Club5 narystė
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

1-10 iš 23

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 • Išvalykite namus nuo neigiamos energijos naudodami šiuos 10 nuostabių kvapų

  Ar kada nors sutikote vyrą ar moterį, kuris taip maloniai kvepėjo, kad iš karto Jums dar labiau patiko? Taip yra todėl, kad kvapai turi didelę galią, o ši galia taip pat gali būti naudojama, norint namus pripildyti teigiama energija. Ar norėtumėte sužinoti, kaip deginant įvairias natūralias medžiagas, pvz., smilkalus, galite pagerinti savo gyvenimą?
 • Idėjos miegamajam „Pasidaryk pats“

  Nemokama keturių dalių knyga apie tai, kaip paprastais žmogiškais ir žemiškais būdais atnaujinti savo miegamąjį, suteikti jam daugiau gyvybės ir jaukumo.

 • 3 pagrindinės priežastys, kodėl reikia pakeisti pagalvę

  Miegas – ypač svarbi gyvenimo dalis, todėl jūsų miegamasis turėtų būti ramybės ir poilsio oazė. Jį tokiu paversite reguliariai vėdindami patalpą, pašalinę visus radiaciją skleidžiančius prietaisus ir pasitelkę į pagalbą aromaterapiją.

 • Namai, saugūs nuo alergijos sukėlėjų. 8 patarimai

  Kartu su pavasariu prasidėjo ne tik saulėti ir šilti orai, bet ir alergijų sezonas. Jeigu jūs pavasarį pajuntate paūmėjusius alergijos simptomus, ko gero, stengiatės kuo mažiau laiko praleisti lauke, tačiau tai ne visada padeda. Bloga žinia ta, jog ir namuose negalite būti visiškai saugūs dėl čia slypinčių alergijos sukėlėjų. Ar esate pasiruošę sukurti saugią nuo alergijų namų aplinką?

 • Ruošiamės pavasariniam namų tvarkymui!

  Namų tvarkymas daugeliui yra nemėgstama, daug laiko atimanti užduotis. Tačiau jos neišvengsite, karts nuo karto namus sutvarkyti būtina. Dabar ypač tinkamas metas kaip reikiant išblizginti namus, nes saulės, kuriai pašvietus dulkės ir kiti nešvarumai tampa ypač pastebimi, vis daugiau. Štai 5 pagalbininkai, kurie tai padaryti jums padės žymiau greičiau ir paprasčiau.

 • Aromaterapija dangiškam miegui

  Miegas – ypač svarbi gyvenimo dalis, todėl jūsų miegamasis turėtų būti ramybės ir poilsio oazė. Jį tokiu paversite reguliariai vėdindami patalpą, pašalinę visus radiaciją skleidžiančius prietaisus ir pasitelkę į pagalbą aromaterapiją. Pastaroji dar vadinama gamtos dovana, nes tai natūralus būdas atsipalaiduoti, pasveikti bei puoselėti grožį. 

 • Spalvos jūsų namuose

  Mūsų namai  - mūsų tvirtovė. Juose norime jausti saugiai ir patogiai ir laisvai. Namuose turi tvyroti gera atmosfera, kad  grįžę po dienos darbų galėtume atsipalaiduoti ir užmiršti bėdas. Kaip sukurti tokią atmosferą? Svarbu pasirinkti tinkamas spalvas. Jos veikia nuotaiką labiau, negu įsivaizduojate. Štai keletas patarimų, kaip išsirinkti tinkamas spalvas savo namams.

 • Vasariškų salotų receptai

  Vasara – tai ne tik atostogos, nuotykiai, bet ir alinantis karštis. Ką geriausia valgyti tokiu metu? Norime jums pasiūlyti greitai paruošiamų gardžių salotų, atgaivinsiančias bei pamaitinsiančias jūsų kūną karštą vasaros dieną.  

 • Dovanos kiekvienam kambariui

  Leiskite, atspėsime jūsų mintis – sukate galvą, kokias dovanas išrinkti savo artimiesiems. Juk Kalėdos, galima sakyti, beveik už kampo! Darbo dienomis nėra laiko, tad savaitgalį jau esate pašventę dovanų pirkimui. Vargais negalais nuvažiuojate į prekybos centrą, valandą stumdote mašiną, nes nėra vietos jai pastatyti, tuomet blaškotės po parduotuves, o po ilgo blaškymosi atradę tinkamą dovaną sąžiningai stovite ilgoje eilėje, tiesa?

 • Dovanų pirkėjo atmintinė

  Užtenka vien pažvelgti į parduotuvių vitrinas, ir jau galima užuosti – Kalėdos nenumaldomai artėja. Tikriausiai jūsų jau kas nors klausė, o jei neklausė tai veikiausiai greitai paklaus, ko norite dovanų. O ir jūs pats mintyse dėliojate sąrašą, kam kokią kalėdinę dovanėlę paruošti. Užteks galvoti – metas veikti. Perskaitykite keletą patarimų, kaip neperkaitinti galvos kalėdinių dovanų pirkimo karštinėje.