Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

Kaip naikinami čiužiniai

Pakeitus atgyvenusį baldą, čiužinį ar kitą stambesnį daiktą kitu, džiaugsmą naujuoju pirkiniu neretai aptemdo rūpestis – kur dėti senąjį. Išvežti į sodo namelį? Laikyti rūsyje? Numesti prie šiukšlių konteinerio kieme? Šiandien visi šie sprendimai, o ypač paskutinysis, nebeatrodo tinkami ir patrauklūs.

Įsigijai naują čiužinį – senu atsikratyk atsakingai!

Pakeitus atgyvenusį baldą, čiužinį ar kitą stambesnį daiktą kitu, džiaugsmą naujuoju pirkiniu neretai aptemdo rūpestis – kur dėti senąjį. Išvežti į sodo namelį? Laikyti rūsyje? Numesti prie šiukšlių konteinerio kieme?

Šiandien visi šie sprendimai, o ypač paskutinysis, nebeatrodo tinkami ir patrauklūs. Daugelis žmonių vis labiau pripažįsta ekologišką gyvenimo būdą, rūpinasi aplinkos apsauga, šiukšlių rūšiavimu ir jų perdirbimu. Vis dėlto, kaip statistika skelbia, tai daroma toli gražu nepakankamai – jei Europos Sąjungoje vidutiniškai perdirbama net ketvirtadalis išmetamų atliekų, tai Lietuvoje – vos 11 procentų...

Kodėl svarbu rūšiuoti ir perdirbti?

Kiekvienam svarbu suvokti, kad rūšiuojant atliekas ir jas perdirbant tausojami gamtos ištekliai. Tam, kad nereikalingos medžiagos ir atliekos netaptų aplinkos teršalais, o būtų perdirbtos ir virstų naujais daiktais, svarbiausia jas atiduoti ten, kur jomis tinkamai pasirūpinama. Taigi tausojant bendrą aplinką, norint mažinti kenksmingą taršą, sąvartynuose kaupiamų atliekų kiekį, vienodai svarbu ne tik stambių įmonių ar gamyklų veiksmai. Didelį vaidmenį čia atlieka kiekvienas asmuo ir jo šeima.

Senų čiužinių išvežimas ir perdirbimas – tradicinė Dormeo akcija

Siekdami padėti ir paskatinti kiekvieną klientą rūpintis aplinka, savo iniciatyvą rodo Dormeo, tradiciškai rengdama specialią vasaros pabaigos akciją. Jos metu įsigijus naują Dormeo, senieji žmonių čiužiniai yra nemokamai išvežami ir tinkamai perdirbami. Senų čiužinių išvežimo ir perdirbimo akcija sėkmingai įvyko ir šiemet – per šį rugpjūčio mėnesį akcija pasinaudojo gerokai daugiau žmonių nei pernai.

Dormeo iniciatyva nenutrūks

Pastebima, kad ši Dormeo iniciatyva kaskart sulaukia vis daugiau susidomėjimo. Žmonėms svarbu ne tik jų sveikas miegas bei tvarkinga gyvenamoji erdvė. Jiems taip pat rūpi juos supanti aplinka ir sąžiningas elgesys su gamta, siekiant išsaugoti ją kuo mažiau užterštą. Taigi net ir pasibaigus akcijos laikotarpiui Dormeo šios veiklos nesustabdė.

Nuo šiol kiekvienas, įsigijęs Dormeo čiužinį, gali nebesukti sau galvos, kaip neeikvojant laiko, nepatiriant papildomų išlaidų ir neteršiant gamtos atsikratyti senuoju. Jei tik yra poreikis – jį išveš ir jo perdirbimu pasirūpins Dormeo.

Kas daroma su išvežtais čiužiniais?

Kiekvienas senas čiužinys pirmiausiai atsiduria specialiame sandėlyje. Iš ten jie gabenami bendradarbiaujančiai įmonei, kuri teikia didžiųjų atliekų išvežimo ir rūšiavimo paslaugas. Kiekvienas čiužinys yra visiškai išardomas, o skirtingos medžiagos, iš kurių jis pagamintas, kruopščiai išrūšiuojamos: atskiriama tekstilė, porolonas, spyruoklės ir kitos dalys. Galiausiai, visos šios skirtingos medžiagos yra atitinkamai perdirbamos ir iš jų gimsta nauji gaminiai.

Kiek Jums kainuoja seno čiužinio perdirbimas?

Didžiųjų atliekų perdirbimo procesas yra gana ilgas ir sudėtingas. Jis prasideda nuo atliekų skirstymo ir transportavimo, baigiasi jų išardymu ir medžiagų rūšiavimu. Galiausiai, viena nuo kitos atskirtos medžiagos tampa žaliava, iš kurios pagaminamas naujas produktas. Pasikliaudami Dormeo, šio rūpesčio galite išvengti. Įsigijus naują čiužinį, senasis bus nemokamai išvežtas bei tinkamai perdirbtas.

Tai Jums nekainuos nei laiko, nei energijos, nei papildomų išlaidų. Atvirkščiai – galėsite būti ramūs, kad įsigiję naują daiktą, senuoju atsikratėte nekenkdami aplinkai. Dormeo – atsakingas požiūris į Jūsų komfortą ir gamtą!