PASIRINKITE KATEGORIJĄ
Parduotuvės
Club5 narystė
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.
prekės ženklo pristatymas prekės ženklo pristatymas

ČIUŽINIAI, kuriais galite pasitikėti

Sutikite – savo sveikatą ir gerą savijautą norisi patikėti tik patiems geriausiems. Siekiant užtikrinti aukštą kokybę, kiekvienas DORMEO čiužinys patikrinamas laboratorijoje.

Patikrinta ir sertifikuota

Mūsų čiužiniai kruopščiai tikrinami, sertifikuojami ir apdovanojami nepriklausomų laboratorijų ir institucijų.

Nuo „OEKO TEX®“ sertifikato, antialerginių ir ergonominių savybių, iki laidumo orui ir patvarumo – siūlome aukščiausios kokybės sertifikuotus čiužinius.

Patvarumo bandymas

Patikrino CATAS laboratorija Italijoje.
Pasaulyje pirmaujanti nepriklausoma institucija, atliekanti čiužinių patvarumo bandymus.

Po 15 metų naudojimo mūsų čiužiniai suplonėjo tik keliais milimetrais ir suminkštėjo vos keliais procentais, lyginant su įsigijimo diena.

Ergonominių savybių bandymas

Patikrino Vokietijos Ergonomikos institutas. 
Technologijos institutas, kuris specializuojasi ergonominių bandymų srityje 28 metus

Bandymo metu atkreipiamas dėmesys į miego komfortą ir čiužinio gebėjimą suteikti atramą visam kūnui.

Mūsų čiužiniai pasižymi išskirtinėmis ergonomikos savybėmis, todėl puikiai prisitaiko prie žmogaus kūno. Derindami puikias drėgmės ir temperatūros reguliavimo ypatybes jie užtikrina išskirtinį patogumą miegant.

Laidumo orui bandymas

Bandymas atliekamas „TÜV Rheinland Nederland B.V.“ institutuose

Mūsų orui laidaus čiužinio dizainas atitinka aukščiausius laidumo orui standartus visoje pramonėje.

Čiužiniai sukuria sausą ir gaivią miego aplinką.

Hipoalerginiai bandymai

Bandymai atliekami „Awarded Centro Tessile Cotoniero E Abbigliamento S.p.A.“ institute Italijoje.

Daugybę apdovanojimų pelnęs institutas

Atlikus nuo bakterijų, mikrobų ir dulkių erkučių saugančių savybių bandymus patvirtinta, kad mūsų čiužiniai sukuria švarią ir saugią miego aplinką.

„OEKO-TEX® Standart 100“ sertifikatas

Visa tekstilė yra sertifikuota „OEKO-TEX® Standart 100“ sertifikatu, kuris garantuoja, kad tekstilėje nėra jokių toksiškų ir žmogui bei aplinkai žalingų medžiagų.

Naudojame tik geriausias medžiagas, o šis sertifikatas būtent tai ir įrodo.

prekės ženklo pristatymas prekės ženklo pristatymas

Tik aukščiausia kokybė

Įsipareigojome nuolat tirti ir naudoti aukštos kokybės medžiagas, todėl galime pasiūlyti kiekvieno poreikius ir trokštamą patogumą atitinkančius čiužinius.

...medžiagos

prekės ženklo pristatymas

„Octaspring®“ technologija

„Octaspring®“ – tai patentuota spyruoklė iš poliuretano, laikoma pirmąja tikra čiužinių pramonės naujove per pastaruosius 20 metų. Ši unikali technologija sujungia poliuretano atramą bei komfortą su įprastos spyruoklės funkcionalumu ir tam sunaudojama 50 % mažiau medžiagų.

Poliuretano spyruoklės išdėstytos atskirai ir juda trimis kryptimis, todėl geriau paskirsto svorį, sumažina spaudimą ir padidina komfortą. Tame pačiame sluoksnyje galima naudoti įvairaus tankio spyruokles ir sukurti skirtingas zonas, puikų prisitaikymą ir pailginti čiužinio tarnavimo laiką. Be to, atvira spyruoklių struktūra užtikrina 8 kartus didesnį oro laidumą. Tai itin svarbu miegui skirtiems gaminiams.

Dar vienas „Octaspring®“ spyruoklių privalumas – jos beveik visiškai neperduoda judesių, tad nebereikės jaudintis dėl to, kad galite pažadinti savo partnerį.

Ekspertai pripažino, kad aukštos kokybės „Octaspring®“ technologija ir korį primenantis dizainas yra idealus pasirinkimas ergonomiškiems čiužiniams, kurie suteikia individualią atramą, komfortą, palaiko natūralius kūno judesius ir mažina spaudimą.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau prekės ženklo pristatymas

Viskozės elastinė „Memory“ medžiaga

Viskozės elastinė „Memory“ medžiaga buvo kurta NASA reikmėms ir kartais dar vadinama kosmonautų porolonu. Ją NASA naudojo dėl šios medžiagos gebėjimo paskirstyti spaudimą po visą paviršių, taip panaikinant kraštutines gravitacijos jėgas. „Memory“ medžiaga yra stora, apgaubia minkštumu, puikiai prisitaiko prie skirtingų kūno formų ant jos gulint ir atgauna pradinę formą nebespaudžiama.

„Memory“ yra temperatūrai jautri viskozės elastinė medžiaga. Tai reiškia, kad esant žemesnei temperatūrai ji yra tvirtesnė, o aukštesnei – minkštesnė ir labiau prisitaikanti. Kambario temperatūroje ji prisitaiko prie kūno formos vos per kelias minutes, priešingai nei įprasti čiužiniai, kurie tiesiog išlieka plokšti. „Memory“ medžiaga apgaubia kūną švelnumu ir minkštumu bet kurioje padėtyje, prisitaikydama prie klubų, pečių ir nugaros, švelniai sumažindama spaudimą ir leisdama mėgautis sveiku, ramiu poilsiu.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau prekės ženklo pristatymas

„Ecocell®“ medžiaga

„Ecocell®“ yra unikali naujos kartos medžiaga, sukurta nepriekaištingam miego komfortui ir atramai. Jos viduje esantys milijonai porų užtikrina čiužinio oro laidumą ir lankstumą.

Būdama elastinga ir trimatės korėtos struktūros „Ecocell®“ medžiaga leidžia orui nuolat cirkuliuoti čiužinio viduje ir puikiai prisitaiko prie kūno. Tokia medžiagos struktūra užtikrina prie kūno linkių prisitaikančią atramą ir aukšto lygio elastingumą. Jeigu jums labai svarbi jūsų namuose esančių medžiagų kokybė ir mąstote įsigyti čiužinį iš aplinkai draugiškų medžiagų, „Ecocell®“ yra vienas iš tokių pasirinkimų.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau prekės ženklo pristatymas

„Tencel®“ pluoštas

„Tencel®“ yra augalinės kilmės celiuliozės pluoštas, atspindintis naują tvarumo standartą ir natūralų komfortą.

Šis pluoštas minkštas, glotnus, prabangiai blizga, pasižymi išskirtinėmis šilumos reguliavimo savybėmis ir drėgmės sugėrimu. Nuo kūno odos sugerta drėgmė pernešama į pluošto vidų, todėl jo išorėje nesikaupia drėgmė. Taip šiame pluošte natūraliu būdu slopinamas bakterijų dauginimasis.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau prekės ženklo pristatymas

...ir technologijos

prekės ženklo pristatymas

„Adaptive®“ technologija

„Adaptive®“ technologija yra pirmoji tokia inovacija miego gaminių pramonėje. Pagal šią technologiją apdirbtas audinys palaiko vėsią, sausą arba šiltą miego aplinką pagal jūsų poreikius visą naktį, pagerindamas miego kokybę.

Tai išmani tekstilės šilumos reguliavimo technologija, dėl kurios medžiagos gali dinamiškai reaguoti į tokius aplinkos pokyčius kaip aukšta arba žema temperatūra ir drėgmės lygis.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau prekės ženklo pristatymas

„CleanEffect®“ medžiaga

„CleanEffect®“ medžiaga impregnuotas čiužinio audinys sukuria švarią ir gaivią miego aplinką.

Kad ir kokie švarūs būtų jūsų namai, čiužinyje vis tiek gali atsirasti bakterijų, grybelių ir dulkių erkučių. Impregnavimas „CleanEffect®“ medžiaga padeda užkirsti kelią bakterijoms, grybeliams, erkutėms ir nemaloniems kvapams.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau prekės ženklo pristatymas

„Re-vitalize“ technologija

„Re-vitalize“ technologija grindžiama neigiamaisiais jonais, kurie yra naudingi mūsų organizmui. Tai patvirtina ir tyrimai, teigiantys, kad „Re-vitalize“ technologija apdirbta medžiaga teigiamai veikia sveikatą ir gerą savijautą.

Tarp didžiausių neigiamųjų jonų privalumų žmogaus organizmui įvardijamas imuniteto stiprinimas, ląstelių aktyvavimas, autonominės nervų sistemos reguliavimas. „Re-vitalize“ medžiaga gali padėti pagerinti miego kokybę, suteikti energijos ir paspartinti organizmo atsikūrimo procesus.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau prekės ženklo pristatymas

Alavijų ekstraktas

Ne veltui alavijai vadinami gamtos dovana. Šio augalo ekstraktu papildyti miego gaminių užvalkalai suteikia išskirtinį švelnumo ir glotnumo pojūtį.

Alavijų ekstraktas atnaujina audinį, suteikdamas jam lygumo ir minkštumo, o jūsų miego aplinkai – specialų natūralumo ir švelnumo prisilietimą. Be to, šis ekstraktas liks audinyje net ir po kelių skalbimų.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau prekės ženklo pristatymas