Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

Kaip išsirinkti tinkamą lovos su grotelėmis pagrindą?

Aukštos kokybės lovos pagrindas yra svarbiausias elementas teisingai kūno padėčiai miegant, nuolatiniam čiužinio ventiliavimui, drėgmės išgarinimui ir ilgesniam Jūsų čiužinio naudojimui. Plywood arba metalinio tinklo pagrindas nebeatitinka šiuolaikinių standartų, nes, naudojant juos, nėra užtikrinama tinkama ventiliacija ir ergonomiška kūno padėtis. Pats geriausias lovos pagrindo pasirinkimas yra lanksčios grotelės su mediniu rėmu, kuris gali būti pritaikomas bet kuriai iš lovų.

Kodėl medinės grotelės yra geriausias pasirinkimas?

Medinės grotelės užtikrina nuolatinę čiužinio ventiliaciją, drėgmės išgarinimą ir prailgina naudojimąsi čiužiniu. Taip pat jos užtikrina patogią viso kūno, apatinės nugaros dalies ir juosmens padėtį. Su Dormeo čiužiniais būtina naudoti lovos pagrindą su lanksčiomis grotelėmis!

Rinkoje yra įvairių lanksčių grotelių pagrindų. Šis naudotojo vadovas padės išsirinkti geriausią lovos pagrindą Jums arba Jūsų mylimiems žmonėms.

Kokios yra geros lovos su grotelėmis savybės?

Geras lovos su grotelėmis pagrindas užtikrina didesnį komfortą, papildomą lankstumą ir ergonomišką kūno padėtį miegant.

  • Lovos pagrindas turi užtikrinti gerą ventiliaciją ir drėgmės sugėrimą. Tai padeda prailginti naudojimosi čiužiniu laiką.
  • Geriausia, kai lovos pagrindas pagamintas iš lanksčių grotelių, nes jos užtikrina tolygų kūno svorio pasiskirstymą ir sukuria optimalią miegojimo padėtį.
  • Kai kurios iš geriausių lovų su grotelėmis turi galimybę reguliuoti kietumo juosmens srityje ir netgi galimybę pakelti kojų arba galvos atramas.

Pagalvokit apie tai, ko Jums reikia geresniam miegui prieš pirkdami. Naudokitės šiais klausimais:

  • Kiek Jums metų? Kuo esate vyresnis (-ė), tuo Jums reikia daugiau atramos juosmens srityje.
  • Ar turite specifinių stuburo problemų? Galimas sprendimas Jums gali būti lovos pagrindas su daugiazoniškumo ir kietumo reguliavimo galimybe.
  • Ar Jūsų kojos dažnai tinsta? Pasirinkite lovos pagrindą su reguliuojama kojų atrama.
  • Ar mėgstate skaityti arba pusryčiauti lovoje? Pasirinkite lovos pagrindą su reguliuojama galvos atrama. Tai taip pat rekomenduojama nejudantiems pacientams.
  • Ar Jums reikalingas ypač prisitaikantis čiužinys, kuris prisitaiko prie specialių kūno poreikių? Pasirinkite lovos pagrindą su reguliuojama kojų ir galvos atrama, o taip pat su įvairiais priedais, skirtais optimaliam ir ergonomiškam lovos pagrindui su grotelėmis.
  • Ar norėtumėte naudoti čiužinį nedideliame automobilyje? Pasirinkite sulankstomą lovos pagrindą, kuris lengvai tilptų Jūsų automobilyje.

Dormeo siūlo platų klasikinių ir specialių lovų pagrindų, kurie patenkins kiekvieno čiužinio ir kliento reikalavimus. Visos grotelės yra lanksčios, įtvirtintos mediniame rėme, jos pasižymi ta pačia keliamaja galia (120-130 kg lovos pagrindams, kurių plotis 80 – 120 cm) ir užtikrina nuolatinę čiužinio ventiliaciją. Visoms grotelėms suteikiama 2 metų garantija ir LGA sertifikatas, kuris užtikrina, kad lovos pagrindų gamybos procese buvo naudojamos draugiškos gamtai medžiagos.

Jeigu lovos pagrindas su grotelėmis neatitiko Jūsų reikalavimų, jis gali būti grąžinamas per 15 dienų nuo įsigyjimo datos, o išleistus pinigus Jums grąžinsime.

Lovos pagrindas su grotelėmis su reguliuojamu kietumu juosmens srityje

Visi Dormeo lovų pagrindai turi galimybę reguliuoti kietumą juosmens ir nugaros apačios srityje. Reguliavimas vyksta keičiant keleto grotelių specialius išimamus diskus. Kuo didesnis diskų skaičius, tuo tikslesnis grotelių kietumo nustatymas. Kuomet diskai yra išimami, čiužinys tampa kietesnis, ir atvirkščiai.

Lovų su grotelėmis pagrindas su 4 išimamais diskais

Lovų su grotelėmis pagrindas su 4 išimamais diskais yra tinkami tiems, kurie (esant reikalui) nori kad jų čiužinys būtų šiek tiek kietesnis juosmens srityje:

  • Clip Flex yra lovos su grotelėmis pagrindas iš 28 grotelių, pritaikytų šiuolaikino gvenimo būdo žmonėms. Be 4 išimamų diskų juosmens srityje, jame yra 3 zonos, kurios garantuoja maksimalų prisitaikymą prie viso kūno. Jis labai populiarus tarp sportininkų aktyvių žmonių.
Lovų su grotelėmis pagrindas su 5 išimamais diskais

Lovų su grotelėmis pagrindas su 5 išimamais diskais suteikia galimybę reguliuoti kietumą uodegikaulio srityje ir jis rekomenduojamas aukštiems žmonėms, kuriems 4 grotelių negana tam, kad uždengtų visą nugaros apatinę dalį.

Compat Flex yra naujas lovos pagrindas su grotelėmis su 28 lanksčiomis grotelėmis ir 5 išimamais diskais viršutinėje centrinėje dalyje. Jis taip pat yra išskirtinis dėl 3 zonų, kurios užtikrina maksimalų prisitaikymą prie viso kūno. Jis ypatingai populiarus tarp sportininkų aktyvių žmonių.

Tinkamo Jūsų lovai lovos pagrindo parinkimas ir jo išmatavimai

Dormeo siūlo įvairių dydžių standartinius ir nestandartinius lovos pagrindus su grotelėmis. Pažymėtina, kad lovos pagrindo su grotelėmis dydžiai nežymiai skiriasi. Visi Dormeo lovų pagrindai su lanksčiomis grotelėmis yra pagaminti pagal lovų rėmų išmatavimus su pritaikymo galimybe, taigi jie gali nesunkiai būti įmontuojami į Jūsų lovos rėmą.

Tai reiškia, kad grotelės yra 1 cm trumpesnio pločio (t.y. po 0.5 cm kiekvienoje pusėje) ir 4 cm trumpesnio ilgio (t.y. po 2 cm kiekvienoje pusėje – galvos ir kojų atramose) lyginant su standartiniais (tikraisiais) išmatavimais:

Naudojimui su prancūziška dvigule lova mes siūlome įsigyti 2 lovos pagrindus su grotelėmis, nes vienas pagrindas negarantuoja visų privalumų, kuriuos suteikia grotelės. Dėl šios priežasties didžiausias pagrindas su grotelėmis yra 140 x 200 cm dydžio.

Visus Dormeo lovų pagrindus su grotelėmis galite pamatyti čia, taip pat rasite ir išsamius jų aprašymus.

Ar norėtumėte įsigyti naują čiužinį, tačiau nežinote kurį pasirinkti? Paspauskite čia ir perskaitykite naudotojo instrukciją Kaip pasirinkti tinkamą čiužinį? Jeigu jums reikia pagalbos išsirenkant naują pagalvę, nepraleiskite gido Kaip išsirinkti tinkamą pagalvę?

Jei norite puikiai atrodančio miegamojo ir malonios aplinkos miegui, maloniai kviečiame pažiūrėti platų mūsų antklodžių, užklotų ir patalynės pasirinkimą. Nepraleiskite ir modernios ir patrauklios patalynės, kuri patiks net ir išrankiausiems klientams.