Club5 narystė
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Tiesa ir mitai apie viskozės elastinę medžiagą

Be abejonės esate girdėję apie viskozės elastinę medžiagą. Ko gero dažniausiai viskozės elastinė medžiaga yra siejama su čiužiniais. Jei esate skeptiškai nusiteikę šios medžiagos savybių atžvilgiu, perskaitykite keltą tiesų ir mitų, sklandančių apie šią novatorišką medžiagą. Jūs būsite nustebinti. 8 savybės, kurios įnešė viskozės elastinę medžiagą į milijonų žmonių miegamuosius visame pasaulyje.

Viskozės elastinė medžiaga yra moderni, technologiškai pažangi medžiaga, gaminama iš minkšto poliuretano. Viskozės elastinė medžiaga yra sintetinė medžiaga, tačiau turi daugybę privalumų, kurių neturi natūralios medžiagos. Tiesa ta, kad gamta negali sukurti medžiagų, kurios turėtų visas viskozės elastinės medžiagos savybes.

8 savybės, kurios įnešė viskozės elastinę medžiagą į milijonų žmonių miegamuosius visame pasaulyje

Dėl unikalių viskozės elastinės medžiagos savybių, ji tapo labai populiari čiužinių ir pagalvių gamyboje, kadangi nė viena kita medžiaga neprilygsta viskozės elastinėi medžiagai savo savybėmis:

  • atvira, gerai besivėdinanti ir drėgmę lengvai išgarinanti struktūra, kuri tuo pačiu reguliuoja ir temperatūrą;
  • elastinga medžiagos struktūra ilgai išlieka kokybiška, tinkama naudoti ir be jokių pakitimų;
  • medžiaga atspari spaudimui;
  • medžiaga ypač lanksti, o tai užtikrina taisyklingą kūno padėtį;
  • viskozės elastinė medžiaga nesvetinga dulkių erkėms ir bakterijoms;
  • viskozės elastinė medžiaga palaiko taisyklingą kūno padėtį ir sukuria plūduriavimo jausmą;
  • viskozės elastinė medžiaga nespaudžia kūno, sąnarių, o prisitaiko prie jų;
  • tai lengva medžiaga, kurią patogu naudoti.

Viskozės elastinė medžiaga ženkliai pagerina miegą ir gyvenimo kokybę

Faktas, kad vieni žmonės mėgsta viskozės elastinę medžiagą, o kiti – ne, yra tiesa, nes pasaulyje nėra vienodų žmonių, taigi neįmanoma garantuoti, kad viskozės elastinė medžiaga tiks visiems.

Žinoma, galime teigti, kad tie, kurie miegojo ant viskozės elastinės medžiagos keletą dienų sako: išsimiegojau puikiai! Pats metas sužinoti kodėl.

Keletas paprastų tiesų apie viskozės elastinę medžiagą

1. Viskozės elastinė medžiaga prisitaiko prie kūno ir nespaudžiantis kūno miego metu

Dauguma viskozės elastinės medžiagos naudotojų pripažino, kad miegas ant tokio čiužinio arba pagalvės tikrai mažina nugaros, klubų, kaklo ir pečių skausmus.

Šių jautrių kūno dalių skausmas mažėja, nes viskozės elastinė medžiaga yra jautri temperatūrai ir svoriui, taigi prisitaiko prie Jūsų kūno ten, kur, gulint ant čiužinio ar pagalvės, juntamas didžiausias svoris.

Dauguma miegojusių ant viskozės elastinės medžiagos pastebėjo, kad sumažėjo nugaros apačios skausmas.

2. Viskozės elastinė medžiaga sugeria greta miegančio žmogaus judesius, todėl miegodami nejausite partnerio vartymosi

Viskozės elastinės medžiagos čiužiniai idealiai tinka dvigulėms lovoms arba bet kokioms lovoms, kuriose miega du žmonės. Miegodami ant įprasto čiužinio Jūs dažniausiai jaučiate savo partnerio vartymosi sukeliamus judesiu. Miegodami ant viskozės elastinės medžiagos turinčio čiužinio Jūs tikrai nejausite šių judesių.

3. Mažiau alergenų – ramesnis miegas

Dauguma viskozės elastinės medžiagos naudotojų pripažino, kad čiužiniai ir pagalvės iš šios medžiagos tikrai ženkliai sumažino juos kamavusios alergijos priepuolių skaičių. Kadangi dulkių erkės nemėgsta gyventi sintetinėse medžiagose, jos nesiveisia ir Dormeo čiužiniuose, taigi viskozės elastinė medžiaga saugo mus nuo alergijos priepuolių.

4. Viskozės elastinė medžiaga yra prieinama

Viskozės elastinės medžiagos čiužinių ir pagalvių turėtojai labai vertina šią ypatingą medžiagą, kadangi ji yra prieinama, kokybiška ir ilgaamžė.

Ir pagaliau, populiariausi mitai apie viskozės elastinę medžiagą

Dėl savo populiarumo viskozės elastinė medžiaga yra dažna pokalbių tema interneto pokalbių svetainėse ir socialiniuose tinkluose. Leiskite pasidomėti, kuo skundžiasi pirkėjai ir pasiūlyti racionalių problemų sprendimo būdų. Žinoma, jei galima tai pavadinti problemomis!

1. Dėl medžiagos jautrumo temperatūrai, ant jos miegodami daugiau prakaituojate. Netiesa!

Medžiagos jautrumas temperatūrai yra vienas didžiausių viskozės elastinės medžiagos privalumų. Ši medžiaga tiesiog lydosi aplink gulintį žmogų kaip vaškas. Viskozės elastinė medžiaga priima kūno temperatūrą ir išlieka šilta tol, kol Jūs gulite ant jos. Jums atsikėlus, viskozės elastinė medžiaga atvės ir taps kietesnė.

Šiluma ir jaukumas yra didelis šios medžiagos privalumas žiemą, bet iš tiesų gali sukelti prakaitavimą vasarą. Tačiau viskozės elastinės medžiagos ventiliacinės savybės neleidžia drėgmei kauptis čiužinyje.

Dauguma žmonių naudoja tą pačią antklodę žiemą ir vasarą, kai po ja miegoti tiesiog per šilta. Jei miegodami daugiau prakaituojate, pakeiskite savo storą antklodę plonesne.

2. Viskozės elastinė medžiaga turi specifinį kvapą, ar ne? Tiesa, bet tai trunka tik keletą dienų.

Viskozės elastinė medžiaga iš tiesų turi specifinį kvapą, kuris trikdo kai kuriuos žmones. Tiesa tai, kad šis kvapas labai greitai dingsta, ypač jei gerai vėdinate miegamąjį, kuriame laikote savo naują čiužinį ar pagalvę. Gerai vėdinamame kambaryje kvapo nesijaus, o čiužinys visiškai praras kvapą per keletą dienų.

3. Reikia nemažai laiko, kad priprastumėte prie viskozės elastinės medžiagos. Iš dalies tiesa.

Žmonės, kurie visada miegojo ant klasikinio čiužinio prieš įsigydami čiužinį su viskozės elastinė medžiaga gali susidurti su keletu prisitaikymo periodo problemų.

Dauguma tokių pirkėjų skundžiasi, kad čiužinys yra per kietas arba per minkštas, kad pabudus ryte juos kamuoja skausmai, tačiau po keleto dienų jų nuomonė visiškai pasikeičia. Kūnui tiesiog reikia šiek tiek laiko, kad priprastų prie medžiagos, iš kurios yra pagamintas čiužinys ar pagalvė. Todėl gali praeiti keletas dienų, kol įsitikinsite, kad tai iš tiesų komfortiška pagalvė ar čiužinys.

Užtikriname Jus, kad palaukti verta vien dėl to, kad patirtumėte nuostabią miego aplinką, kurią gali suteikti tik viskozės elastinė medžiaga.

4. Nebegaliu miegoti ant jokio kitokio čiužinio po to, kai miegojau ant viskozės elastinės medžiagos. Tiesa!

Patenkinti čiužinių ir pagalvių iš viskozės elastinės medžiagos pirkėjai sako, kad jiems labai sunku užmigti ant kitokių, ne viskozės elastinių pagalvių ir čiužinių (pavyzdžiui, jei tenka apsigyventi viešbutyje). Tai yra visiška tiesa.

Komforto, kurį suteikia viskozės elastinė medžiaga, negali suteikti jokia kita medžiaga, todėl mes rekomenduojame keliauti kartu su savo čiužiniu ir pagalve. Kaip tai padaryti? Įsigykite Dormeo Renew čiužinuką arba Dormeo Memosan pagalvę, kurie galės keliauti su Jumis nors ir į pasaulio kraštą.