Club5 narystė
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Kaip sukurti idealią miego aplinką savo vaikui?

Rinkdamiesi baldus savo vaiko miegamajam būkite tikri, kad baldai bus patikimi, saugūs ir nepakenks Jūsų vaiko sveikatai. Specialiai vaiko kambario baldų pasirinkimui sudarytas vadovas padės Jums išsirinkti, kokios miego aplinkos reikia Jūsų vaikui.

Tinkamo čiužinio pasirinkimas yra būtinybė

Tinkamas čiužinys yra Jūsų naujagimio sveikatos, ramybės ir gero poilsio pagrindas:

  • pirmaisiais gyvenimo mėnesiais rekomenduojamas standaus paviršiaus čiužinys, kad naujagimio nosytė neatsidurtų minkštame čiužinio paviršiuje. Ant per minkšto paviršiaus paguldytas kūdikis gali uždusti pamiršęs (-usi) kvėpuoti.
  • vienų metų sulaukęs, galvytę laikantis kūdikis jau gali miegoti ant minkštesnio čiužinio. Metų amžiaus kūdikiams tinkami čiužiniai gaminami iš ECOCELL ir viskozės elastinės medžiagos.

Dormeo rekomenduoja:

  • Vaikiškas čiužinys Baby yra dvipusis: standesnė pusė skirta naujagimiams, o minkštesnė – kūdikiams nuo vienerių metų.

Pasirinkite pagalvę, kuri prisitaiko prie augančio vaiko

Vaikams iki vienerių metų dažniausiai nereikia pagalvės. Vėliau rekomenduojama palaipsniui kelti vaiko galvytę pagal vaiko norus ir poreikius. Lengviausia tai daryti naudojant trisluoksnę pagalvę. Tokiu būdu Jūs galėsite reguliuoti pagalvės aukštį ir minkštumą.

Pagalvė turi būti gaminama iš prisitaikančios, minkštos medžiagos, kuri suteikia tinkamą atramą vaiko galvai ir atitinka vaiko poreikius.

Dormeo rekomenduoja vaikišką trisluoksnę Memosan 3D pagalvę vaikams, sudarytą iš 1 Ecocell® medžiagos ir 2 viskozės elastinės „Memory“ medžiagos sluoksnių.

Rinkitės nuo kenksmingų dulkių erkių, baktrijų, grybelio apsaugančius gaminius

Dulkių erkės greitai įsiveisia čiužiniuose, minkštuose žaisluose ir antklodėse. Šie padarai gali sukelti alergiją, kuri vargins Jūsų vaiką visą gyvenimą. Dabar galite apsaugoti savo vaikus įsigydami antialerginę apsaugą turinčius miego aplinkos daiktus.

Dormeo rekomenduoja:

  • Fresh, Fresh Prima ir Aloe Vera turi „CleanEffect®“ apsaugą nuo dulkių erkių, bakterijų ir grybelio.
  • Dvipusis Baby čiužinys gaminamas iš Ecocell medžiagos, kuri suteikia reikiamą ir saugią atramą augančiam kūdikio kūneliui. Jo užvalkalą galima nuimti ir reguliariai išskalbti, užtikrinant higienišką miego aplinką.
  • Vaikiška trisluoksnė Memosan 3D pagalvė vaikams yra gaminama iš dulkių erkėms nesvetingos viskozės elastinės medžiagos.

Lova visada bus sausa

Svarbu, kad vaiko lovelė visada būtų sausa ir apsaugota nuo drėgmės, kadangi drėgname čiužinyje iš karto pradeda veistis bakterijos. Prieš užsisakydami čiužinį įsitikinkite, kad Jūsų pasirinktas čiužinys gerai vėdinasi. Pirkdami čiužinį naujagimiui ar kūdikiui rinkitės tokį čiužinį, kad čiužinio užvalkalą galima nuimti ir išskalbti. Be to, rekomenduojama naudoti neperšlampamą čiužinio užvalkalą, kad apsaugotumėte čiužinį nuo drėgmės.

Dormeo rekomenduoja:

  • ECOCELL čiužinio struktūra garantuoja gerą čiužinio vėdinimąsi (kvėpavimą). Rekomenduojame rinktis iš šių čiužinių: Bamboo, iMemory Silver arba vaikišką čiužinį Baby.

Norintiems susikurti tobulą miego aplinką su neprikaištinai derančiais daiktais mes rekomenduojame peržiūrėti kitas Dormeo prekes: pagalves, užklotus, čiužinius ir t.t.