Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

Miegas

1-10 iš 52

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 • Gerai išsimiegoti porai kartu jau nebe iššūkis!

  Gerai išsimiegoti porai kartu jau nebe iššūkis!

  Miegas kartu porai yra vienas iš svarbiausių dalykų. Tačiau įsitikinimas, kad turėti 2 atskirus čiužinius yra geriau, jau senokai atgyvenęs. Esate pasimetę? Skaitykite toliau ir sužinokite atsakymą į klausimą, kokį čiužinį geriausia rinktis porai.

  Skaityti daugiau 
 • Prabanga visada patogi

  Prabanga visada patogi

  Coco Chanel kartą pasakė, kad prabanga turi būti patogi, kitaip tai – jokia prabanga. Ir mes tikrai su ja sutinkame. Galbūt kalbos apie čiužinius ir gerą nakties miegą jums gali atrodyti pervertinamos, bet tik pagalvokite, kaip pasikeistų jūsų gyvenimas, jeigu sužinotumėte, kad gerą nakties miegą iš tiesų galima įsigyti. Žmonės dažnai ilgą laiką taikstosi su bemiegėmis naktimis, mieguistumu dieną ar skaudančia nugara, kol supranta, kad visa tai – dėl čiužinio. Todėl daugiau jokių komforto kompromisų, ypač kai jau žinote, kokia jūsų svajonių kaina. Ir atsiminkite – geras nakties miegas yra naujoji prabanga.

  Skaityti daugiau 
 • Kodėl taip svarbu naudoti tinkamą pagalvę?

  Kodėl taip svarbu naudoti tinkamą pagalvę?

  Labai svarbu turėti tinkamą pagalvę - tokią, ant kurios būtų ne tik patogu miegoti, bet kuri neleidžia paskausti galvai, kaklui ir nugarai bei padeda išlaikyti stuburą teisingoje padėtyje. Ji taip pat apsaugo nuo alergenų ir leidžia gaiviai bei sveikai išsimiegoti. Miegant ant netinkamos pagalvės gali pasireikšti įvairiausi skausmai, o tai gali neigiamai atsiliepti mūsų sveikatai. Be to, gali pasireikšti rimtų šalutinių poveikių, pvz., depresija ir širdies ligos.

  Skaityti daugiau 
 • Ar moterims reikia daugiau miego nei vyrams?

  Ar moterims reikia daugiau miego nei vyrams?

  Moterys kai kuriais aspektais yra gerokai pranašesnės už vyrus. Jos geriau sugeba vienu metu daryti kelis darbus, jos turi daugiau užuojautos ir, be abejo, jos sugeba padaryti didžiausią darbą pasaulyje – paleisti į pasaulį naują gyvybę. Bet ar moterims tikrai reikia daugiau miego? Ir jei taip, ar tai silpnumo požymis, ar tik patvirtinimas, kad moterys padaro gerokai daugiau už vyrus.

  Skaityti daugiau 
 • Kaip nesušalti ilgomis vėsiomis žiemos naktimis

  Kaip nesušalti ilgomis vėsiomis žiemos naktimis

  Taip, rudenį mes laukiame žiemos, sniego, Kalėdų, Naujųjų metų fejerverkų, pirmo nusileidimo nuo apsnigto kalno... Bet šventės praeina, susižavėjimas sniegu išblėsta ir darosi vėsu ne tik kūnui, bet ir sielai.

  Skaityti daugiau 
 • Kodėl nesveika vėlai eiti miegoti

  Kodėl nesveika vėlai eiti miegoti

  Aišku, labai smagu ilgai neiti miegoti, kalbėtis su mėnuliu, žiūrėti filmus, kurie priverčia stipriau glaustis prie antklodės ir džiaugtis nakties tyla, bet ar kada nors paklausėte, ar vėlai guldamiesi miegoti nekenkiate savo sveikatai? Mes iškėlėme šį klausimą. Atsakymas: taip, kenkiate! Pažvelkime, kaip...

  Skaityti daugiau 
 • Ką verta žinoti apie patalynę?

  Ką verta žinoti apie patalynę?

  Miego kokybę, kaip žinia, lemia ne tik patogus čiužinys, bet ir graži, švelni bei ekologiška patalynė. Malonu, kai atsigulus į lovą ji švelniai prisiliečia prie kūno. Patalynė siuvama iš klasika tapusio ir bene dažniausiai jų gamyboje naudojamo audinio – drobės.

  Skaityti daugiau 
 • Perku čiužinį. Į ką atkreipti dėmesį?

  Perku čiužinį. Į ką atkreipti dėmesį?

  Atėjo laikas naujam čiužiniui. Taip žmonės dažniausiai pasako, kai spyruoklės taikosi įsibrukti į nugarą, čiužinio užvalkalas primena prakaito ir skalbimo priemonių mirkalą, o paviršius toks nelygus, kad pastatytas kiaušinis nuriedėtų žemėn. Tačiau kam tiek ilgai kankintis? Juk dabar galima rasti didžiulį čiužinių pasirinkimą.

  Skaityti daugiau 
 • Tarptautiniai miego įpročių skirtumai

  Tarptautiniai miego įpročių skirtumai

  Jei prieš kiek daugiau nei pusantro šimto metų nebūtų išrasta elektros lemputė, greičiausiai saulei nusileidus visi kristume į savo lovas ir saldžiai miegotume iki aušros. Dirbtinė šviesa ėmė trumpinti miego laiką visame pasaulyje – skaičiuojama, kad dėl to pastarąjį šimtmetį poilsis naktį sutrumpėjo bent viena valanda. Tačiau ne mažiau įtakos miego trukmei bei kokybei turi ir tokie veiksniai kaip miego aplinka. 

  Skaityti daugiau 
 • 5 dalykai, kuriuos žinodami išsimiegosite per karščius

  5 dalykai, kuriuos žinodami išsimiegosite per karščius

  Miegas per vasaros karščius dažnam tampa rimtu išbandymu: nejauku apsiklojus, nemiela ir be antklodės, pila prakaitas, sunku rasti miegojimui patogią pozą. Po prastos nakties ne geresnė laukia ir diena.

  Apie ką pirmiausia reikėtų pagalvoti norint saldžiai išsimiegoti?

  Skaityti daugiau 

1-10 iš 52

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6