Club5 narystė
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Emocijų pelėdžiukas

SKU: 99-1000177824
Photo
Video

DORMEO emocijų pelėdžiukas yra nuostabi dovana kiekvienam, mažam ir dideliam, norinčiam pažinti savo emocijas. Pelėdžiuką galima naudoti kaip smagų minkštą žaislą, pagalvėlę arba jaukų užklotą. Turėdamas šį pelėdžiuką visada būsi pasiruošę jaukiai nusnūsti arba smagiai žaisti. Pasirink vieną iš šešių emocijų, kurią nori geriau pažinti.

Emocijų pelėdžiukas
19,95 €
Club5*: 18,95 €
Norėdami pamatyti pristatymo laiką pasirinkite prekės variantą.
Skambinkite mums: 8-5 278 7336
Trumpa apžvalga

DORMEO emocijų pelėdžiukas yra nuostabi dovana kiekvienam, mažam ir dideliam, norinčiam pažinti savo emocijas. Pelėdžiuką galima naudoti kaip smagų minkštą žaislą, pagalvėlę arba jaukų užklotą. Turėdamas šį pelėdžiuką visada būsi pasiruošę jaukiai nusnūsti arba smagiai žaisti. Pasirink vieną iš šešių emocijų, kurią nori geriau pažinti.

Daugiau informacijos
PREKĖS APRAŠYMAS

Pelėdžiukai įvairioms emocijoms

Išmintinga pelėda žino, kad suprasti savo ir kitų emocijas – tai sveikų santykių ir laimingesnio gyvenimo pagrindas. Dabar tu ar tavo mylimas žmogus gali apkabinti jausmus, kuriuos atspindi mieli DORMEO emocijų pelėdžiukai. Juos gali naudoti ne tik kaip žaislus, bet ir užklotus ar pagalvėles.

Dormeo Emotion Owl Dormeo Emotion Owl Dormeo Emotion Owl Dormeo Emotion Owl Dormeo Emotion Owl Dormeo Emotion Owl

Trys praktiški naudojimo būdai

Pelėdžiukas yra tobula dovana ir kelionių bendražygis. Trys jo naudojimo būdai:

 • Smagus ir mielas minkštas žaislas.
 • Pagalvėlė norint nusnūsti ar kai reikia truputį daugiau komforto automobilyje arba iškyloje.
 • Švelnus fliso užklotas, kuris maloniai šildo. Puikiai tinka atsigulus pogulio, patogu pasiimti į kelionę.

Užkloto matmenys – 130 x 180 cm, pelėdžiuko aukštis – apie 26 cm. Užklotą ir pelėdžiuką galima plauti rankomis ir palaikyti tinkamą švarą.

Dormeo Emotion Owl

Pažink emocijas

Vaikui pažįstant aplinką labai svarbu suvokti savo emocijas ir išmokti jas priimti. DORMEO emocijų pelėdžiukai saugiai ir smagiai supažindina vaikus su jausmų pasauliu. Pristatome naujuosius draugus – DORMEO emocijų pelėdžiukus.

 • Dormeo Emotion Owl

  SHOO-SHOO

  SHOO-SHOO yra labai drąsus pelėdžiukas. Jis padeda nugalėti baimes ir yra nepaprastai narsus, kovodamas su baisiais sapnais. Apsikabink SHOO-SHOO naktį, jeigu aplankė košmaras, ir pelėdžiukas kaipmat nuvys blogus sapnus šalin.

  SHOO-SHOO globos ir suteiks saugumo jausmą.

 • Dormeo Emotion Owl

  YUU-HUU

  YUU-HUU yra laimingas pelėdžiukas. Jis visur mato tik gerus dalykus ir iškart įkvėps tau pozityvumo! YUU-HUU primins pastebėti gerus dalykus. Šiandien buvo saulėta diena? Valio! Darželyje pagyrė už gerą elgesį? Valio! Šiandien nusišypsojai bent 5 kartus? Valio, tau pasisekė!

  YUU-HUU padės suprasti, kad pasaulyje yra daugybė dalykų, dėl kurių verta džiaugtis.

 • Dormeo Emotion Owl

  LOONY-COO

  LOONY-COO pelėdžiukas visada pasiruošęs pasilinksminti. Gali būti tikras, kad su juo neteks nuobodžiauti. Pelėdžiukas prišauks neįtikėtinus ir juokingus sapnus, tad kiekvieną rytą nubusi su šypsena veide. LOONY-COO – su tavimi tikrai nenuobodu!

  LOONY-COO primins, kad nereikia prarasti vaikiško žaismingumo ir kartais reikia į savo gyvenimą įsileisti šėlionių!

 • Dormeo Emotion Owl

  BLU-BLU

  BLU-BLU išmokys, kad nieko tokio kartais būti liūdnam. Pasikalbėk su BLU-BLU apie tai, kas tave šiandien nuliūdino, ir pajusi, kad tapo lengviau. Nepamiršk apkabinti savo švelnaus draugo ir liūdesio akimirkos liks praeityje.

 • Dormeo Emotion Owl

  LOVE-YOU

  LOVE-YOU žino, kad nėra geresnio jausmo už meilę ir kad jos niekada nebus per daug. Pelėdžiukas išmokys, kad lygiai taip pat svarbu tiek priimti meilę, tiek ją dovanoti, ir skatins sužinoti daugiau apie gerumą ir empatiją.

  LOVE-YOU pasistengs, kad visada žinotum, jog esi mylimas.

 • Dormeo Emotion Owl

  GRU-GRU

  GRU-GRU išmokys, kad viskas gerai, jeigu kartais supyksti. Nereikia slopinti savo emocijų, tad kai kitą kartą kas nors nuliūdins, papasakok apie tai GRU-GRU. Paimk pelėdžiuką į rankas ir sakyk „Grrrrrrr“, kol pasijusi geriau.

  GRU-GRU padės išreikšti pyktį sveiku būdu.

Emocinės sveikatos svarba

Tyrimai atskleidžia, kad rūpinimasis emocine sveikata gali padėti gyventi laimingesnį ir pilnavertiškesnį gyvenimą. Žmonės, kurie priima savo emocijas:

 • Puoselėja laimingesnius ir stabilesnius santykius.
 • Pasitiki savimi ir vertina save bei pasaulį pozityviau.
 • Pasiekia geresnių rezultatų mokykloje ir darbe.
 • Turi mažiau elgesio problemų.
 • Gali geriau susikaupti.
Dormeo Emotion Owl

Spalvų poveikis vaikams

Spalvos gali daryti didelę įtaką mintims ir emocijoms. Tyrimai atskleidžia spalvų naudą smegenų vystymuisi, kūrybiškumui, produktyvumui ir mokymuisi. Spalvų poveikis gali būti įvairus: sukelti susijaudinimą, nuraminti, įkvėpti, padidinti nerimą ar įtampą arba nuraminti.

Truputis informacijos, kokio poveikio galite tikėtis apsupdami vaiką tam tikra spalva.

Dormeo Emotion Owl

GELTONA yra pati džiaugsmingiausia spalva. Ji simbolizuoja išmintį ir gerumą, skleidžia šilumą, džiaugsmą, linksmumą ir įkvėpimą. Geltona yra gana lengva spalva, todėl galima tikėtis gaivinančio poveikio.

Ši spalva taip pat gali turėti įtakos atminčiai, motyvacijai ir dėmesiui, todėl tinka vaikų kambariui. Vis dėlto per intensyviai naudojama spalva gali sukelti įtampą ir pyktį.

Dormeo Emotion Owl

ROŽINĖ spalva nuteikia mus pozityviai. Ji atpalaiduoja ir sušildo, giliai ramina. Psichologine prasme tai stipri spalva. Ji simbolizuoja gyvybės tęstinumą.

Pasistenkite nenaudoti per daug rožinės spalvos, nes ji gali varginti ar slėgti. Droviems ir uždariems vaikams tai gali dar labiau paskatinti uždarumą. Tačiau švelnesni tonai pažadina šilumos ir ramybės jausmą.

Dormeo Emotion Owl

MĖLYNA yra šalta ir guodžianti spalva, ją galite pasitelkti ypač aktyviems vaikams dėl raminamojo poveikio. Ši spalva gali mažinti kraujospūdį, lėtinti pulsą, sužadinti komforto jausmą.

Mėlyna dažnai naudojama vaikų kambariuose, ypač darželiuose, nes padeda nuraminti mažylius ir užmigti.

Dormeo Emotion Owl

PILKA yra vienintelė spalva, neturinti jokių tiesioginių psichologinių savybių. Tai šalta, neutrali, subalansuota, bet tuo pačiu jokių emocijų neatspindinti spalva. Dažniausiai ji siejama su nuoboduliu, nešvarumais, taip pat formalumu, konservatyvumu.

Būdama negyvybinga ir emocijų nesukelianti spalva, pilka tuo pačiu simbolizuoja stabilumą, sukuria ramybės ir šaltumo jausmą, palengvėjimą nuo chaotiško pasaulio.

Dormeo Emotion Owl

RAUDONA yra intensyviausia iš visų spalvų ir pasižymi regą ir autonominę nervų sistemą stimuliuojančiu poveikiu. Raudona traukia dėmesį ir iškraipo kitų spalvų poveikį.

Rekomenduojama vengti naudoti raudoną spalvą vaikų kambarių sienoms, nes vaikai, būdami raudona spalva išdažytose patalpose, gali jausti įtampą ir agresiją.

Dormeo Emotion Owl

VIOLETINĖ simbolizuoja trapumą, eleganciją ir turtus, bet kai kurie jos atspalviai gali būti trikdantys. Ši spalva skatina smegenų dalį, susijusią su kūrybiškumu. Taip pat ji pasižymi raminančiu poveikiu.

Violetinę spalvą galima naudoti priešmokyklinio amžiaus vaikų, taip pat paauglių mergaičių kambariuose, siekiant gerinti kūrybiškumą ir akademinius įgūdžius. Turint omenyje tai, kad ši spalva taip pat gali prisidėti prie fizinės ir dvasinės ramybės, ją galima naudoti hiperaktyvių ir labai judrių vaikų kambariuose.

Susipažinkite su DORMEO mažais emocijų pelėdžiukais

Kiekvienas pelėdžiukas turi mažesnį 16 cm aukščio draugą – žavų minkštą žaislą. Pasiimk mažą pelėdžiuką su savimi ir jis bus visada pasiruošęs tave apkabinti. Argi jie ne mieli?

 • Dormeo Emotion Owl

  Mažieji BLU-BLU ir LOONY-COO ant sūpynių.

 • Dormeo Emotion Owl

  Mažieji YUU-HUU ir SHOO-SHOO tyrinėja pasaulį.

 • Dormeo Emotion Owl

  Mažieji LOVE-YOU ir GRU-GRU mokosi naujų triukų.

Papildoma informacija
Techniniai duomenys
Dormeo kategorija svetainei
Matmenys Užklotas: 130 x 180 cm; žaislas: 33 x 27 cm.
Medžiaga 100% poliesteris
Papildoma informacija Sudėtis: 100 % poliesterio.
Susitraukimas: 5 %.
Kilmės šalis: Kinija.
Likučiai mūsų parduotuvėse

Lentelėje pateikta informacija yra preliminari, patariame prieš atvykstant įsigyti prekės į parduotuvę prieš tai susisiekti su parduotuvės darbuotojais ir įsitikinti, ar parduotuvėje esantis prekės kiekis yra pakankamas.


Parduotuvių kontaktus matysite lentelėje paspaudę ant pasirinktos parduotuvės pavadinimo arba čia.


Kada galiu tikėtis, kad mano užsakymas bus paruoštas atsiėmimui parduotuvėje?

Jeigu pasirinkote prekių atsiėmimo parduotuvėje būdą - jūsų užsakytas prekes pristatysime į parduotuvę ir paruošime atsiimti per 1–7 darbo dienas (jeigu prekės puslapyje nėra nurodyta kitaip).

 • Apie paruoštų atsiėmimui prekių pristatymą į parduotuvę jus informuosime trumpąja SMS žinute.
 • Jei užsakymo neatsiimsite per 7 kalendorines dienas nuo trumposios SMS žinutės gavimo dienos, apie paruoštas atsiėmimui prekes jus informuosime trumpąja SMS žinute arba telefono skambučiu antrą kartą.

 • Kiek kainuoja prekių atsiėmimas parduotuvėje?

  Pasirinkę šį atsiėmimo būdą už užsakytas prekes sumokėsite patogia internetinės bankininkystės sistema. Pasirinkus prekių atsiėmimo parduotuvėje būdą pristatymas jums nieko nekainuos.

  Visi apmokėjimo būdai:

  Siūlome šiuos apmokėjimo už prekes būdus:

  Elektroninė bankininkystė

  Apmokėti galėsite prisijungę prie savo elektroninės bankininkystės sistemos.

  Atsiskaitymas kurjeriui pristatymo metu

  Už prekes galėsite atsiskaityti kurjeriui pristatymo metu:

  • Pasirinkę LP Express kurjerius galėsite atsiskaityti grynais pinigais arba banko kortele.
  • Pasirinkę DPD pristatymo būdą galėsite pirkti išsimokėtinai, atsiskaityti grynais pinigais arba banko kortele.

  Atsiskaitymas banko kortele LP EXPRESS terminale

  Apmokėti užsakymą galėsite siuntų terminale, prieš atsiimant siuntą. Primename, kad terminaluose atsiskaityti galima tik banko kortele.

  Pirkėjų atsiliepimai (10 Apžvalgos)

  4,05

  25 Atsiliepimas (-ai)

  1-10 iš 25

  Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

  Kaip įvertintumėte šią prekę? *

  1 1 žvaigždutė
  2 2 star
  3 3 star
  4 4 star
  5 5 star

  Audra

  www.dormeo.lt

  Blogai
  Pirkome IKI, vaikui. Labai norėjo didelio su pledu. Deja, jokio pledo nėra, tik kamšalas, o užtrauktukas užsiųtas. Apgaulė
  Atsakymas
  Sveiki, primename jog pelėdžiukų yra dviejų rūšių: su pledu bei be pledo. Jeigu Jūs įsigijote mini pelėdžiuką už 7,50 Eur, tuomet deja prie jo pledo nėra.
  Klientų centras

  Viktorija

  www.dormeo.lt

  4
  Žaisliukas labai mielas, tik butu toks pastebėjimas kad reikėjo ilgesni uztrauktuka sunku ikisti ir isimti pleda.

  Virginija

  www.dormeo.lt

  Nuotaiku peledziukas
  Labai patiko seses antakiai,labai lauke,aciu

  Židrūnė

  www.dormeo.lt

  Mielas
  Labai mielas žaisliukas,dukrytė labai patenkinta.

  Deimantė

  www.dormeo.lt

  Super!!!
  Netikėjau, kad bus tiek džiaugsmo krikšto sūnui

  Rikis

  www.dormeo.lt

  ;)
  Gavome šiandiena,
  Laukia vaiko staigmena grįžus iš mokyklos labai laukė nes tiekimo terminas buvo 14d. :)

  Atsiliepimas

  www.dormeo.lt

  Super!
  Užsakiau šeštadienį, antradienį prekę jau gavau!

  Jolanta

  www.dormeo.lt

  Laukiu!
  Užsakiau kovo 11. Dar negavau.
  Atsakymas
  Sveiki, apgailestaujame jei susidūrėte su pristatymo nesklandumais. Mielai prašome dėl savo užsakymo statuso susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo centru tel. nr. 880001415 arba el. paštu ccd.lt@studio-moderna.com.
  Klientų centras

  ROMA

  www.dormeo.lt

  labai blogai
  Labai blogai su uzsakymo vykdymu 3 savaites ir dar negavom
  Atsakymas
  Sveiki, apgailestaujame jei susidūrėte su prekės pristatymo nesklandumais. Po preke visada stengiamės nurodyti kuo tikslesnį pristatymo laiką. Taip pat primename, jog iškilus klausimams mūsų klientų aptarnavimo centras mielai yra pasiruošęs Jums padėti tel. nr. 88 000 1415 arba el. paštu ccd.lt@studio-moderna.com. Sėkmės bei dėkojame už supratingumą!
  Klientų centras

  Sandra

  www.dormeo.lt

  Nusivyle
  Nusivylėm .užsakėm rožini atsiuntė geltona .
  Atsakymas
  Sveiki, apgailestaujame jei įvyko sandėlio klaida. Tikimės, jau susisiekėte su mūsų klientų aptarnavimo centru tel. nr. 88 000 1415 dėl prekės pakeitimo. Dar kartelį atsiprašome bei dėkojame už supratingumą!
  Klientų centras