Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

Aštuoni laimingų žmonių įpročiai

Pastarąjį dešimtmetį mokslininkai atliko nemažai tyrimų, siekdami išsiaiškinti, kas padaro žmones laimingus. Ar tai atostogos, naujas laisvalaikio užsiėmimas, pinigai, o gal kažkas kita? Skaitykite toliau ir sužinokite, kokie yra laimingų žmonių įpročiai.

Ieškote tikros laimės recepto?

Pastarąjį dešimtmetį mokslininkai atliko nemažai tyrimų, siekdami išsiaiškinti, kas padaro žmones laimingus. Ar tai atostogos, naujas laisvalaikio užsiėmimas, pinigai, o gal kažkas kita? Skaitykite toliau ir sužinokite, kokie yra laimingų žmonių įpročiai.

1. Susidarykite trumpalaikių ir ilgalaikių tikslų sąrašą

Kuo esate aktyvesni ir kuo daugiau tikslų sau išsikeliate ir įgyvendinate, tuo labiau rūpinatės savo laime. Apsižvalgykite aplink, laimingi žmonės turi daug įvairios veiklos: kuria, mokosi, dalyvauja savanoriškoje veikloje.

2. Susiplanuokite, ką valgysite šią savaitę

Yra žinoma, kad vitaminų ir mineralų trūkumas gali būti blogos nuotaikos priežastis. Atidžiai planuodami savo valgius, užtikrinsite, kad organizmui nepritrūks mikro- ir makroelementų, būtinų gerai savijautai.

3. Planuokite atostogas iš anksto

Jau vien atostogų planavimas priverčia mus jaustis laimingesnius. Net jeigu Jūsų atostogos – tik trumpa kelionė, pradėkite jas planuoti jau prieš du mėnesius.

4. Gyvenkite aktyvų socialinį gyvenimą

Rūpinimasis artimaisiais, laiko leidimas su pozityviais žmonėmis ir veikla, kuria padedame kitiems – visa tai turi įtakos mūsų laimės pojūčiui. Tad būdami malonūs su kitais, patys tampame laimingesni.

5. Kas tris mėnesius išbandykite naują hobį

Laisvalaikio užsiėmimai – ypač maloni veikla. Kiekvienas naujas hobis į mūsų gyvenimą atneša naujų tikslų, o tai – viena iš svarbiausių laimės sąlygų. Be to, užsiimdami naujais laisvalaikio pomėgiais, turime daugiau galimybių bendrauti ir sutikti naujų žmonių.

6. Visiškai atsipalaiduokite

Nors kelias minutes per dieną skirkite visiškam atsipalaidavimui. Tai gali būti trumpas popiečio miegas, pasivaikščiojimas lauke, mėgstamos muzikos klausimas, meditacija ar kvėpavimo pratimai...

7. Reguliarūs lytiniai santykiai

Tyrimai atskleidė, kad reguliarūs lytiniai santykiai (nuo karto per mėnesį iki kelių kartų per savaitę) suteikia tokį pat laimės pojūtį ir pasitenkinimą, tarsi būtumėte paaukštintas pareigose. Tik dar nėra visiškai aišku, ar laimingesni žmonės turi dažnesnius lytinius santykius, ar seksas jiems tiesiog teikia didesnį malonumą.

8. Sportuokite!

Jau seniai įrodyta, kad sportas ne tik naudingas sveikatai, bet ir gerina nuotaiką ir pasitenkinimo jausmą. Ir nesvarbu, ar Jūs sportuojate, kad numestumėte keletą kilogramų, sustiprėtumėte fiziškai, ar pagerintumėte bendrą savijautą.