Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

Viskozės elastinė medžiaga: nesvarumo būsenos jausmas

Jūs tikriausiai girdėjote apie viskozės elastinę medžiagą daugybę kartų. Tai išskirtinių savybių turinti medžiaga, sukėlusi tikrą revoliuciją. Ši medžiaga jau naudojama avalynės, automobilių sėdynių, net apatinių drabužių gamyboje, tačiau dažniausiai ją sutinkame čiužinių pramonėje.

Jūs tikriausiai girdėjote apie viskozės elastinę medžiagą daugybę kartų. Tai išskirtinių savybių turinti medžiaga, sukėlusi tikrą revoliuciją.

Ši medžiaga jau naudojama avalynės, automobilių sėdynių, net apatinių drabužių gamyboje, tačiau dažniausiai ją sutinkame čiužinių pramonėje.

Sukurta skrydžiui į kosmosą, bet dabar plačiai naudojama miegui

Viskozės elastinės medžiagos istorija prasidėjo netolimoje praeityje, kai NASA mokslininkai sukūrė specialią medžiagą, skirtą sumažinti į orbitą skraidinamų astronautų kūnų spaudimą.

Taigi, ankstyvais 70-aisiais NASA tyrimų centre buvo sukurta medžiaga, kuri saugojo astronautus nuo gravitacinių jėgų pakilimo metu. Mokslininkų pasiekimas – tai viskozės elastinė medžiaga, kuri prisitaikydavo prie kūno linijų, bet, dingus spaudimui, atgaudavo pradinę formą.

Iš kosmoso - į lovą

Dėl teigiamo viskozės elastinės medžiagos poveikio mažinant gravitacijos sukeliamą spaudimą, ši medžiaga greitai pradėta taikyti medicinoje. Viskozės elastinė medžiaga buvo naudojama neįgalių pacientų slaugai, kadangi ši medžiaga mažino sužalojimų ir viso pacientų kūno patiriamą spaudimą. Išskirtinės šios medžiagos savybės greitai išgarsino viskozės elastinę medžiagą pasaulyje.

Šiandien ši medžiaga naudojama siekiant pagerinti miego ir apskritai gyvenimo kokybę.

Viskozės elastinė medžiaga suteikia plūduriavimo jausmą ir apgaubia kūną komfortu

Daugelį metų Dormeo skiria didelį dėmesį čiužinių iš viskozės elastinės medžiagos tobulinimui. Norėdami patenkinti savo pirkėjų poreikius ir suteikti nepriekaištingą komfortą, sukūrėme patogią viskozės elastinę medžiagą, kuri čiužinio paviršiuje tolygiai paskirsto kūno svorį.

Čiužinys, kurio pagrindą sudaro viskozės elastinė medžiaga, visiškai prisitaiko prie Jūsų kūno formos ir temperatūros bei pašalina įtampą. Pašalinus kūno įtampą, pagerėja kraujotaka; kūno skysčiai gali laisvai cirkuliuoti kūne be jokio spaudimo kapiliaruose. Todėl viskozės elastiniai čiužiniai yra ypač rekomenduojami žmonėms, kenčiantiems nugaros apačios, kaklo, klubų ir t.t. skausmus. Tokie čiužiniai turi raminantį poveikį, todėl puikiai tinka besilaukiančioms moterims ir žmonėms, kurie dažnai blaškosi naktį.

Viskozės elastinė medžiaga prisitaiko prie Jūsų kūno formos ir temperatūros: jausitės lyg miegotumėte ant debesies!

Viskozės elastinė medžiaga turi atvirą ląstelių struktūrą. Priešingai negu kitos panašios medžiagos, viskozės elastinė medžiaga yra tankesnė ir jautresnė temperatūrai.

Tai reiškia, kad dėl unikalios struktūros ji puikiai prisitaiko prie kūno formos ir svorio, bet svoriui pasitraukus viskozės elastinė medžiaga grįžta į pradinę formą.

Ši medžiaga prisitaiko prie kūno temperatūros, todėl miegodami nejausite čiužinio paviršiaus, o būsite tiesiog apsupti komforto kokono.

Viskozės elastinė medžiaga kartu su standžiu pagrindu sudaro idealų čiužinį

Viskozės elastinė medžiaga yra per minkšta, kad iš jos būtų gaminamas visas čiužinys, todėl gaminant Dormeo čiužinius yra pridedama standesnės medžiagos, kuri palaiko kūną ir užtikrina taisyklingą stuburo padėtį. Tai dažniausiai yra lanksti ir patvari Ecocell® medžiaga.

Viskozės elastinės medžiagos yra 5 Dormeo čiužiniuose

Dormeo prekiauja 5 skirtingo storio čiužiniais, turinčiais viskozės elastinės medžiagos:

Plonesnis, 2 cm viskozės elastinės medžiagos sluoksnis

  • Memory 2 + 12 Fresh turi 2 cm viskozės elastinės medžiagos, užtiestos ant 12 cm storio standžios Ecocell® medžiagos. Iš vidutinio minkštumo čiužinys ypač tinka žmonėms, mėgstantiems standesnius čiužinius arba kenčiantiems nugaros skausmus.
  • iMemory Silver čiužiniai turi 2 cm Memory viskozės elastinės medžiagos.

Vidutinis, 4 cm viskozės elastinės medžiagos sluoksnis

  • Tiems, kurie nori patirti viskozės elastinės medžiagos privalumus nekeisdami savo seno čiužinio, sukūrėme Dormeo Renew Eucalyptus papildomą čiužinuką. Tai 3,5 arba 6 cm kilimėlis, pagamintas vien iš viskozės elastinės medžiagos. Šis minkštas čiužinukas su nuvelkamu užvalkalu akimirksniu atnaujina senus, sudėvėtus čiužinius ir suteikia jiems visus miego ant viskozės elastinės medžiagos privalumus. Kartu su papildomu čiužinuku Jūs gausite DOVANĄ – viskozės elastinės medžiagos pagalvę!