PASIRINKITE KATEGORIJĄ
Parduotuvės
Club5 narystė
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Emocijų pelėdžiukų šeima

SKU: 99-1000210343
Photo
Video
-20%

Šeši mieli minkšti pelėdžiukai atspindi tris šeimos kartas – mama, tėtis, sūnus, dukra, senelis, močiutė, ir spinduliuoja meilę bei palaikymą. Šie žaislai puikiai suderina aukštos kokybės medžiagas ir žavų dizainą, todėl netruks tapti geriausiais vaiko draugais. Pelėdžiukai yra 33 cm aukščio, švelnūs, jaukūs, juos galima plauti 30 °C temperatūroje.

Pasiūlymas baigsis už
Emocijų pelėdžiukų šeima

Įprasta kaina: 24,99 €


Ypatinga kaina: 19,99 €

Norėdami pamatyti pristatymo laiką pasirinkite prekės variantą.
Skambinkite mums: 8-5 278 7336
Trumpa apžvalga

Šeši mieli minkšti pelėdžiukai atspindi tris šeimos kartas – mama, tėtis, sūnus, dukra, senelis, močiutė, ir spinduliuoja meilę bei palaikymą. Šie žaislai puikiai suderina aukštos kokybės medžiagas ir žavų dizainą, todėl netruks tapti geriausiais vaiko draugais. Pelėdžiukai yra 33 cm aukščio, švelnūs, jaukūs, juos galima plauti 30 °C temperatūroje.

Daugiau informacijos
PREKĖS APRAŠYMAS

Šeima – laimingo gyvenimo pagrindas

Išmintinga pelėda žino, kad savo ir kitų emocijų pažinimas yra sveikų santykių ir laimingo, sėkmingo gyvenimo pagrindas. Dar lengviau, kai šalia – mylinti ir palaikanti šeima. DORMEO pristato 6 naujus emocijų pelėdžiukus – tai šeima, kurią sudaro net 3 kartos pelėdžiukų, kurie bus šalia, vos tik sumanysite nusnūsti ar smagiai pažaisti.

Dormeo Emotion Owl Family Dormeo Emotion Owl Family Dormeo Emotion Owl Family Dormeo Emotion Owl Family Dormeo Emotion Owl Family Dormeo Emotion Owl Family

3 būdai džiaugtis dovana

Vos tik pasirodę DORMEO emocijų pelėdžiukai džiugina tėvus ir jų vaikus, nes tai vaikiški minkšti žaislai, su kuriais smagu žaisti, ilsėtis arba patogiai pasiimti su savimi į keliones.

 • Dormeo Emotion Owl Family

  Džiaukis 33 cm aukščio pliušiniu žaislu. Žavingos detalės kiekvienam pelėdžiukui suteikia skirtingų savybių, lavina vaizduotę, skatina kurti istorijas.

 • Dormeo Emotion Owl Family

  Žaislo viduje rasi 130 x 180 cm matmenų švelnų ir jaukų užklotą – jis puikiai tinka užsikloti sumanius nusnūsti arba patiesti ant grindų, kad žaidimų vieta taptų patogesnė.

 • Dormeo Emotion Owl Family

  Naudok kaip kelioninę pagalvėlę, kad galėtum patogiai nusnūsti. Pelėdžiuko viduje esantis „Wellsleep® advanced“ mikropluoštas yra minkštas ir purus.

Pelėdžiukai gali apkabinti vienas kitą

Visi emocijų pelėdžiukai turi sparnus su spaudėmis, todėl galite sujungti juos, kad atrodytų tarsi apsikabinę. Kaip miela, juk apsikabinimas yra viena stipriausių meilės išraiškų.

Dormeo Emotion Owl Family

Susipažink su naujais draugais – linksmybių kupina šeima

Naujieji 33 cm aukščio pelėdžiukai atspindi 3 kartas ir taps gerais jūsų vaiko draugais, su kuriais bus smagu žaisti ir dalytis paslaptimis. Juk būtent šeimoje vaikas pažįsta pasaulį ir save, gauna svarbiausių žinių ir tobulėja, pradeda formuotis jo vertybės.

 • Dormeo Emotion Owl Family

  Pelėda mama

  Ji moko vaikus apie tai, kas gerai ir kas blogai, o jos bučiniai ir apkabinimai patys šilčiausi, ypač kai vaikai nusibrozdina kelius žaisdami lauke.

  Ji labai didžiuojasi vaikų pasiekimais, kad ir kokie maži jie bebūtų, ir visada skatina pelėdžiukus daryti tai, ką jie mėgsta, nesvarbu, ar žaisti futbolą, ar groti būgnais.

 • Dormeo Emotion Owl Family

  Pelėda tėtis

  Pelėda tėtis skatina gyventi taip, tarsi gyvenimas būtų vienas didelis nuotykis. Jis moko vaikus, kaip važiuoti dviračiu, įlipti į aukščiausius medžius ir perplaukti giliausias jūras. Jis supranta, kad vaikai mokosi ir auga darydami klaidas, todėl yra tarsi saugi užuovėja, kai mažyliai bando, bet jiems nepasiseka.

  Taip pat jis prižiūri vaikus, saugo nuo pavojų ir kartu skatina juos būti nepriklausomus, stiprius ir pasitikėti savimi.

 • Dormeo Emotion Owl Family

  Močiutė pelėda

  Močiutė mėgsta vartyti nuotraukų albumus ir rodyti vaikams, kad gyvenimas gražiausias tada, kai šalia mylinti šeima, su kuria gali kurti nepamirštamas akimirkas.

  Ji visada pasiruošusi paguosti pelėdžiukus, duoti išmintingą patarimą arba tiesiog tyliai apkabinti ir nušluostyti ašaras susikrimtusiems anūkams.

 • Dormeo Emotion Owl Family

  Senelis pelėda

  Jam patinka kryžiažodžiai, dėlionės, rankdarbiai, jis pasakoja juokingiausius pokštus, moko kortų žaidimų bei gudrybių ir supažindina su nauja muzika, nors iš tiesų ji sena.

  Vaikai gali drąsiai jam pasakoti visas paslaptis, nes senelis niekada iš jų nesijuokia ir neatskleidžia kitiems. Pelėda senelis visada pasiruošęs patarti, kad ir kokie dideli anūkai beužaugtų.

 • Dormeo Emotion Owl Family

  Pelėda sesė

  Ji turi labai lakią vaizduotę. Kartais dainuoja karaoke ir vaidina muzikinio klipo atlikėją, o kartais šokinėja ant batuto ir įsivaizduoja, kad yra astronautė.

  Sesė moko brolį ženklų kalbos, kurią supranta tik jie abu, ir mėgsta savo kambaryje kalbėti su broliu iki vėlumos, nors mama ir tėtis mano, kad jie jau seniai užmigę.

 • Dormeo Emotion Owl Family

  Pelėda brolis

  Pelėda brolis visuomet nusiteikęs linksmybėms, ypač jeigu dėl to tenka šiek tiek išsipurvinti. Jis mėgsta sportuoti lauke, krėsti smagius pokštus ir žaisti nuo saulėtekio iki saulėlydžio.

  Brolis moko sesę, kaip apginti save, ir yra jai tikras pavyzdys ir pagalba. Pelėdžiukas visada išklauso sesę, jos nesmerkdamas, todėl ji gali būti tikra, kad brolis bus geriausias draugas visą gyvenimą.

Šeima – pati svarbiausia vaiko gyvenime

Šie maži emocijų pelėdžiukai sukurti norint parodyti, kokia svarbi yra šeima. Tai daug daugiau nei mieli pliušiniai žaisliukai, su kuriais vaikui bus smagu žaisti ir miegoti.

 • Naudokite pelėdžiukų šeimą, kad padėtumėte vaikui suprasti, kokie svarbūs šeimos ryšiai ir kartu tą ryšį stiprintumėte savo šeimoje.
 • Pasitelkite pelėdžiukus žaisdami vaidmenų žaidimus, lavindami vaizduotę, kalbėdami su vaikais, kokia svarbi šeima, ir mokydami juos šeimos istorijos.
Dormeo Emotion Owl Family

Pasisveikinkite su DORMEO mažais emocijų pelėdžiukais

Kiekvienas 33 cm aukščio pelėdžiukas turi mažesnį, 16 cm aukščio draugą. Emocijų pelėdžiukus galima naudoti kaip pliušinį žaislą arba pagalvėlę, o viduje rasite švelnų užklotą, kuris pravers žaidimams ar norint nusnūsti.

Sužinoti daugiau

Dormeo Emotion Owl Family

Emocijų pelėdžiukai užkariavo tūkstančių žmonių širdis

97 % mūsų klientų yra labai patenkinti produktu*.

 • Dormeo Emotion Owl Family
 • Dormeo Emotion Owl Family
 • Dormeo Emotion Owl Family
 • Dormeo Emotion Owl Family

* tyrimai atlikti pasirinktose šalyse: Kroatijoje, Čekijoje, Latvijoje, Makedonijoje, Rumunijoje, Serbijoje, Slovakijoje, imties dydis: 2,052

NAUJA EMOCIJŲ PELĖDŽIUKŲ KOLEKCIJA

Šeši nauji emocijų pelėdžiukai – visa pelėdžiukų šeima – atskrenda į jūsų namus. Daugybė vaikų pamilo šiuos mielus žaislus, todėl DORMEO sukūrė miegamojo kolekciją su pelėdžiukų motyvais.

Sužinoti daugiau
Papildoma informacija

Priežiūra:

 • Galima plauti 30 °C temperatūroje.
 • Nebalinti.
 • Nedžiovinti džiovyklėje.
 • Džiovinti patiestą.
 • Nelyginti.
 • Nevalyti cheminiu būdu.
Techniniai duomenys
Dormeo kategorija svetainei
Dormeo linija Trends
Matmenys užklotas – 130 x 180 cm, žaislas – 33 x 27 cm
Papildoma informacija Sudėtis: žaislo išorinė medžiaga – 100 % poliesterio, kamšalas – 100 % poliesterio („Wellsleep® advanced“ mikropluošto), užklotas – 100 % poliesterio.
Susitraukimas: 5 %.
Kilmės šalis: Kinija.
Likučiai mūsų parduotuvėse

Lentelėje pateikta informacija yra preliminari, patariame prieš atvykstant įsigyti prekės į parduotuvę prieš tai susisiekti su parduotuvės darbuotojais ir įsitikinti, ar parduotuvėje esantis prekės kiekis yra pakankamas.


Parduotuvių kontaktus matysite lentelėje paspaudę ant pasirinktos parduotuvės pavadinimo arba čia.


Kada galiu tikėtis, kad mano užsakymas bus paruoštas atsiėmimui parduotuvėje?

Jeigu pasirinkote prekių atsiėmimo parduotuvėje būdą - jūsų užsakytas prekes pristatysime į parduotuvę ir paruošime atsiimti per 2–7 darbo dienas (jeigu prekės puslapyje nėra nurodyta kitaip).

 • Apie paruoštų atsiėmimui prekių pristatymą į parduotuvę jus informuosime trumpąja SMS žinute.
 • Gavę SMS žinutę apie paruoštą atsiimti užsakymą, jį turite atsiimti per 5 darbo dienas. Praėjus 5 darbo dienoms neatsiimtas užsakymas bus atšauktas.

 • Kiek kainuoja prekių atsiėmimas parduotuvėje?

  Pasirinkę šį atsiėmimo būdą už užsakytas prekes sumokėsite patogia internetinės bankininkystės sistema. Pasirinkus prekių atsiėmimo parduotuvėje būdą pristatymas jums nieko nekainuos.

  Visi apmokėjimo būdai:

  Siūlome šiuos apmokėjimo už prekes būdus:

  Elektroninė bankininkystė

  Apmokėti galėsite prisijungę prie savo elektroninės bankininkystės sistemos.

  Atsiskaitymas kurjeriui pristatymo metu

  Už prekes galėsite atsiskaityti kurjeriui pristatymo metu:

  • Pasirinkę LP Express kurjerius galėsite atsiskaityti grynais pinigais arba banko kortele.
  • Pasirinkę DPD pristatymo būdą galėsite atsiskaityti tik banko kortele.

  Atsiskaitymas banko kortele LP EXPRESS terminale

  Apmokėti užsakymą galėsite siuntų terminale, prieš atsiimant siuntą. Primename, kad terminaluose atsiskaityti galima tik banko kortele.

  ESTO lizingas (NAUJIENA)

  Nuo šiol, pirkdami už 60 € ir daugiau, galite pasinaudoti ESTO lizingo paslaugomis ir už pirkinį sumokėti dalimis. Renkantis ESTO 3 ir mokant laiku - be pabrangimo ar papildomų mokesčių. Daugiau informacijos

  Pirkėjų atsiliepimai (2 Apžvalgos)

  5

  2 Atsiliepimas (-ai)

  2 prekė (-ės)

  Kaip įvertintumėte šią prekę? *

  1 1 žvaigždutė
  2 2 star
  3 3 star
  4 4 star
  5 5 star

  www.dormeo.lt

  Milda
  Įsigijau jau ne vieną emocijų pelėdžiuką ir nei vienas vaikas nenusivylė! Tai tikrai švelni, minkšta ir nuotaikinga dovana berniukui ar mergaitei. Pelėdžiukas turi savo paskirtį, todėl tai ne tik žaislas! Smagu matyti, kad dovana neatsibosta, nes visi, kam padovanojau ja mielai naudojasi iki šiol. Tikrai rekomenduoju!

  Almingas

  www.dormeo.lt

  Ištikimiausias žaislas
  Tai ne tik vaikų žaislas, pagalvė ar užklotas. Tai nuostabus vaiko draugas. Keliauja visur kartu, net ir miega apsikabinusi. Labai rekomenduoju.