Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

Jūsų galvoje krizė? Įveikite!

Jeigu vis dažniau sėdite, žiūrite į vieną tašką ir Jums atrodo, kad gyvenimas eina pro šalį, o Jūs įstrigęs sulėtintame filme, tuomet galima konstatuoti diagnozę – moralinė krizė. Tik nepulkite į paniką. Jūs toks ne vienintelis. Daugeliui žmonių, perkopusių 30 metų ribą išryškėja šie simptomai. Tačiau šią būseną tikrai galima nugalėti. Skaitykite, ir sužinosite, kaip.

4 rekomendacijos, kaip įveikti moralinę krizę

Jeigu vis dažniau sėdite, žiūrite į vieną tašką ir Jums atrodo, kad gyvenimas eina pro šalį, o Jūs įstrigęs sulėtintame filme, tuomet galima konstatuoti diagnozę – moralinė krizė.

Tik nepulkite į paniką. Jūs toks ne vienintelis. Daugeliui žmonių, perkopusių 30 metų ribą išryškėja šie simptomai. Tačiau šią būseną tikrai galima nugalėti. Skaitykite, ir sužinosite, kaip.

1. Jūsų darbas – tai ne svajonių darbas?

Ar esate patenkintas tuo, ką darote? Karjera reikalauja darbo. Svajonės reikalauja dar daugiau. Garsiosios knygos „Virsmo taškas“ autorius Malkolmas Gladwelas sako, kad tam tikro įgūdžio įsisavinimas reikalauja apie 10 000 valandų praktikos.

Taip pat ir su Jūsų darbu. Jeigu tik sėdėsite ir dejuosite, kaip nekenčiate savo darbo, nuo to geriau nebus.

  • Ką daryti?

Imkitės darbo ir išnaudokite kiekvieną dieną. Kuo norite būti ateityje, tuo turite būti DABAR!

2. Svajonių mergina Jums nepasiekiama

Romantinės komedijos paprastai pasibaigia Mendelsono maršu ir įstabia vestuvių puota. Ir viską lemia mažas žavus atsitiktinumas, nekaltas susidūrimas gatvėje.

Tačiau atsiminkite, kad žavūs atsitiktinumai yra režisieriaus sugalvoti. Tokios scenos gyvenime pasitaiko retai. Ir jeigu savo meilę pastatysite ant atsitiktinumo kortos, tai likusi gyvenimą galite romantines komedijas žiūrėti vienas.

  • Ką daryti?

Eikite ten, kur eina moterys.Tačiau labai svarbu, kad Jums taip pat tai patiktų. Jei  nuoširdžiai nekenčiate jogos, neikite ten vien dėl to, kad dauguma moterų dievina jogą.

3. Svajojate, kad galite praturtėti per naktį?

Turtingi žmonės paprastai tokiais tampa todėl, kad sugebėjo protingai investuoti ar sutaupyti pinigus. 2009 metais Amerikoje buvo atlikta vyrų apklausa, kurios rezultatai parodė, jog dauguma žmonių be abejonių išeitų į pensiją, jeigu banko sąskaitoje turėtų milijoną dolerių.

Svarbiausia, kad Jūs negalvotumėte taip pat. Pinigai yra labai „slidūs“ ir juos pensijai reikia užsidirbti, kol esate jaunas.

  • Ką daryti?

Išanalizuokite kokios taupymo programos yra siūlomos rinkoje. Pradėjus taupyti trisdešimties metų, Jūs turėsite pakankamai pinigų pensijai ir laisvesniam gyvenimu. Taigi – metas pradėti.

4. Sveikata nėra amžina

Sunku išlaikyti gerą formą, kai Jums nebe dvidešimt. Su kiekvienais metais bus vis sudėtingiau nubėgti kilometrą ar užvažiuoti dviračiu į kalną. Tad negalima apsileisti ir nustoti judėti bei rūpintis savo sveikata, net jeigu dabar jaučiatės pakankamai gerai.

  • Ką daryti?

Pradėkite gerinti fizinę būklę, nueikite pas gydytoją ir odontologą. Liaukitės vartoti alkoholinius gėrimus tokiais kiekiais, kaip kad suvartodavote būdami aštuoniolikmečiai.

Nepalikite gyvenimo atsitiktinumui

Jei šiame straipsnyje aptarti klausimai jūs nelabai jaudina ir manote, kad jokia krizė jūsų negali ištikti, tai priklausote tai žmonių grupei, kuri visuomet sako: „kažkas gali nutikti kitiems, bet tik ne man“. Tačiau dažnai jiems tenka karčiai nusivilti.

Pradėkite galvoti apie ateitį dabar. Nesakome, kad reikia fanatiškai bijoti krizės ir drebėti dėl kiekvieno mažmožio. Bet jeigu gyvenimą paliksite PONUI ATSITIKTINUMUI, savo aukso puodą perleisite tam, kuris gyvens savo sukurtais planais.