Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

Kaip išsirinkti tinkamus baldus?

Rinkdamiesi naujus miegamojo baldus dažniausiai skiriame didžiausią dėmesį išvaizdai. Perkame tai, kas atrodo patraukliausiai ir tai, ką galime sau leisti finansiškai. Tačiau, labai svarbu atkreipti dėmesį į miegamojo baldų patogumą bei funkcionalumą, kadangi šie baldai metų metus mums tarnaus ir turės užtikrinti gerą miegą ir ramų poilsį.

Rinkdamiesi naujus miegamojo baldus dažniausiai skiriame didžiausią dėmesį išvaizdai. Perkame tai, kas atrodo patraukliausiai ir tai, ką galime sau leisti finansiškai.

Tačiau, labai svarbu atkreipti dėmesį į miegamojo baldų patogumą bei funkcionalumą, kadangi šie baldai metų metus mums tarnaus ir turės užtikrinti gerą miegą ir ramų poilsį.

Rinkitės tinkamą dydį

Išmatuokite savo miegamąjį. Kadangi tradiciškai lova užima daugiausiai vietos šiame kambaryje, pagal kambario dydį rinkitės tokio dydžio lovą, kokios Jums būtinai reikia. Plotą skaičiuokite taip, kad galėtume be kliūčių apeiti savo lovą, kad lengvai atsidarytų langas, spintos ir kambario durys.

Jei Jūsų miegamasis mažas, rekomenduojame rinktis mažesnę lovą, pavyzdžiui tokią, kurios čiužino matmenys būtų 140 x 200 cm.

Lovos Mamut yra įvairių dydžių: nuo 105 iki 190 cm, taigi galite rinktis pagal savo kambario dydį ir asmeninius komforto pageidavimus.

Įsitikinkite, kad baldai nekelia triukšmo

Labai svarbu rinktis triukšmo nekeliančius baldus. Tikriausiai esate miegoję girgždančioje lovoje, kuri skleisdavo baisius garsus kiekvieną kartą Jums pajudėjus. Ko gero esate susidūrę ir su komoda, kurios stalčių neįmanoma tyliai atidaryti ir t.t. Rinkitės baldus, kurie nepažadintų Jūsų ir Jūsų artimųjų bei kaimynų!

Dormeo baldai sukurti taip, kad miegamajame susikurtumėte iš tiesų intymią atmosferą. Jie gaminami atidžiai, todėl detalės priglunda viena prie kitos taip, kad esant judesiui lovoje nekiltų jokie garsai. Dormeo baldai yra idealūs lengviems miegaliams.

Rinkitės praktišką lovos rėmą

Miegamajeme praleidžiama daugiausiai laiko. Dėl to, kad miegamajame taip pat laikome ir drabužius bei kitus daiktus, o miego aplinką reikia nuolat valyti ir tvarkyti, svarbu susikurti kuo mažiau kliūčių.

Rinkitės tokį lovos rėmą, kad lengvai galėtumėte po juo siurbti ir plauti grindis. Tai ypač svarbu jautriems, dulkių erkėms alergiškiems, žmonėms.

Lovos Mamut rėmas yra pakankamai aukštas, kad galėtumėte lengvai valyti grindis po juo.

Išnaudokite erdvę po lova

Erdvė po lova dažnai lieka nenaudojama, todėl mes rekomenduojame Jums užpildyti šią vietą praktiškais stalčiais, kurie padės taupyti vietą spintoje. Stalčiuose galėsite laikyti nesezoninius drabužius, patalynę ir pan.

Nepamirškite spintelių prie lovos

Jei lovos dydžio pasirinkimą riboja miegamojo kambario dydis, paaukokite keliasdešimt lovos centimetrų ir įsigykite spintelę prie lovos. Tai ypač svarbu, nes tylioje, nedidelėje spintelėje galėsite laikyti visas prieš miegą reikalingas būtiniausias smulkmenas. Ant spintelės pastatysite miegamojo lempelę, pasidėsite knygą, stiklinę vandens, vaistus, jei reikia ir t.t. Viską galėsite lengvai rasti ir pasiekti.

Jei kambaryje tikrai nėra vietos naktiniam staliukui, pagalvokite apie atlenkiamą lentynėlę, kurią galėtumėte naudoti kaip pusryčių padėklą arba kėdutę.

Suderinkite baldų ir sienų spalvas

Norint susikurti malonią poilsio aplinką, svarbu suderinti miegamojo sienų ir baldų spalvas. Juodi baldai, pavyzdžiui, netinka prie tamsių sienų, o balti balti baldai pradingsta šviesių sienų fone. Geriausia rinktis priešingas spalvas, kas sukurtumėte maloniai kontrastingą miegamojo stilių:

  • juodi baldai dera su alyvine, violetine, vyno ir balta spalvomis. Ypač gerai atrodo derinami su juodai-baltais dekoratyviniais ornamentais ir metaliniais akcentais. Juodi baldai raminantį poveikį suteikia derinant juos su rytietiška žaluma, bambuko spalvos sienomis.
  • vyšniniai (tamsiai raudoni) baldai dera su šiltomis, pastelinėmis spalvomis (geltona, oranžine) arba ryšiai rožine. Drąsesnis, gaivinantis derinys būtų su žaliai geltona. Mergaičių kambariuose tokie baldai puikiai atrodo su tamsiai alyvine, beveik purpurine spalva.
  • balto ąžuolo spalvos baldai gražiai dera su pilva, tamsaus šokolado, anties kiaušinio ir oranžine spalva.