Club5 narystė
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

1-10 iš 53

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 • Sapnininkas: perku rankinę

  Sveiki, sapnavau labai keistą sapną. Dažnai sapnuoju, kad vaikštau kažkur turguje ar prekybos centre, ką nors renkuosi, bet staiga kas nors nutinka, man tenka bėgti, ir nieko nenusiperku. Prieš porą naktų vėl sapnavau prekybos vietą ir rinkausi rankines. Jų buvo tiek daug, ir tokių gražių. Galų gale išsirinkau raudoną rankinę ir ją nusipirkau. Įdomiausia tai, kad aš raudonos spalvos netgi nemėgstu. Ką gali reikšti mano sapnas?

 • Sapnininkas: laimėjau loterijoje

  Loterija yra viena iš lošimo rūšių ir ji simbolizuoja impulsyvumą bei tikimybę, kad jūs per daug pasikliaunate likimu. Nedarykite skubotų sprendimų, nepasiduokite impulsams ir vienos minutės nuotaikai bei užgaidoms.

 • Sapnininkas: buvęs mylimasis

  Aš sapnavau savo buvusį vaikiną. Aš priėjau jam iš nugaros, stipriai apkabinau ir laikiau jį. Iš pradžių jis niekaip nereagavo į mane. Jis tiesiog stovėjo ir nejudėjo, tarsi stabo ištiktas. Vėliau jis pradėjo reaguoti. Tuomet mes apsikabinom abu stipriai stipriai. Ir nenorėjome paleisti vienas kito.

 • Sapnininkas: valau ekskrementus

  Sapnavau savo paties ekskrementus vonioje. Tualeto vidinė dalis buvo tamsi, o kita jo pusė buvo šviesios spalvos. Jaučiau baisų kvapą ir siaubingą gėdą, taigi skubėjau viską kuo greičiau išvalyti. Ką galėtų reikšti mano sapnas?

 • Sapnininkas: juodi batai

  Aš sapnavau, kad mano giminaitė yra labai garsi moteris ir kad ji žuvo. Aš negalėjau su tuo susitaikyti. Sapnavau, kad atėjau į jos namus, kur buvo ir jos vyras. Staiga pastebėjau porą raudonų skylėtų pirštinių ir iškart puoliau jas lopyti. Taip pat mačiau porą dailių elegantiškų batelių. Jie man įstrigo labiausiai. Buvo tokie žavūs ir prabangūs, kad net dabar juos akyse matau.

 • Sapnininkas: matau ateitį

  Sapnavau, kad mane senelis ramino ir sakė, kad viskas bus gerai. Po keleto dienų mano senelis mirė. Praėjus kelioms dienoms po mirties jis vėl pasirodė mano sapne, apkabino mane ir pasakė, kad jam viskas gerai, ramino, kad nesijaudinčiau. Po to karto jo daugiau nebesapnavau.

 • Sapnininkas: gavau pinigų, metė vaikinas

  Sveiki, sapnavau, kad staiga gavau be galo didžiulį kiekį pinigų. Tiksliai net negalėčiau pasakyti, kiek, bet jų išties buvo daug. Grūdau juos į spintą, bet jie vis krito ir netilpo, neužsidarė spintos durys. Šį sapną iškart pakeitė kitas sapnas. Sapnavau, kad mane paliko vaikinas, kurį myliu. Ką gali reikšti šie sapnai? Ar jie yra susiję?

 • Gyvūnai iš mūsų košmarų

  Kuris gyvūnas jus persekioja sapnuose dažniausiai? Pelėda? O gal ryklis arba kraujasiurbys šikšnosparnis? Atsibundate išpilti prakaito ir svarstote, ką galėtų reikšti tokie sapnai ir prisigalvojate visokiausių asociacijų su mirtimi, nelaime, liga? Nusiraminkite, kai kurių gyvūnų baisumas tėra mitas arba nevisai pagrįsta tiesa. Susipažinkite su ja.

 • Sapnininkas: maži kačiukai

  Aš sapnavau du mažus žaidžiančius katinėlius. Jie buvo tokie mieli ir tokie gražūs, kad to sapno vaizdas man akyse stovėjo keletą dienų. Pati neturiu katino ir niekada neturėjau. Tačiau po šito sapno net pagalvojau, ar neverta būtų turėti šitokį mielą padarėlį. Ką gali reikšti šitas sapnas? Ką apskritai reiškia sapnuoti katinus?

 • Tikroji erotinių sapnų reiškmė

  Tikriausiai visi mes esame sapnavę erotinius sapnus. Jeigu tokie sapnai pasitaiko dažnai, kai kuriems gali kilti minčių, kad kažkas negerai su psichologine būsena ar orientacija. Tačiau sapnai iš tiesų yra mūsų idėjų, baimių, nusivylimų ir troškimų atspindys. Taigi, nebijokite sapnų, o stenkitės suprasti, ką jie nori jums pasakyti.