PASIRINKITE KATEGORIJĄ
Parduotuvės
Club5 narystė
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Vaikų prekės

Tai, kas geriausia mūsų mažiesiems

Visi tėvai puikiai žino gero vaikų miego svarbą. Mes – taip pat. Kaip tik todėl atrinkome tik aukštos kokybės, puikaus dizaino medžiagas, kad mažiesiems galėtume pasiūlyti tik tai, kas geriausia.

Rūšiuoti pagal Rinktis pagal

36 prekė (-ės)

Uždaryti
Page:
  1. 1
  2. 2

36 prekė (-ės)

Uždaryti
Page:
  1. 1
  2. 2

Vaikų prekės

Kiekviena mama ir tėtis gerai žino, koks svarbus miegas jų mažyliui. DORMEO taip pat puikiai supranta šį tėvų rūpestį, todėl asortimente rasite ir vaikų prekių – tik iš aukštos kokybės medžiagų pagamintus, puikaus dizaino gaminius. Patogus vaikiškas čiužinys, pagalvė ir antklodė – tai, be ko neįsivaizduojamas ramus vaiko miegas.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis čiužinį kūdikiui?

Tik gimęs mažylis miegodamas praleidžia net iki 20 valandų, todėl lovytėje, ant čiužinio, prabėga beveik visas laikas. Kūdikiams miegoti reikalingas kietesnis pagrindas, nes jie yra per maži ir nepajėgūs pakeisti savo miego pozos, ypač, kai miega ant pilvo. Kietesnis paviršius neleidžia jų veidukui nugrimzti į čiužinį, palieka pakankamai erdvės cirkuliuoti orui ir mažylis gali lengviau pasukti galvą į šoną.

DORMEO BABY čiužinio pagrindas gaminamas iš „Ecocell®“ medžiagos. Ji elastinga, gerai prisitaiko prie kūno, bet kartu suteikia tvirtą atramą. Auginant mažylį tikrai nutinka vaikiškų „nelaimių“, kai čiužinys sušlampa, todėl ypač naudinga, jeigu čiužinio užvalkalas yra nelaidus skysčiams. Tai apsaugo čiužinio pagrindą nuo drėgmės, nemalonių kvapų susidarymo. Labai patogu, jeigu užvalkalą galima nusegti ir skalbti.

Miegui skirtos vaikiškos prekės

Patalynė – taip pat labai svarbi dalis, lemianti kokybišką vaiko poilsį. Gera pagalvė reiškia ne tik ramų nakties miegą, ji tinkamai atremia galvą, kaklą ir viršutinę nugaros dalį, palaikydama tinkamą stuburo poziciją. Kokybiškų pagalvių užvalkalai dažniausiai siuvami iš medvilnės. Tai miego gaminių pramonėje ypač vertinama medžiaga, kurios savybės žinomos jau nuo senų laikų. Medvilnė yra lengva ir švelni, tačiau patvari. Greitai sugeria drėgmę ir laidi orui, todėl neleidžia sukaisti vasarą ir sušalti žiemą. Minkšta, maloni prisiliesti, nekaupia statinio krūvio. Medvilnė yra natūralus pluoštas, kuris, skirtingai nuo sintetinių audinių, nesukelia alergijos ir jo sudėtyje nėra kenksmingų cheminių medžiagų. Be to, šį audinį paprasta prižiūrėti, skalbti ir džiovinti.

Tarsi šilkas švelnus „Tencel™“ pluoštas

DORMEO asortimente taip pat rasite vaikiškų pagalvių su „Tencel™“ pluoštu. Jis ne tik švelnus, bet ir reguliuoja temperatūrą, sukurdamas gaivią ir sausą miego aplinką. Be to, pluoštas yra laidus orui ir tarsi kvėpuoja kartu su oda. „Tencel®“ pluoštas labai greitai sugeria skysčius ir juos išgarina, todėl pluošto išorėje nesikaupia drėgmė. Taip šioje medžiagoje natūraliu būdu, nenaudojant jokių cheminių medžiagų, slopinamas bakterijų dauginimasis.

Jauki ir lengva antklodė pravers ne tik naktį, bet ir dieną, einant miegoti pogulio arba norint sukurti jaukią žaidimų vietą ant grindų, tad ją galėsite naudoti ir kaip švelnų užklotą. Kaip ir rinkdamiesi pagalvę, atkreipkite dėmesį, iš kokių medžiagų ji pagaminta. Kuo daugiau natūralumo, tuo mažesnė alergijų tikimybė. Vaikiškų patalų užpildui naudojamas „Wellsleep® advanced“ mikropluoštas. Unikalios struktūros pluošto gijos sukuria oro kišenėles, kurios pagalvėms bei antklodėms suteikia purumo ir apimties.

Lengva pasirūpinti tinkama priežiūra

Vaikiškas DORMEO miego prekes prižiūrėti labai paprasta. Įprastai jas galima skalbti 40 °C arba net 60 °C temperatūroje (laikykitės priežiūros etiketės nurodymų), tai pakankama temperatūra mikroorganizmams sunaikinti ir tinkamai miego aplinkos švarai palaikyti.

Pažinkite emocijas

Ar įsivaizduojate vaiko kambarį be žaislų? DORMEO tikrai ne, todėl vaikiškų prekių asortimente rasite ir jau visų pamiltus pliušinius emocijų pelėdžiukus. Tai nuostabi dovana kiekvienam, mažam ir dideliam, norinčiam pažinti savo emocijas. Pelėdžiuką galima naudoti kaip smagų minkštą žaislą, pagalvėlę arba jaukų užklotą.