Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

Prabanga visada patogi

Coco Chanel kartą pasakė, kad prabanga turi būti patogi, kitaip tai – jokia prabanga. Ir mes tikrai su ja sutinkame. Galbūt kalbos apie čiužinius ir gerą nakties miegą jums gali atrodyti pervertinamos, bet tik pagalvokite, kaip pasikeistų jūsų gyvenimas, jeigu sužinotumėte, kad gerą nakties miegą iš tiesų galima įsigyti. Žmonės dažnai ilgą laiką taikstosi su bemiegėmis naktimis, mieguistumu dieną ar skaudančia nugara, kol supranta, kad visa tai – dėl čiužinio. Todėl daugiau jokių komforto kompromisų, ypač kai jau žinote, kokia jūsų svajonių kaina. Ir atsiminkite – geras nakties miegas yra naujoji prabanga.

Kuo prabangūs čiužiniai skiriasi nuo įprastų?

Prabangaus čiužinio apibūdinimas yra subjektyvus, tačiau yra keli dalykai, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį, jeigu ketinate įsigyti tokį čiužinį. Įvairios savybės išskiria prabangų čiužinį iš kitų, ir viena iš pagrindinių – aukščiausios klasės komfortas ir prabangos pojūtis. Jeigu abejojate, pabandykite prigulti ant prabangaus čiužinio – išskirtinumo jausmas neišvengiamas. Skirtingai nei dizainerio sukurta rankinė, kurią visiems galite demonstruoti, tokios rūšies čiužiniai yra skirti mėgautis tik jums vienam arba kartu su mylimaisiais.

Tik aukščiausios kokybės medžiagos

Nepaisant įvairių prabangiems čiužiniams būdingų savybių, svarbiausia yra tai, kas čiužinio viduje. Būtina atkreipti dėmesį, iš ko čiužinys pagamintas ir kaip tos medžiagos reaguoja į kūno judesius. Gaminant prabangius čiužinius tikrai netaupoma medžiagų sąskaita. Nesvarbu, kiek sluoksnių sudaro čiužinį, kiekvienas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų ir skiriant daug dėmesio detalėms. Kiekvienas sluoksnis, ypač esantis čiužinio viršuje, turi būti pakankamai storas, kad prisitaikytų prie jūsų kūno svorio. Pasitelkę „Pocket“ ir „Octaspring®“ spyruoklių technologijas sujungėme tai, ką jos turi geriausio, ir panaudojome kurdami prabangius AIR+ čiužinius.

Prabangių čiužinių atrama ir komfortas

Čiužinio suteikiama atrama yra esminė savybė, užtikrinanti, kad naktį nenubustumėte nuo skausmų ir nutirpusio kūno jausmo. Ši savybė taip pat užtikrina tinkamą stuburo ir kaklo padėtį. Štai kodėl labai svarbu, kad čiužinys tolygiai prisitaikytų prie kūno ir kiekvienai jo daliai suteiktų reikiamą atramą. O kalbėdami apie komfortą turime omenyje kietumą. Būtent ši savybė nulemia, ar mėgausitės gulėdami ant čiužinio ir ar labai norėsite po dienos darbų įsipatoginti lovoje. AIR+ čiužiniai pasižymi visomis šiomis savybėmis. Čiužiniams naudojamos patentuotos korio formos „Octaspring®“ spyruoklės ekspertų pripažintos kaip idealus pasirinkimas ergonomiškiems čiužiniams, kurie suteikia individualią atramą, nesukuria spaudimo ir leidžia mėgautis komfortu.

Skirtingi pagrindą sudarantys sluoksniai

Prabangių čiužinių pagrindą paprastai sudaro keli skirtingi sluoksniai, lemiantys komforto jausmą. AIR+ kolekcijos čiužiniai sujungia išskirtinį komforto jausmą ir pažangias technologijas – tam pasitelkiami skirtingi sluoksniai. Kiekvienas iš jų atlieka skirtingą funkciją, leidžiančią pasiekti nepriekaištingą komfortą ir atramą. Čiužinio pagrindą sudaro pažangios „Octaspring®“ ir „Pocket“ spyruoklės – tokį derinį galima aptikti tik naujuose ir išskirtiniuose AIR+ čiužiniuose. Šie čiužiniai suteikia nepriekaištingą komfortą, ergonomišką atramą, yra aukšti ir ilgaamžiški. AIR+ čiužiniai sukurti taip, kaip prisitaikytų prie jūsų.

Ilgi komforto metai garantuoti

Prabangus čiužinys yra investicija, ir šios investicijos grąža – puikus miegas kasnakt ilgus metus. Nors niekas negali nuspėti ateities, dėl AIR+ esame tikri, todėl šiems čiužiniams suteikiame net 15 metų garantiją.

Tikroji prabanga turi papildomų privalumų

Kai kurie aukštos klasės čiužiniai pasižymi savybėmis, pridedančiomis jiems papildomos vertės. Kuriant AIR+ čiužinius atkreiptas dėmesys į aplinkos apsaugą, todėl visos šiems čiužiniams naudojamos medžiagos gaminamos pasitelkus aplinką tausojančius procesus.

Rūpinamės jūsų miegu

Prabanga – tai ne tik AIR+ čiužiniai, bet ir tai, kaip DORMEO rūpinasi savo klientais. Jeigu turite klausimų, iškilo neaiškumų, norite pasikonsultuoti, žinokite – esame pasiruošę jums padėti.