Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

Meilė

1-10 iš 69

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 7
 • Ką vyrai pirmiausia pastebi, pažiūrėję į moterį?

  Ką vyrai pirmiausia pastebi, pažiūrėję į moterį?

  Kokį dalyką vyrai moteryje pastebi pirmiausia? Akis? Skamba romantiškai, tačiau ar tai tiesa? O galbūt jie pastebi krūtis? Čia jau panašiau, ar ne? Nusprendėme išsiaiškinti tiesą kartą ir visam laikui, tad išdalinome anketas ir paklausėme vyrų, ką iš tiesų jie pirmiausia pastebi moteryje. Jų atsakymai tikriausiai nustebins…

  Skaityti daugiau 
 • Kokio zodiako ženklo moterys yra geriausios žmonos?

  Kokio zodiako ženklo moterys yra geriausios žmonos?

  Ruošiatės vesti? O galbūt tik neseniai pradėjote naujus santykius, tačiau norite juos išlaikyti ilgą laiką? Bet kokiu atveju tikriausiai norite žinoti, ar Jūsų išrinktoji tinkama santuokai, ar ne – tačiau kaip tai sužinoti? Tik laikas parodys, tačiau iki tol galite patikrinti, ką apie tai sako žvaigždės! Atskleisime, kokio zodiako ženklo moterys geriausios žmonos – o kurios nelabai…
  Skaityti daugiau 
 • Ar jis tikrai su jumis flirtuoja?

  Ar jis tikrai su jumis flirtuoja?

  Turbūt kiekviena moteris yra kada nors gyvenime atsidūrusi tokioje situacijoje – simpatiškas vyras atrodo susidomėjęs jumis labiau nei eiline praeive, tačiau nesate tikra, ar jis tikrai su jumis flirtuoja. Tokia situacija dar labiau kelia jaudulį. Kaip jos išvengti? Susipažinkite su 10-čia ženklų, rodančių, kad jis tikrai su jumis flirtuoja.

  Skaityti daugiau 
 • Ar technologijos gali sugriauti meilę?

  Ar technologijos gali sugriauti meilę?

  Sunku net suvokti, kaip technologijos pakeitė mūsų gyvenimą ir pavertė jį paprastesniu. Tačiau yra ir tamsioji technologijų įtakos pusė. Į kai kurių žmonių gyvenimą ji įsiskverbė taip giliai ir taip plačiai, kad ant plauko pakibo romantika, draugystė ir net meilė. Štai 4 meilei „pavojingiausios“ moderniosios technologijos.
  Skaityti daugiau 
 • Ką dovanoti vyrui Valentino dienos proga?

  Ką dovanoti vyrui Valentino dienos proga?

  Gėlės, saldainiai, masažai, romantiška vakarienė restorane... Valentino dienos dovanų sąrašas moterims išties beribis. O kaip gi su vyrais? Ar jie nenusipelnė gauti ypatingos dovanos? Ką jiems dovanoti? Štai 8 puikios idėjos, kurios palengvins jums dalią.

  Skaityti daugiau 
 • Seksas - balzamas jūsų grožiui

  Seksas - balzamas jūsų grožiui

  Žinoma, kad taip! Seksas gali ne tik padėti pratęsti giminę bei suteikti didžiulį malonumą, bet ir daryti teigiamą poveikį jūsų grožiui. Vis dar netikite? Siūlome perskaityti šiuos už save kalbančius 8 faktus bei įsitikinti, koks iš tiesų yra naudingas reguliarus seksas.

  Skaityti daugiau 
 • Vestuvių etiketas

  Vestuvių etiketas

  Draugo, giminaičio ar kolegos pakvietimas į vestuves išties malonu dalykas. Daugelis iš pradžių nuoširdžiai nudžiunga, tačiau vėliau aplanko nerimas, ypač jeigu vestuvėse neteko dažnai dalyvauti. Kaip elgtis, kokių dalykų vengti, kad dviems mylintiems žmonėms svarbiausia diena nebūtų sugadinta? Pateikiame jums svarbiausius dalykus apie vestuvių etiketą.

  Skaityti daugiau 
 • 7 užtikrinti būdai, kaip įpilti žibalo į savo seksualinio gyvenimo laužą

  7 užtikrinti būdai, kaip įpilti žibalo į savo seksualinio gyvenimo laužą

  Jūsų santykiuose išblėso ugnelė? Baiminatės, kad tampate tiesiog gerais kambario draugais, o visas potraukis išgaravo? Tik Jūs patys galite viską pakeisti, o mes pateikiame 7 puikius patarimus, kurie be abejonės padės įpilti žibalo į Jūsų seksualinį gyvenimą.

  Skaityti daugiau 
 • Kaip švęsti Valentino dieną, jei neturite poros

  Kaip švęsti Valentino dieną, jei neturite poros

  Štai, ir vėl ji – Valentino diena! O Jūs – vis dar be poros! Prieš pradėdami skųstis tuo, kad štai, dar vieni metai, kai neturite su kuo švęsti Valentino dienos, stabtelėkite ir paskaitykite apie visas įdomybes, kurias galite daryti, jei Valentino dieną švenčiate vieniši. Galiausiai šios mintys gali priversti permąstyti, ar tikrai taip norite susirasti tą vienintelį (-ę)...

  Skaityti daugiau 
 • 11 dalykų apie Valentino dieną, kurių dar nežinojote

  11 dalykų apie Valentino dieną, kurių dar nežinojote

  Kaip planuojate nustebinti savo mylimąjį (-ą) Valentino dieną? Kad paskatintume Jūsų vaizduotę ir tinkamai nuteiktume, parengėme 11 įdomių faktų apie Valentino dieną, kurių dar tikrai nežinojote, aprašymą...

  Skaityti daugiau 

1-10 iš 69

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 7