Club5 narystė
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Kaip prižiūrėti čiužinį?

Lygiai taip pat kaip mūsų butas, mašina ar rūbai, čiužiniai irgi reikalauja specialios priežiūros. Jeigu užmiršite apie tai ir neskirsite jam reikiamo dėmesio, gali atsitikti taip, kad čiužinys praras savo gerąsias savybes. Taigi koks yra geriausias būdas išsaugoti ir prižiūrėti čiužinį? Perskaitykite 10 instrukcijos punktų, kaip prižiūrėti čiužinį.

Perskaitykite 10 instrukcijos punktų, kaip prižiūrėti čiužinį.

1. Prieš naudojimą atidžiai perskaitykite gamintojo instrukciją

Jeigu seksite gamintojo instrukcija ir rekomendacijas, Jūs užtikrintai geriausiai prižiūrėsite čiužinį ir patogiai miegosite ant jo metų metus.

2. Įsitikinkite, kad lovos pagrindas su grotelėmis ir čiužinys yra teisingai įmontuoti

Įsitikinkite, kad lovos pagrindas su grotelėmis ir čiužinys yra teisingai įmontuoti. Dėl netaisyklingo įmontavimo Jūsų čiužinys gali būti pažeistas. Jei nesate tikras, kad žinote, kaip teisingai įmontuoti čiužinį ir pagrindą, pasinaudokite mūsų konsultantų pagalba.

3. Nenuimkite etiketės

Informacija esanti ant etiketės gali būti labai naudinga. Taip pat etiketė yra naudojama čiužinio identifikacijai garantijos suteikimo atveju, taigi nenuimkite jos.

4. Naudokite tinkamą lovos pagrindą – pagrindą su grotelėmis

Venkite lovų su metalinėmis spyruoklėmis, paviršių su plačiomis grotelėmis ir plokščių vientisų paviršių. Tokie pagrindai nėra tinkami, nes jie gali skatinti drėgmės kaupimąsi, o tai gali paskatinti pelėsio atsiradimą. Visada naudokite Dormeo čiužinius kartu su medinėmis grotelėmis, kurios leidžia nuolat cirkuliuoti orui aplink čiužinį, taip jį vėdindamas. Mes siūlome po čiužiniu naudoti Dormeo lovos pagrindą su grotelėmis.

5. Naudokite čiužinio apsaugą

Aukštos kokybės, plaunama čiužinio apsauga yra puikus būdas užtikrinti higieną ir pratęsti čiužinio naudojimo laiką. Čiužinio apsauga saugo nuo purvo, alergenų ir drėgmės. Mes siūlome naudoti Dormeo čiužinio užvalkalus, kurių yra keletas variantų: medvilniniai, nelaidūs drėgmei ir antialerginiai.

6. Keiskite čiužino padėtį

Kartais, ypač pirmaisiais 6 naudojimo mėnesiais, keiskite čiužinio padėtį taip, kad čiužinio dalis, kur dėjote galvą, atsidurtų kojų pusėje. Dormeo siūlo kartais pastatyti čiužinį stačiai – tai užtikrina optimalų čiužinio užpildo stabilizavimą.

7. Užtikrinkite miegamojo ir čiužinio vėdinimą

Rekomenduojama vėdinti miegamąjį ir čiužinį kartą per savaitę (o geriausiu atveju kiekvieną dieną). Kuomet vėdinate čiužinį, nuimkite patalynę. Taip išvėdinsite drėgmę čiužinyje, išvengsite nemalonių kvapų ir netgi pelėsio.

8. Nenaudokite skystų valiklių čiužinio valymui

Skystų valiklių naudojimas arba lyginimas gali pažeisti Jūsų čiužinį. Tas pats galioja ir stiprioms cheminėms medžiagoms. Geriausia, jeigu savo čiužinį nuo šiol siurbsite siurbliu (tradiciniu, ne vandeniu užpildomu.

9. Čiužinys - ne tramplinas

Neleiskite vaikams šokinėti ant čiužinio. Nors Dormeo čiužinai yra pagaminti iš atsparių medžiagų, šokinėjimas arba žaidimas ant jų gali sugadinti ar net sulaužyti lovos pagrindo groteles.

10. Niekada nelankstykite čiužinio

Kuomet norite čiužinį pernešti arba valyti, niekada jo nelenkite, nes tai gali rimtai pakenkti jam. Taip pat nesėdėkite ant lovos kraštų.