Club5 narystė
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

1-10 iš 16

Page:
 1. 1
 2. 2
 • Kaip kovoti su stresu?

  Šiais laikais praktiškai neįmanoma išvengti streso. Darbas, namai, rūpesčiai, rutina, santykių krizės, automobilių spūstys.... Kartais atrodo, kad tuoj sprogsite, tiesa? Iš tiesų Jūs galite sėkmingai suvaldyti stresą. Kaip? Laikykitės šių 13 paprastų patarimų ir žodis „stresas“ amžiams išnyks iš Jūsų žodyno.

 • 8 paslaptys, kad mokykloje lydėtų sėkmė

  Ruduo vėl čia, ir vėl metas į mokyklą! Nesvarbu, ar Jūsų vaikai, ar Jūs patys grįšite į klasę: bet kuriuo atveju naujaisiais mokslo metais laukia nemažai iššūkių. Gal Jus domintų 8 paslaptys, kurios gali padėti Jums ar Jūsų vaikams pasiekti geresnius rezultatus mokykloje?

 • Kodėl svarbu lavinti emocinį intelektą?

  Ar kada susimąstėte, kodėl vieniems žmonėms visiškai nesunku valdyti emocijas, išlikti ramiems net ir stresinėse situacijose ar paprasta rasti bendrą kalbą su įvairiausiais žmonėmis, o kiti nuolat „blykčioja“ it degtukai ir sunkiai geba įsijausti į kito „kailį“? Atsakymas į šį klausimą slypi emocinio intelekto sąvokoje. Kuo aukštesnis asmens emocinis koeficientas, tuo lengviau plėtoti asmeninius santykius, paprasčiau kontroliuoti save ir pasiekti geresnių rezultatų darbe. O tai, sutikite, tikrai svarios priežastys, kodėl emociniam intelektui reikia skirti daugiau dėmesio.

 • Aštuoni laimingų žmonių įpročiai

  Pastarąjį dešimtmetį mokslininkai atliko nemažai tyrimų, siekdami išsiaiškinti, kas padaro žmones laimingus. Ar tai atostogos, naujas laisvalaikio užsiėmimas, pinigai, o gal kažkas kita? Skaitykite toliau ir sužinokite, kokie yra laimingų žmonių įpročiai.

 • Ramai ir neskausmingai... į įprastą rutiną

  Daug dienų nuo kasdienės rutinos ir darbo, daug miego, bendravimo su draugais, šiek tiek per daug maisto, daug laiko sportui ir atsipalaidavimui priešais televizorių. Visi žinome tą klaikų jausmą, kada turime grįžti į mokyklą, universitetą ar darbą ir pradėti dirbti. Grįžimas į kasdienę rutiną gali būti didelis šokas net keletą savaičių, todėl mes turime keletą patarimų, kurie padės Jums susidoroti su grįžimu prie darbo.

 • Kaip gauti darbą?

  Nors daugelis ženklų rodo, kad didžioji krizės banga beveik nuslūgusi, tačiau rasti darbą vis dar nėra taip paprasta. Ypač, jeigu turite mažokai patirties arba esate praradę darbo įgūdžius ilgai nerasdami darbo arba augindami vaikelį. Tačiau nereikia sėdėti ir raudoti – jūs galite apsišarvuoti kantrybe ir palengvinti savo darbo paieškas bei išskirti save iš kitų kandidatų. Kaip? Skaitykite toliau.

 • Optimizmas gydo visas žaizdas

  Pozityvus mąstymas žmogaus kūnui ir sielai gali duoti daug daugiau, negu galite įsivaizduoti. Pozityvios mintys užpildo žmogų džiaugsmu, laime ir energija. Pozityviai mąstantis žmogus sėkmingiau skinasi kelią. Jeigu esate nepataisomas skeptikas ir netikite gerų minčių galia, skaitykite toliau ir galbūt nuspręsite bent pabandyti gyventi smagiau bei lengviau.

 • Gėlės – asmenybės atspindys

  Jūsų mėgstamos gėlės gali atskleisti jūsų asmenybės bruožus. Pagal tai, kokie žiedai jums gražiausi, galima pasakyti, ar esate temperamentingi, ar lėti, optimistai ar pesimistai, kūrybingi, ar mėgstantys griežtus rėmus. Tiesiog pasakykite, kokia gėlė jums labiausiai patinka, o mes pasakysime, kokie esate.

 • 3 spalvos: ką jos pasako apie jus?

  Kuriai spalvai teikiate pirmenybę – ugningai raudonai, elegantiškai juodai, ar pastelinėms spalvoms? Iš tiesų spalvos turi didžiulę reikšmę mūsų nuotaikai, emocijoms, netgi organizmo funkcijoms. Šįkart supažindinsime jus su 3 spalvų – mėlynos, žalios ir violetinės – paslaptimis.

 • Jūsų galvoje krizė? Įveikite!

  Jeigu vis dažniau sėdite, žiūrite į vieną tašką ir Jums atrodo, kad gyvenimas eina pro šalį, o Jūs įstrigęs sulėtintame filme, tuomet galima konstatuoti diagnozę – moralinė krizė. Tik nepulkite į paniką. Jūs toks ne vienintelis. Daugeliui žmonių, perkopusių 30 metų ribą išryškėja šie simptomai. Tačiau šią būseną tikrai galima nugalėti. Skaitykite, ir sužinosite, kaip.