PASIRINKITE KATEGORIJĄ
Parduotuvės
Club5 narystė
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Baldai

Atnaujinkite savo miegamąjį

Paverskite savo miegamąjį tikra oaze su elegantiškais, funkcionaliais ir kokybiškais baldais, kurie leis sukurti įvairių spalvų derinius, atitikančius jūsų skonį bei derančius prie turimos erdvės.

Rūšiuoti pagal Rinktis pagal

11 prekė (-ės)

Uždaryti

11 prekė (-ės)

Uždaryti

Baldai

Stilingi ir elegantiški DORMEO baldai leis mėgautis komfortu miegamajame. Baldų asortimente – minimalistinio dizaino, lengvai surenkamos lovos, gaminamos Europos Sąjungoje. Surinkus beliks įdėti groteles, ant viršaus uždėti čiužinį ir mėgautis geru nakties poilsiu.

Visada stilingas minimalistinis dizainas

Minimalistinio dizaino miegamojo lova lengvai dera bet kokio interjero kambaryje. Galite pasirinkti pagamintas iš laminuotų medžio drožlių plokščių arba aptrauktas aukštos kokybės apmušalais. Aukštas minkštas šių lovų galvūgalis ne tik apsaugo sieną, bet ir suteikia jaukumo, į galvūgalį patogu atsiremti, jeigu sumanysite paskaityti knygą ar žiūrėti televizorių.

Šalia miegamojo lovos tikrai atsiras vietos nedidelei naktinei spintelei. Čia galėsite tvarkingai laikyti knygas, akinius ir kitus asmeninius daiktus.

Kodėl verta naudoti lovos groteles?

Išsirinkę patinkančią lovą nepamirškite, kad prireiks ir grotelių. Jeigu svarstote, ar jums reikalingos grotelės, jus tikrai įtikins ne vienas jų privalumas. Pirmiausia, tai yra patogus, lankstus ir prie kūno ergonomiškai prisitaikantis pagrindas. Visų DORMEO grotelių kietumą galima reguliuoti ir pasirinkti sau patogiausią. Taip pat grotelės sukuria optimalų oro laidumą, todėl čiužinyje nesikaupia drėgmė, jis išlieka sausas ir higieniškas. Laikydami čiužinį ant tinkamo paviršiaus, gerokai prailginate čiužinio ilgaamžiškumą.

Orui laidus čiužinio pagrindas užtikrina nuolatinę oro cirkuliaciją. Tinkamas oro laidumas padeda sukurti gaivesnę ir sausesnę miego aplinką, užtikrina higieną ir žemesnę temperatūrą.

Dar vienas grotelių privalumas – padeda tolygiai paskirstyti kūno svorį ir sumažina spaudimo taškus. Taip pat kūnas labiau atsipalaiduoja, nes apsiversti nuo vieno šono ant kito tampa lengviau. Grotelių svarbą įrodo ir tai, kad jos lemia net trečdalį miego paviršiaus patogumo.

Ypač naudinga DORMEO grotelių savybė – reguliuojamas kietumas juosmens srityje. Tai galima daryti stumdant specialius guminius laikiklius vidurinėje grotelių dalyje. Jeigu norite kietesnio pagrindo, sustumkite laikiklius į šoną, o jeigu minkštesnio – stumkite laikiklius į centrą. Uždėję čiužinį ant reguliuojamo kietumo grotelių pajusite, kad čiužinys dar paslankiau prisitaiko prie jūsų kūno.

Patogi sulankstoma kėdė

DORMEO baldų asortimente rasite ir patogių bei stilingų sulankstomų kėdžių. Jas galėsite naudoti įvairiais būdais, pavyzdžiui, pastatyti balkone arba terasoje, įsidėti į automobilio bagažinę keliaujant ar paprastai naudoti namuose jaukioms poilsio akimirkoms. Tamsiai ir šviesiai pilki atspalviai puikiai dera bet kokiame interjere.

Baldai, kuriuos galite susikurti patys

Sulankstomos kėdės priklauso COZY kolekcijai. Ją sudaro namų puošybos ir interjero prekės, padėsiančios namus paversti jaukia ir atsipalaiduoti kviečiančia vieta. Kolekcijoje taip pat rasite medinių palečių ir paletėms skirtų minkštų pagalvėlių. Medinės paletės jau seniai atkreipė dizainerių ir tendencijų kūrėjų dėmesį, nes iš palečių galima kurti stilingus ir išskirtinius baldus, kurių kaina nedidelė ir juos patogu pritaikyti prie savo poreikių. Paletės yra modulinio dizaino, vadinasi, labai lengvai galima keisti jų funkciją ir sofą paversti lova arba atvirkščiai. Tam neprireiks papildomų išlaidų ar įrankių. Paletės gali puikiai tarnauti ir kaip lauko baldai.

Specialiai paletėms skirtas patvarias pagalvėles galima naudoti namų viduje ar išorėje, jos atsparios dėmėms, saulei, greitai džiūsta, vidus pripildytas perdirbto poliesterio ir „Ecocell®“ medžiagos gabaliukų.