Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

Numerologija: tobula figūra pagal gimimo datą

Ar žinote, kad jūsų gimimo data gali atskleisti daug faktų ne tik apie jūsų asmenybę ir likimą, bet ir apie jūsų kūną? Numerologija – labai sena ir galinga sistema, kuri atskleis jūsų figūros trūkumus ir patars, ką daryti, kad išsaugotumėte tobulas kūno linijas.

Suskaičiuokite ir sužinokite savo lieknėjimo formulę

Ar žinote, kad jūsų gimimo data gali atskleisti daug faktų ne tik apie jūsų asmenybę ir likimą, bet ir apie jūsų kūną? Numerologija – labai sena ir galinga sistema, kuri atskleis jūsų figūros trūkumus ir patars, ką daryti, kad išsaugotumėte tobulas kūno linijas.

Kaip tai padaryti? Pirmiausia sužinokite savo gyvenimo skaičių. Tai galite padaryti sudėję visus savo gimimo datos skaičius. Sudėkite skaičius tol, kol gausite vienženklį skaičių. Pavyzdžiui, jei gimėte 1990 05 12 d., turėtumėte sudėti 1 + 9 + 9 + 0 + 5 + 0 + 1 + 2 = 27 Tada: 2 + 7 = 9. Taigi, gyvenimo skaičius yra 9.

Jeigu jūsų numeris = 1

Šie žmonės paprastai būna labai aktyvūs ir propaguoja dinamišką gyvenimo būdą, todėl retai kada skundžiasi papildomais kilogramais. Kasdienis lėkimas ir noras viską išbandyti ir visur suspėti žaibiškai susidoroja su vienu kitu antsvorio gramu.

Jeigu jūsų numeris = 2

Šio tipo žmonės linkę priaugti kilogramų ir nuolatos sprendžia su mityba susijusias problemas. Jie dažnai griebiasi drastiškų priemonių ir negali suvokti, kad badavimas duoda priešingų rezultatų. Vietoj badavimo šio tipo žmonėms patariama pagalvoti apie vegetarišką mitybą ir didesnį fizinį aktyvumą.

Jeigu jūsų numeris = 3

„Trejetai“ paprastai dėl svorio nerimauja daugiau negu verta ir bandydami įvairius mitybos metodus prisikuria daugiau problemų, negu iš tiesų turi. Šio tipo žmonėms patartina labiau atsipalaiduoti ir mėgautis gyvenimu. Teigiamos emocijos taip pat padeda reguliuoti svorio pusiausvyrą.

Jeigu jūsų numeris = 4

Šio tipo žmonės per mažai myli save ir savo liūdesį mėgsta skandinti torto gabele, ledų kibirėlyje ar karštų sumuštinių lėkštėje. Skirkite daugiau dėmesio savo norams, pomėgiams ir išvaizdai. Kai išmoksite save mylėti ir atrasite mėgstamų veiklų, alkio priepuoliai atakuos rečiau ir kilogramai patys sutirps.

Jeigu jūsų numeris = 5

Šio tipo žmonių figūra tiesiogiai priklauso nuo jų požiūrio. Optimistai visada išliks liekni ir energini, o pesimistai turės dvi išeitis – arba keisti požiūrį, arba daug ir sunkiai prakaituoti, kad atsikratytų priaugtų kilogramų ir „:gelbėjimosi ratų“ ant pilvo.

Jeigu jūsų numeris = 6

Paprastai „šešetai“ gali džiaugtis proporcinga, dailia figūra. Net ir turėdami keletą papildomų kilogramų jie atrodo puikiai ir gali sau leisti mažas saldžias nuodėmes. Iki visiško tobulumo tereikia kontroliuoti mitybą, rinktis mažiau kaloringus produktus, gerti daugiau vandens.

Jeigu jūsų numeris = 7

Veidrodiniai žmonės  - taip galima pavadinti „septynetus“, nes jų figūra (ir ne tik) didžiąja dalimi priklauso nuo jų gyvenimo partnerio. Jeigu santykiai su partneriu yra harmoningi, šie žmonės gali viską. Jeigu ne, prasideda nevaldomos emocijos, kurias lengviausia numalšinti kaloringu desertu. Tiesa, gyvendami su apkūniu partneriu šie žmonės gali taip pat priaugti svorio.

Jeigu jūsų numeris = 8

Šio tipo žmonėms yra tiesiog neišvengiamai būtina mokėti atleisti. Papildomus kilogramus dažniausiai „generuoja“ pykčio ir blogų emocijų perteklius. „Aštuonetai“ gali lengvai numesti svorį, bet lygiai taip pat lengvai ir priauga.

Jeigu jūsų numeris = 9

Šio tipo žmonės linkę pilnėti ir atsikratyti papildomų kilogramų jiems nėra paprasta. Svarbiausia yra neleisti savo kūnui tapti riebalų konteineriu ir tinkamai pasirinkti užkandžius. Rauginti produktai gali tapti puikiu sprendimu, norint kontroliuoti alkį ir kilogramų svyravimus.