Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

Namai ir interjeras

11-20 iš 24

 • Dovanų pirkėjo atmintinė

  Dovanų pirkėjo atmintinė

  Užtenka vien pažvelgti į parduotuvių vitrinas, ir jau galima užuosti – Kalėdos nenumaldomai artėja. Tikriausiai jūsų jau kas nors klausė, o jei neklausė tai veikiausiai greitai paklaus, ko norite dovanų. O ir jūs pats mintyse dėliojate sąrašą, kam kokią kalėdinę dovanėlę paruošti. Užteks galvoti – metas veikti. Perskaitykite keletą patarimų, kaip neperkaitinti galvos kalėdinių dovanų pirkimo karštinėje.

  Skaityti daugiau 
 • Pasiruoškite gruodžio linksmybėms!

  Pasiruoškite gruodžio linksmybėms!

  Gruodis tikriausiai yra pats gražiausias mėnuo metuose – kupinas džiaugsmo, malonių kvapų, besišypsančių veidų ir šiltų palinkėjimų. Geriausia žinia ta, kad gruodis jau nebe už kalnų. Tad pats metas pasiruošti jo sutiktuvėms ir susikurti namuose gražiausią gruodžio pasaką.

  Skaityti daugiau 
 • Kad miegamajame būtų jauku

  Kad miegamajame būtų jauku

  Mokslininkai teigia, kad žmogus pramiega trečdalį savo gyvenimo. Miegamajame praleidžiame trečią dalį mums skirto laiko, todėl svarbu, kad jis būtų jaukus, harmoningai suderintais baldais, spalvų tonais ir pan. Paprasčiau kalbant, kad jame tikrai gerai pailsėtume.

  Skaityti daugiau 
 • Kaip atskirti originalią prekę nuo padirbtos

  Kaip atskirti originalią prekę nuo padirbtos

  Neapsigaukite! Kitose interneto svetainėse ar turguje galite rasti prekių su mūsų ženklu. Tačiau ar tokios Dormeo prekės yra originalios? Atsakymas vienas - NE. Skaitykite ir sužinokite, kaip atskirti originalią prekę ir kodėl verta ją rinktis.

  Skaityti daugiau 
 • Jūsų miego spalvos... kokios jos?

  Jūsų miego spalvos... kokios jos?

  Naudodami spalvas galime sukurti tam tikrą atmosferą mūsų kambaryje bei mumyse pačiuose. Pasimėgaukite tylos ir ramybės minute, įsivaizduodami, ką veiksite šiame kambaryje, kokia jame turėtų būti atmosfera, ir, tuo remdamiesi, apsispręskite, kokios spalvos norėtumėte.

  Skaityti daugiau 
 • Kaip greitai susitvarkyti namus?

  Kaip greitai susitvarkyti namus?

  Tvarkytis mėgsta retas. Mintis, jog visą dieną teks valyti, siurbti bei plauti, nedžiugina, o dažnai kelia susierzinimą. Šito išvengti galite nebent į namus įsileidę namų tvarkytoją arba tvarkykitės pagal taisykles!

  Skaityti daugiau 
 • Naktis leiskite romantiškame miegamajame

  Naktis leiskite romantiškame miegamajame

  Jūsų miegamasis labiau primena senelės būstą nei vaizduotę žadinantį, intymiausią Jūsų namų kampelį? Atėjo laikas įpūsti šiek tiek šilumos. Paverskite savo meilės lizdelį aistras kaitinančiu guoliu. Tą padaryti visai nesunku!

  Skaityti daugiau 
 • Kurkite vonios kambario stilių

  Kurkite vonios kambario stilių

  Nors vonios kambario atnaujinimas - gana brangus malonumas, bet tai yra viena iš populiariausių atnaujinamų erdvių. Pakeiskite savo vonios kambario interjerą taip, kad ši erdvė Jums taptų jauki, viliojanti ir atpalaiduojanti.

  Skaityti daugiau 
 • Kaip vizualiai padidinti kambarį?

  Kaip vizualiai padidinti kambarį?

  Kiekvienuose namuose trūksta vietos. Galbūt Jūsų svetainėje ar miegamajame yra per daug daiktų? Mažuose kambariuose jaučiamės nepatogiai, kaip narve, tad natūralu, kad norime suteikti kambariams didesnės erdvės efektą.

  Skaityti daugiau 
 • Miegamasis pagal FENG SHUI

  Miegamasis pagal FENG SHUI

  Dauguma žmonių miega miegamajame, net jei tai svetainė, kuri vakare virsta miegamuoju. Tikėtina, kad Jūsų nemigos priežastys slypi pačiame kambaryje, todėl reikėtų į tai atkeipti dėmesį. Senovės kinų filosofija Feng Shui siūlo daugybę būdų, kaip tinkamai apipavidalinti miegamąjį.

  Skaityti daugiau 

11-20 iš 24