai išsimiegoti ant nelygios sofos, išskleidžiamosios lovos arba net grindų. Antčiužiniai yra kompaktiški, neužima daug vietos jūsų namuose, juos galite pasiimti į keliones, kad patogiai išsimiegotumėte net ir nebūdami namuose.

Kodėl verta įsigyti DORMEO antčiužinį?

Pirmiausia, jis padeda panaikinti nedidelius paviršiaus nelygumus, gerina mikroklimatą (reguliuoja temperatūrą ir drėgmę), padeda palaikyti tinkamą stuburo padėtį.

Jeigu naktį miegate pakankamai valandų tačiau nubudę ryte vis tiek jaučiatės pavargę, atidžiau pažiūrėkite į savo miego vietą, kurioje prabėga net trečdalis jūsų gyvenimo. Gal miegate ant senos sofos? O gal įsigijote naują čiužinį, tačiau paaiškėjo, kad jis jums per kietas? Pamirškite šiuos nepatogumus su DORMEO antčiužiniu. Tinkamai parinktas antčiužinis gali padėti išvengti kaklo ir nugaros skausmų, kokybiškai išsimiegant, dieną nekamuos energijos trūkumas ir nuovargis, tad būsite gerokai produktyvesni.

Kaip išsirinkti tinkamo kietumo antčiužinį?

Nesate tikri, ar antčiužinis yra jums tinkamo kietumo? Tai patikrinti labai paprasta. Atsigulkite ant antčiužinio ir pakiškite ranką po nugaros apatine dalimi. Jeigu ranka lengvai pralenda ir dar yra laisvos vietos, vadinasi, antčiužinis per kietas, jeigu ranka pralenda sunkiai – per minkštas, o jeigu ranka pralenda, tačiau laisvos vietos nebelieka – antčiužinis yra jums tinkamo kietumo.

DORMEO antčiužiniams naudojamos medžiagos

Įdomu, kas slypi antčiužinio viduje? DORMEO antčiužinių pagrindą dažniausiai sudaro „Ecocell®“ arba „Orthocell™“ medžiaga. „Ecocell®“ ypatinga savo korėta struktūra, todėl oras gali laisvai judėti antčiužinio viduje. Svarbiausia jos savybė – nepriekaištingas prisitaikymas prie kūno. Būdama elastinga, atgauna pradinę formą po bet kokio spaudimo, todėl individualiai prisitaiko prie kūno linkių. „Orthocell™“ medžiaga pasižymi labai panašiomis savybėmis, tačiau, lyginant su „Ecocell®“ yra sunkesnė ir atsparesnė poveikiui.

„Memory“ medžiaga jau tapo komforto sinonimu. Šią viskoelastinę medžiagą dažniausiai aptiksite DORMEO antčiužinių užvalkaluose, viršutiniame sluoksnyje. „Memory“ reaguoja į šilumą ir tarsi apgaubia minkštumu jūsų kūną.

Neretai antčiužinio užvalkalo pluoštas yra papildomai apdorojamas, siekiant suteikti papildomų savybių. Pavydžiui, alavijų ekstrakto mikrokapsulės suteikia audiniui švelnumo, ramina odą. Žaliosios arbatos ekstraktas suteikia gaivų aromatą ir gali padėti greičiau atsipalaiduoti. „CleanEffect®“ medžiaga saugo nuo dulkių erkučių, bakterijų, nemalonių kvapų.

Antčiužinio universalumas

Kelios idėjos, kam tikrai pravers DORMEO antčiužinis: miegantiems ant nelygaus ar per kieto paviršiaus; gyvenantiems mažame bute ar atvykus svečiams; norintiems patogiai išsimiegoti kelionių metu (atostogaujant vasarnamyje, lankant svečius); studentams bendrabučiuose, norintiems sukurti patogią vietą mankštintis arba žaisti su vaikais.

Švari ir higieniška miego aplinka

Visi DORMEO antčiužiniai sukurti taip, kad užtikrintų kuo sveikesnę ir švaresnę miego aplinką. Didžioji dalis turi nusegamus užvalkalus, taigi galite juos reguliariai išskalbti ir pasirūpinti tinkama švara. Antčiužiniai supakuojami ir pristatomi vakuuminėse pakuotėse. Visos medžiagos – nuo pluoštų, spyruoklių iki poliuretano – kurios naudojamos antčiužiniams gaminti, yra funkcionalios, laidžios orui ir hipoalerginės; tinka į alergijas linkusiems žmonėms, sukuria alergenams nepalankią aplinką. Tinkamą miego aplinkos higieną užtikrinti padeda ne tik antčiužiniai, bet ir kokybiškos pagalvės bei antklodės.