PASIRINKITE KATEGORIJĄ
Parduotuvės
Club5 narystė
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.
prekės ženklo pristatymas prekės ženklo pristatymas

Puikus pasirinkimas geram nakties miegui

Jeigu norite pasirūpinti kokybišku miegu, galite būti tikri, kad čia rasite platų miego gaminių asortimentą: čiužiniai, pagalvės, antklodės, čiužinio apsaugos, paklodės, užklotai, patalynės užvalkalai ir kiti interjero priedai, užtikrinantys puikų poilsį ir jaukumą.

Raskite tinkamą sau >>
prekės ženklo pristatymas

Puikus komforto ir atramos balansas

Mums lova yra daugiau nei vieta miegoti – čia galime atsipalaiduoti, pailsėti ir apkabinti tuos, kuriuos mylime. DORMEO čiužiniai puikiai suderina komfortą ir atramą. Jie pakankamai tvirti, kad suteiktų tinkamą atramą, tačiau ir pakankamai minkšti probleminėms kūno vietoms. Nesvarbu, kaip mėgstate miegoti, esame tikri, kad išsirinksite jums puikiai tinkantį čiužinį.

Sužinokite daugiau >>
prekės ženklo pristatymas

Jūsų vaikams – tik tai, kas geriausia

Tinkamo čiužinio parinkimas vaikui daugeliu atžvilgių skiriasi nuo čiužinio parinkimo suaugusiojo lovai, nes skirtingais amžiaus tarpsniais vaiko poreikiai skiriasi. Visiems vaikams reikia tokių čiužinių, kurie suteikia atramą, yra patogūs, patvarūs, laidūs orui ir idealiai tinka varginamiems alergijų. Tad padėkite savo mažyliui gerai išsimiegoti ir išrinkite jam tinkamą čiužinį.

Kaip išrinkti vaikišką čiužinį  >>
prekės ženklo pristatymas prekės ženklo pristatymas

Komforto sluoksnis, kurį galite tiesti beveik visur

Geras nakties miegas ne tik savo lovoje, bet ir visur, kur bebūtumėte, atrodo tarsi svajonė. Dabar ji gali virsti tikrove. Antčiužiniai suteikia papildomo komforto lovai, sofai, per kietam čiužiniui, netgi grindims, kad gerai pailsėtumėte kiekvieną naktį. Suvyniotas antčiužinis užima labai mažai vietos, o patiestas ant nepatogaus paviršiaus paverčia jį aukščiausios klasės lova. Antčiužinį galite suvynioti ir pasiiimti su savimi, todėl tai yra puikus pasirinkimas atostogaujant, atvykus svečiams ar studentų bendrabučiuose.

Sužinokite, kodėl esame geriausi  >>
prekės ženklo pristatymas

Antklodės, apgaubiančios jaukumu

Miegodami praleidžiame didelę gyvenimo dalį, todėl verta investuoti į antklodes, kurios būtų ne tik patogios ir sušildytų, bet ir leistų kūnui kvėpuoti ir užtikrintų kuo mažiau bemiegių naktų. Tingus savaitgalis gali būti nepaprastai malonus apsigaubus jaukia antklode – jūs to nusipelnėte!

Antklodės kiekvienam sezonui >>
prekės ženklo pristatymas

Galva ant debesų

Tinkamai parinkta pagalvė gali visiškai pakeisti miego kokybę. Nors ne visada lengva nuspręsti, kas jums geriausia, patogiausios pagalvės išsirinkimas neturėtų tapti galvos skausmu. 

Tarp mūsų siūlomų pagalvių galite rasti tokią, kuri tiks kiekvienai miego padėčiai: ar miegotumėte ant šono, ant nugaros ar ant pilvo. Be to, turime daugybę tokių pagalvių, kurių aukštį ir kietumą galite reguliuoti, tad ko dar benorėti?

Išsirinkite tobulą pagalvę  >>
prekės ženklo pristatymas

Suteikite spalvų ir raštų savo lovai

Norite stilingesnės lovos? Išsirinkite tinkamus patalynės užvalkalus! Mūsų aukštos kokybės patalynės užvalkalų kolekciją sudaro platus tiek spalvingų, tiek vienspalvių užvalkalų asortimentas.

Peržiūrėkite visus užvalkalų komplektus >>
prekės ženklo pristatymas prekės ženklo pristatymas

Paįvairinkite kambarį

DORMEO svarbu, kad jaukus būtų ne tik jūsų miegas, bet ir namai, todėl čia apsipirkdami internetu rasite interjerui naudingų daiktų. Nuo kokybiškų baldų, dekoro detalių, iki praktiškų prietaisų, kurie buvimą namuose pavers malonesniu ir patogesniu.

Peržiūrėkite interjero prekes >>