Club5 narystė
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Kaip išsirinkti čiužinį?

Rinkoje esant tiek daug čiužinių, gali būti labai nelengva išsirinkti sau tinkamą čiužinį. Kokios yra bendros nuostatos, į kurias turėtume atkreipti dėmesį rinkdamiesi čiužinį arba norėdami patobulinti jau turimą lovą? Norėdami padėti Jums apsispręsti sudarėme 5 žingsnių sąrašą. Tikimės tai padės Jums išsirinkti tinkamiausią Dormeo čiužinį.

Rinkoje esant tiek daug čiužinių, gali būti labai nelengva išsirinkti sau tinkamą čiužinį. Kokios yra bendros nuostatos, į kurias turėtume atkreipti dėmesį rinkdamiesi čiužinį arba norėdami patobulinti jau turimą lovą?

Norėdami padėti Jums apsispręsti sudarėme 5 žingsnių sąrašą. Tikimės tai padės Jums išsirinkti tinkamiausią Dormeo čiužinį.

Čiužinių palyginimo lentelė padės lengviau apsispręsti norint palyginti keletą čiužinių. Ją rasite čia >>

1. Pasirinkite tinkamą dydį

Atrodo labai paprasta pastaba, tačiau tai privalome paminėti. Koks yra reikiamas čiužinio dydis - pirmas žingsnis. Rinkdamiesi savo svajonių čiužinį įsitikinkite, kad jis atitiks Jūsų lovos matmenis.

Jei nesate tikri, kokio dydžio čiužinio reikia, dar kartą pasitikrinkite ir tik tada priimkite sprendimą.

Dormeo siūlo visų klasikinių dydžių čiužinius. Taip pat turime kai kurių nestandartinių dydžių čiužinių.

2. Pagalvokite apie nugarą

Rinkdamiesi čiužinį įsitikinkite, kad jis suteiks reikiamą atramą Jūsų stuburui. Net jei dabar nepatiriate nugaros skausmų, tinkamo čiužinio pasirinkimas gali padėti išvengti nugaros skausmų ateityje.

Visi Dormeo čiužiniai išlaiko nugarą taisyklingos padėties, gali padėti šalinti esamas kaklo ir nugaros problemas bei gali padėti užkirsti kelią tolimesnėms problemoms atsirasti.

3. Rinkitės komfortą

Jūsų čiužinys turi būti patogus. Tai reiškia, kad atsigulę tiesiog turite jaustis komfortiškai. Jūs turite gebėti atsipalaiduoti bet kuriuo metu atsigulę ant čiužinio. Jei turite galimybę, išbandykite čiužinį namuose ir įsitikinkite, ar jis yra tinkamas Jums.

Rinkitės iš ypač patogių Dormeo čiužinių. Čiužiniams taikoma pinigų grąžinimo garantija, taigi jei norėsite pakeisti savo čiužinį į kitą, galite tai padaryti per 30 dienų.

4. Atkreipkite dėmesį į kokybę, higieną ir apsaugą užtikrinančius gamintojo standartus

Dažniausiai čiužinį naudojame daug metų. Ant jo miegame, ilsimės, kartais valgome, žiūrime televizorių, skaitome, todėl čiužinys gali tapti tikru bakterijų ir dulkių erkių veislynu. Čiužiniuose atsiradę alergenų židiniai gali sukelti alergijas ir astmos priepuolius. Renkantis čiužinį svarbu atkreipti dėmesį į čiužinio apsaugą nuo mikroorganizmų.

Dormeo tikslas – kurti sveiką miego aplinką, todėl visų čiužinių medžiagos yra apdorotos CleanEffect® technologija. Tai yra pasaulyje žinomas ženklas, reiškiantis, kad medžiaga buvo apsaugota nuo dulkių erkių apdorojant ją specialiu būdu. Medžiagos, kurios buvo apdorotos specialiu būdu, yra patikimai ir ilgam apsaugotos nuo dulkių erkių ir grybelio augimo. CleanEffect® ženklas leidžia įžvelgti skirtumą tarp įvairių audinių, čiužinių ir patalynės tipų, todėl lengviau ir greičiau išsirinksite aukščiausios kokybės prekę.

5. Apsvarstykite prekės kainą

Kai kurie žmonės yra įsitikinę, kad patys brangiausi daiktai yra kokybiškiausi. Tačiau stiprėjant globalizacijai ir plečiantis rinkai šis čiužinių pasirinkimo principas tapo neracionaliu. Kaina neturėtų būti pagrindiniu kriterijumi renkantis čiužinį! Šiais laikais aukščiausios kokybės čiužinį galima įsigyti žymiai pigiau.

Įperkami ir kokybiški Dormeo čiužiniai. Dormeo įrodė, kad gera kaina ir nepriekaištinga kokybė gali derėti viename čiužinyje.

Čiužinio pasirinkimas pagal miego pozą

Rinkdamiesi naują čiužinį mes retai pagalvojame apie savo įprastą miego pozą, nors tai yra vienas svarbiausių veiksnių. Skirtingos miego pozos skirtingai veikia mūsų kūno dalis, taigi rekomenduojama rinktis čiužinį pagal įprastinę savo miego pozą.

Jei miegate ant nugaros…

Jums reikia standesnės lovos. Šioje miego pozoje kūno svoris pasiskirsto po visą lovos paviršių, bet nugarai reikalinga tvirta atrama.

Dormeo rekomenduoja:

 • Aloe Vera: Ecocell putų poliuretano pagrindas tobulai prisitaiko prie kūno, todėl Jūsų nugara ir stuburas visada išlieka taisyklingoje padėtyje, o Jūs galite puikai atsipalaiduoti ir pailsėti.
Jei dažniausiai miegate ant pilvo…

Rinkitės vidutinio minkštumo čiužinį, kuris prisitaiko prie kūno formos ir svorio. Jums tinkamiausias čiužinys yra tas, kuriame dera minkšto ir kieto čiužinio savybės, taigi patogumas ir tvirta atrama.

Dormeo rekomenduoja:

 • Fresh: elastinė Ecocell® medžiaga suteikia kūnui puikią atramą ir užtikrina teisingą stuburo poziciją, o viskozės elastinė „Memory“ medžiagos sluoksnis maloniai apgaubia kūną, prisitaikydama prie jo formų ir svorio, suteikdama neįtikėtino komforto pojūtį.
Jei dažniausiai miegate ant šono…

pasirinkite minkštesnį čiužinį, kuris saugos Jūsų pečius, klubus ir alkūnes. Miegant ant per kieto čiužinio gali sutrikti kraujotaka, pradėti tirpti galūnės. Dėl to dažniausiai miegodami vartomės ir atsibundame.

Dormeo rekomenduoja:

 • iMemory Silver: iš 2 ypatingų Ecocell® medžiagos sluoksnių pagamintą čiužinį.
Jei miegodami dažnai keičiate padėtis…

patariame Jums rinktis minkštą – vidutinio minkštumo čiužinį, kuris gerai prisitaikytų prie Jūsų kūno linijų (pačių, klubų, kelių ir t.t.). Gerai pasverkite savo poreikius ir rinkitės čiužinį pagal tai, kokio minkštumo čiužinio reikia Jūsų kūnui.

Dormeo rekomenduoja:

 • iMemory Silver: iš 2 ypatingų Ecocell® medžiagos sluoksnių pagamintą čiužinį. Oro kanalai ir 3 minkštumo zonos abiejuose sluoksniuose – tai užtikrina komfortą, tinkamą čiužinio prisitaikymą prie kūno svorio, formų ir linijų, taip pat oro laidumą.

Čiužinio pasirinkimas pagal kietumą

Šis čiužinių vertinimo kriterijus yra taip pat svarbus kaip ir ankstesnis. Renkantis čiužinį labai svarbus yra individualus minkšto arba kieto čiužinio poreikis.

Jei Jūs norite standesnio čiužinio…

rinkitės čiužinį, kuris būtų pagamintas iš orui pralaidžios, bet standžios medžiagos kaip Ecocell®. Ši pažangi medžiaga suteikia puikią atramą nugarai ir puikiai vėdinasi, taigi užtikrina Jūsų miego komfortą.

Dormeo rekomenduoja:

 • Aloe Vera: Ecocell putų poliuretano pagrindas tobulai prisitaiko prie kūno, todėl Jūsų nugara ir stuburas visada išlieka taisyklingoje padėtyje, o Jūs galite puikai atsipalaiduoti ir pailsėti.
Jei norite vidutinio minkštumo čiužinio arba čiužinio minkštu paviršiumi…

rinkitės čiužinį iš Ecocell® medžiagos su papildomu minkštu sluoksniu, gaminamu iš ypatingos, kūną komfortu ir šiluma apgaubiančios, medžiagos. Geriausias tokios medžiagos pasirinkimas yra šilumai jautri viskozės elastinė medžiaga, kuri yra elastinga. Viskozės elastinė medžiaga palaiko kūną, bet yra minkšta, todėl mažėja nugaros skausmas ir atsiranda nesvarumo jausmas.

Dormeo rekomenduoja:

 • iMemory Silver: su iMemory viskozės elastinės medžiagos sluoksniu viršutinėje užvalkalo pusėje.
Jei norite minkšto čiužinio…

rinkitės ypatingai lankstų ir minkštą čiužinį su storu viskozės elastinės medžiagos sluoksniu.

Dormeo rekomenduoja:

 • iMemory Silver: iš 2 skirtingo kietumo Ecocell® medžiagų pagamintą čiužinį.

Čiužinio pasirinkimas, jei Jus vargina nugaros skausmas

Jei turite nugaros problemų, renkantis čiužinį rekomenduojama pasitarti su gydytoju. Jei neturite progos pasitarti su specialistais, mes parengėme sąrašą rekomendacijų, kurios pravers sprendžiant dažniausiai iškylančias problemas.

Jei Jus vargina apatinės nugaros dalies skausmas…

rinkitės čiužinį, kuris palaikytų Jūsų stuburą taisyklingoje padėtyje.

Dormeo rekomenduoja:

 • Aloe Vera: Ecocell putų poliuretano pagrindas tobulai prisitaiko prie kūno, todėl Jūsų nugara ir stuburas visada išlieka taisyklingoje padėtyje, o Jūs galite puikiai atsipalaiduoti ir pailsėti.
 • iMemory Silver: iš 2 skirtingo kietumo Ecocell® medžiagų pagamintą čiužinį.

Jei Jus nuolat kamuoja įvairūs sąnarių ir kaulų skausmai…

rinkitės 3 minkštumo zonų čiužinį, kuris prisitaiko prie 3 pagrindinių kūno svorio centrų spaudimo ir Jūsų kūno formos.

 • Pirmoji zona palaiko lengvesnes kūno dalis, taigi tose vietose čiužinys yra minkštesnis.
 • Vidurinė zona palaiko torsą, kuris yra sunkiausia kūno dalis, taigi ši čiužinio dalis yra standesnėnegu kitos dvi, kadangi ši zona turi užtikrinti tinkamą atramą stuburui.
 • Trečioji zona palaiko kojas, todėl standumu yra panaši į pirmąją zoną. Kadangi ji yra minkšta ir komfortiška, gali sumažėti blauzdų ir kulnų skausmai.

Dormeo rekomenduoja:

 • iMemory Silver: čiužinį sudaro 3 zonos, sukuriančios patogią aplinką. Jos pritaikytos skirtingo svorio kūno dalims, dėl ko miegoti yra be galo patogu.

Čiužinio pasirinkimas, jei miegodami stipriai prakaituojate

Prakaitavimas miego metu vargina daugelį žmonių. Šią problemą išspręsti gali padėti temperatūrą reguliuojantis ir antimikrobinių savybių turintis čiužinys.

 • oro kanalai, esantys čiužinio pagride, užtikrina oro laidumą, leidžia nuolat cirkuliuoti šviežiam orui, kuris garina drėgmę ir vėdina čiužinį, užtikrina sausą ir higienišką miego aplinką. Užvalkale esanti iMemory viskozės elastinė medžiaga – tai nepalanki terpė mikrobams veistis, dėl joje esančių sidabro jonų. Užvalkalas yra impregnuotas CleanEffect® medžiaga, kuri saugo nuo dulkių erkučių veisimosi.
 • čiužinyje esantis bambuko pluoštas veikia kaip natūralus dezodorantas, kadangi bambukas sugeria 4 kartus daugiau drėgmės negu medvilnė. Būtent dėl bambuko pluošto savybių čiužinys suteikia gaivumo jausmą miego metu ir mažina prakaitavimo problemą.

Dormeo rekomenduoja:

 • iMemory Silver: su iMemory viskozės elastinės medžiagos sluoksniu viršutinėje užvalkalo pusėje. Ši medžiaga pasižymi termoreguliacinėmis ir antimikrobinėmis savybėmis.

Čiužinio pasirinkimas, jei esate jautrios odos ir turite dažnai skalbti patalynę

Visi Dormeo čiužiniai yra apsaugoti nuo dulkių ir dulkių erkių:

 • CleanEffect® impregnavimo sistema saugo nuo dulkių erkučių kaupimosi.
 • Anglies pluoštas gali sumažinti statinį elektros krūvį, tokiu būdu į čiužinį pritraukiama daug mažiau dulkių dalelių, kurios yra pagrindinė dulkių erkučių, bakterijų ir alergijų priežastis.

Norėdami peržiūrėti visų Dormeo čiužinių aprašymus spauskite čia >>