Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

Karjera

11-16 iš 16

Page:
 1. 1
 2. 2
 • Feng shui patarimai siekiant karjeros

  Feng shui patarimai siekiant karjeros

  Feng šui filosofija padeda orientuotis gyvenime, tad puikiai pravers ir siekiant karjeros. Jei Jūsų karjera klostosi ne taip, kaip to norite Jūs, taip yra dėl to, kad Jums trūksta balanso bei harmonijos tarp aplinkos ir elementų, kurie ją veikia. Feng šui patarimai karjerai padės Jums siekti harmonijos.

  Skaityti daugiau 
 • Kaip atsilaikyti prieš piktą viršininką?

  Kaip atsilaikyti prieš piktą viršininką?

  Direktoriai, prezidentai, bosai, "viršūnėlės"... Kaip pavadinsi, taip nepagadinsi – vadovų būna įvairių. Pavyzdžiui "mikrobosai" – tai bosai, kurie užsiunta dėl menkiausios smulkmenos. Dar yra vergvaldžiai, kurie užsikorę ant Jūsų sprando būna 24 valandas per parą ir žiūri į Jus kaip į asmeninį tarną.

  Skaityti daugiau 
 • Verslo kelionė gali būti maloni

  Verslo kelionė gali būti maloni

  Verslo kelionės retai būna malonios, nes be įvairių darbo užduočių Jūsų taip pat laukia daugybė papildomų ir ne visada malonių rūpesčių, pavyzdžiui, lagamino krovimas, ruošimasis seminarams ir pristatymams bei dokumentų tvarkymas.

  Skaityti daugiau 
 • Kaip darbe susikurti antrus namus?

  Kaip darbe susikurti antrus namus?

  Ar kada klausėte savęs, kaip jaučiatės darbo vietoje? Ar Jus dažnai kankina galvos skausmai ir vargina oro trūkumas? Galbūt šiuos nemalonius pojūčius Jums sukelia vieta, į kurią sąžiningai einate kiekvieną dieną? Keiskite savo aplinką!

  Skaityti daugiau 
 • Nebijokite karjeros permainų

  Nebijokite karjeros permainų

  Nauji tikslai būtini ne tik Jūsų asmeniniam gyvenimui, bet ir karjerai. Tad kaip vos 7 žingsniais pasiekti akivaizdžių rezultatų, pradedant darbo stalo tvarkymu, gyvenimo aprašymo atnaujinimu ir baigiant sėkmingu pasirodymu pokalbyje dėl naujo darbo.

  Skaityti daugiau 
 • Išreikškite save kūno kalba

  Išreikškite save kūno kalba

  Įsivaizduokite save įžengiant į salę, pilną nepažįstamų žmonių. Kokį įspūdį jie susidarys apie jus, jums dar nepratarus nė žodelio? Baugoka? Paskaitykite šiuos 10 patarimų ir sužinosite, kaip be žodžių išreikšti save ir spinduliuoti pasitikėjimu savimi.

  Skaityti daugiau 

11-16 iš 16

Page:
 1. 1
 2. 2