Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

3 pagrindinės priežastys, kodėl reikia pakeisti pagalvę

Miegas – ypač svarbi gyvenimo dalis, todėl jūsų miegamasis turėtų būti ramybės ir poilsio oazė. Jį tokiu paversite reguliariai vėdindami patalpą, pašalinę visus radiaciją skleidžiančius prietaisus ir pasitelkę į pagalbą aromaterapiją.

3 pagrindinės priežastys, kodėl reikia pakeisti pagalvę

Pagalvę reikia keisti taip pat, kaip keičiate dantų šepetėlį. Pabundate su kaklo, galvos skausmu, raumenų spazmais ar patemptu kaklu? Laikas pažvelgti į savo pagalvę ant lovos. Vidutiniškai žmogus per parą ant pagalvės praleidžia septynias ar aštuonias valandas. Žinojimas, kada jau laikas keisti pagalvę, padės gerai išsimiegoti ir rūpintis savo sveikata apskritai.

Pagrindinės priežastys, dėl kurių reikia keisti pagalvę:

1. Alergijos

Naujausi tyrimai rodo, kad jūsų mėgstamiausioje pagalvėje yra visa bjaurių vabzdžių ir potencialiai gyvybei pavojingų grybelių ekosistema. Tyrėjai pažymi, kad paprastai pagalvėje randama daugiau nei milijonas grybelių sporų. Tai – keli tūkstančiai sporų viename medžiagos grame. Kiti tyrimai rodo, kad pagalvės ir kita patalynė surenka dulkes ir mikroskopinius į vorus panašius padarus, kurie maitinasi žmogaus odos pleiskanomis. 2000 metais Nacionaliniame bendrosios sveikatos mokslo institute (NIEHS) atliktas tyrimas parodė, kad daugiau nei 22 milijonų šeimų ūkių JAV alergenų dulkių dalelių koncentracija lovose viršija ribą, sukeliančią astmos simptomus.

2. Palaikymas ir stiprumas

Vidutiniškai žmogus miega daugiau nei septynias valandas per parą, o tuo metu galvos ir kaklo padėtis turi didelę įtaką didžiosioms pakaušio struktūroms, gimdos kaklelio kreivei arba galvos raumenims ir padėčiai. Ar norite visą dieną sėdėti keistai nulenkę galvą? Kodėl gi jūsų galva negalėtų būti teisingoje padėtyje miegant? Pagalvės palaipsniui susidėvi ir deformuojasi. Porolono užpildas pradeda gumuluotis ir byrėti. Rezultatas – prastesnė galvos atrama. Jei pagalvę reikia papurtyti, kad užsipildytų skylė, išmeskite ją ir įsigykite naują. Dar vienas būdas pagalvei patikrinti – ją susukti. Pagalvė, kuri tokioje padėtyje ir lieka arba prireikia daugiau laiko, kad ji atgautų pradinę formą, yra sena. Ši pagalvė tinkamai nebeatlieka savo funkcijos ir tikrai nebėra tokia pati, kokia buvo tik ją įsigijus. Jei pagalvė lieka sulenkta, išmeskite ją. Jei naktį prabundate norėdami pagalvę „sureguliuoti“, vadinasi, jūsų kūnas bando kažką jums pasakyti. Akivaizdu, kad jūsų turima pagalvė neleidžia gerai pailsėti. Kaip įmanoma greičiau įsigykite naują.

3. Gydytojo rekomendacija

Siekiant sumažinti kaklo, galvos skausmo, raumenų spazmų ir apmirimo riziką, Dr. Josh Koenig rekomenduoja naudoti pagalvę su nugaros atrama, kuri leidžia galvai liestis su lovos paviršiumi.

Gera pagalvė padės pasijusti geriau

Lovoje praleidžiame apie trečdalį gyvenimo, todėl labai svarbu, kad joje jaustumės patogiai. Tikriausiai skyrėte daug laiko rinkdamiesi tinkamą čiužinį, tačiau kalbant apie pagalvę, ją pirkdami didelio dėmesio neatkreipėte. Vis dėlto galite nustebti sužinoję, kokį svarbų vaidmenį pagalvė vaidina mūsų gerovei ir sveikatai apskritai. Sužinokite, kaip tinkama pagalvė gali pagerinti jūsų gyvenimą.

Pagalvė sumažina stresą

Galbūt tai skamba keistai, tačiau tai tiesa – minkšta pagalvė, į kurią galite atsiremti ir atsipalaiduoti, sumažina dienos metu patirtą stresą ir pagerina gyvenimo kokybę. Mažiau streso ne tik pagerina nuotaiką, bet ir suteikia daugiau sveikatos. Ar savo lovoje jaučiatės saugūs ir laimingi? Galbūt neatkreipėte dėmesio, tačiau nustebtumėte sužinoję, kaip tai yra svarbu. Lova turėtų būti jūsų „mažytis rojaus kampelis“, prieglobstis poilsiui ir atsipalaidavimui – tuomet kiekviena joje praleista naktis bus galimybė pailsėti ir „įkrauti baterijas“ naujai dienai.

Pagalvė gali padėti atsikratyti nugaros ir kaklo skausmų

Kadangi tiek daug laiko praleidžiame lovoje, labai svarbu gulėti teisingoje padėtyje. Ar jaučiate didelį skausmą kaklo ir nugaros srityje? Kartais skausmą sukelia kūno padėtis dieną (stovėjimas virš darbinio paviršiaus virtuvėje ar gulėjimas neteisingoje padėtyje ant sofos), tačiau kaltę reikėtų suversti neteisingai padėčiai miegant. Radus tinkamą pagalvę, kuri pakankamai parems kaklą ir nugarą, dramatiškai pasikeis jūsų gyvenimas – tik įsivaizduokite, kad kas rytą pabundate nejausdami nemalonios įtampos kaklo ir nugaros srityje.

Pagalvė taip pat padės sumažinti alergijų simptomus

Kenčiate nuo alergijos? Kosulys, čiaudulys, dusulys, varvanti nosis ir ašarotos akys gali būti alergijų simptomai. Jei naktį dažnai susiduriate su šiomis problemomis, gali būti, kad dėl to labiausiai kalta jūsų pagalvė, tačiau ji gali būti ir sprendimo dalis. Naujos, hipoalerginės pagalvės padeda kovoti su alergenais, kuriuos dažnai galima aptikti kitose pagalvės ir lovos dalyse.

Pagalvė padeda geriau išsimiegoti

Jei kenčiate nuo nemigos ar kitų miego sutrikimų, nauja pagalvė gali padėti. Yra daugybė įvairių problemų, kurias galima išspręsti naudojant tinkamą pagalvę – apie kai kurias iš jų net nenutuokiate. Galbūt senoji pagalvė nėra pakankamai patogi ir miegodami tiesiog nerandate sau patogios padėties. Galbūt jūsų pagalvės forma neatitinka jūsų kūno ir padėties, kurioje miegate. Galbūt pagalvė per sena ir joje knibžda erkių, kurios trukdo ramiai miegoti. Toks nedidelis dalykas kaip pagalvė gali padėti naktį geriau pailsėti.

Pagalvė padeda apsisaugoti nuo karščio ir šalčio

Ar jums dažnai naktį per šalta arba per karšta? Žinoma, dalis problemos yra temperatūrų svyravimai dėl sezonų kaitos, tačiau dalis problemos gali slypėti jūsų pagalvėje arba jos (ne)sugebėjime reguliuoti temperatūros miegant. Čia gali pagelbėti šiuolaikinės patobulintos pagalvės. Vienos medžiagos daug geriau kontroliuoja temperatūrą nei kitos, o jei naktį drebate nuo šalčio ar drėkstate nuo prakaito dėl karščio, galbūt reikėtų išbandyti pagalves, pagamintas iš medžiagos, kuri gali reguliuoti temperatūrą, todėl naktį jausitės daug patogiau.