PASIRINKITE KATEGORIJĄ
Parduotuvės
Club5 narystė
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Higiena

kas 2 metus

keiskite pagalvę

Daugiau nei

12 MILIJONŲ ŽMONIŲ

miega ant DORMEO pagalvių

Kaip išsirinkti tobulą pagalvę?

Ar pamenate, kada paskutinį kartą keitėte pagalvę? Galbūt laikas įsigyti naują?

Atsipalaidavimas ir ramybė ateina tada, kai galvą padedate ant patogios pagalvės ir po ilgos dienos prisiglaudžiate prie minkšto ir jaukaus paviršiaus. DORMEO siūlo produktus, kurie gali patenkinti įvairiausius poreikius: ar būtumėte vienas iš žmonių, kurie mėgsta miegoti gaivioje aplinkoje, ar jums labiau patinka miegoti šiltai, o gal pirmenybę teikiate natūralioms medžiagoms.

Visos DORMEO pagalvės sukurtos taip, kad suteiktų tinkamą atramą.

 • Pagalvė turi palaikyti taisyklingą nugaros padėtį.

 • Ji turi prisitaikyti prie jūsų miegojimo padėties.

 • Visos DORMEO pagalvės yra hipoalerginės, nes mums rūpi jūsų sveikata.

Pagalvės pasirinkimas pagal formą

Klasikinės formos pagalvės

Klasikinių pagalvių užpildai daugiausia pagaminti iš „Wellsleep® ®advanced“ arba „Tencel®“® mikropluošto. Kai kurios pagalvės yra su bambuko pluoštu, vilna ar šilku. Šių pagalvių aukštį galima reguliuoti, tad jas lengva pritaikyti prie savo poreikių. Jas taip pat galima skalbti.

Bangelės formos pagalvės

Šių DORMEO pagalvių pagrindas yra iš viskozės elastinės „Memory“ medžiagos. Ypatinga pagalvės forma ir „Memory“ medžiaga užtikrina tinkamą atramą galvai, kaklui bei pečiams ir gali padėti atpalaiduoti sprando įtampą, greičiau atsipalaiduoti ir pailsėti.

Pagalvės pasirinkimas pagal miegojimo padėtį

 • Miegas ant nugaros

  Mėgstantiems miegoti ant nugaros reikalinga tvirtesnę atramą suteikianti pagalvė. Pagalvė turi palaikyti natūralią išlenktą nugaros padėtį ir užtikrinti tinkamą atramą galvai, kaklui ir pečiams.

 • Miegas ant šono

  Miegant ant šono svarbu, kad galva nenusvirtų, todėl jums reikalinga kietesnė ir aukštesnė pagalvė. Pagalvė turi padėti kūnui išlaikyti natūralią padėtį.

 • Miegas ant pilvo

  Jeigu mėgstate miegoti ant pilvo, jums reikės labai žemos ir minkštos pagalvės, kuri padės išlaikyti taisyklingą stuburo padėtį. Turėtumėte rinktis plokščią pagalvę su šilko ar mikropluošto kamšalu, kuris gali prisitaikyti prie jūsų kūno svorio.

 • Miegas įvairiomis padėtimis

  Jeigu dažnai keičiate miegojimo padėtį, jums reikia puikiai prisitaikančios pagalvės, kad ji būtų patogi ir miegant ant pilvo, ir ant nugaros, ir ant šono. Rinkitės vidutinio minkštumo pagalvę, kuri prisitaikys prie bet kokios miegojimo padėties.

Išsirinkite pagalvę

 • Pasiimkite metrą.
 • Atsiremkite nugara arba šonu į sieną. Būtinai stovėkite tokiu pačiu stiliumi, kaip kad gulite ant čiužinio.
 • Metru pamatuokite atstumą tarp kaklo ir sienos. Štai tokį tarpą turi užpildyti pagalvė.
 • Nusipirkite puikią DORMEO pagalvę.
 • Pasiėmę pagalvę, įsidėkite ją tarp sienos ir kaklo bei galvos. Jūsų išrinktoji pagalvė bus ta, su kuria žiūrėsite tiesiai į priekį, tiesiu kaklu. Šitaip bus užtikrinta tinkama atrama stuburui, kaklui ir galvai.

Miegas ant šono:

Jūsų ūgis:

Pagalvės aukštis:

195 cm ir daugiau = Virš 15 cm
185 cm - 195 cm = 13 cm - 15 cm
175 cm - 185 cm = 12 cm - 13 cm
165 cm - 175 cm = 11 cm - 13 cm
155 cm - 165 cm = 11 cm - 12 cm
145 cm - 155 cm = 10 cm - 12 cm
135 cm - 145 cm = 9 cm - 10 cm
Mažiau nei 135 cm = 7 cm - 8 cm

Miegas ant nugaros:

Jūsų ūgis:

Pagalvės aukštis:

195 cm ir daugiau = 10 cm - 15 cm
185 cm - 195 cm = 10 cm - 13 cm
175 cm - 185 cm = 10 cm - 12 cm
165 cm - 175 cm = 9 cm - 12 cm
155 cm - 165 cm = 8 cm - 11 cm
145 cm - 155 cm = 7 cm - 10 cm
135 cm - 145 cm = 7 cm - 10 cm
Mažiau nei 135 cm = Mažiau nei 8 cm

Jeigu išmatuotas tarpelis yra mažesnis nei 8 cm, apžiūrėkite šias pagalves

 

AIR SMART DUO pagalvė

Sukurta prisitaikyti prie bet kokios miegojimo padėties. Atstoja klasikinę ir bangelės formos pagalvę. Pasirinkite iš dviejų skirtingų atramų vienoje pagalvėje: puraus užpildo vienoje pusėje arba ergonomiškos atramos iš „Octaspring®“ ritinio kitoje pusėje. Pagalvė laidi orui ir apsaugota nuo bakterijų. Užvalkalas papildytas žaliosios arbatos ekstraktu, kuris gali padėti greičiau atsipalaiduoti. Užvalkalą galima skalbti 40 °C temperatūroje.

Tinka įvairioms miego padėtims.

Sužinokite daugiau

TRUE EVOLUTION pagalvė, 12 cm

Ko gero, pati laidžiausia orui pagalvė, leidžianti miegoti vėsiau, sausiau ir higieniškesnėje aplinkoje. Joje naudojama revoliucinė DORMEO „Octaspring®“ technologija, suteikianti prisitaikančią atramą.

Tinka mėgstantiems miegoti ant šono ir ant nugaros.

Sužinokite daugiau

GOOD MORNING/NIGHT ANATOMIC pagalvė

Bangelės formos pagalvė tobulai prisitaiko prie jūsų galvos ir kaklo kontūrų. Idealus pasirinkimas mėgstantiems miegoti ant šono ir ant nugaros. Patrauklaus dizaino. Galima rinktis iš 3 spalvų: geltonos, alyvinės ir kreminės. Užvalkalas skalbiamas 40 °C temperatūroje.

Tinka mėgstantiems miegoti ant šono ir ant nugaros.

Sužinokite daugiau

RENEW EUCALYPTUS pagalvė

Šios pagalvės pagrindas yra iš viskozės elastinės „Memory“ medžiagos ir bangelės formos, todėl galima pasirinkti iš dviejų atramos aukščių. Speciali iš eukaliptų pluošto pagaminta „Tencel®“ medžiaga užvalkale užtikrina laidumą orui ir sausumą. Užvalkalą galima skalbti 40 °C temperatūroje.

Tinka mėgstantiems miegoti ant šono ir ant nugaros.

Sužinokite daugiau

Jeigu išmatuotas tarpelis yra 8-10 cm, apžiūrėkite šias pagalves

 

EUCALYPTUS CLASSIC pagalvė

Tinkamą atramą suteikianti pagalvė, kurios aukštį galite reguliuoti pagal savo poreikius. Užvalkalas papildytas iš eukaliptų išgaunamu „Tencel®“ pluoštu, kuris pasižymi nepriekaištingomis šilumos reguliavimo savybėmis. Galima skalbti 60 °C temperatūroje, kurioje žūsta dulkių erkutės.

Tinka įvairioms miego padėtims.

Sužinokite daugiau

GOOD MORNING/NIGHT CLASSIC pagalvė

Patraukli, klasikinės formos hipoalerginė pagalvė, pagaminta iš orui laidžių, šiltų medžiagų. Ją galima naudoti visais metų laikais. Patys reguliuokite pagalvės aukštį ir minkštumą. Viena pagalvės pusė yra švelnios pastelinės spalvos ir su raštais, o kita – glotni ir baltos spalvos. Galima rinktis iš 3 spalvų. Galima skalbti 40 °C temperatūroje.

Tinka įvairioms miego padėtims.

Sužinokite daugiau

ALOE VERA CLASSIC pagalvė

Pagalvės užvalkalas papildytas alavijų ekstraktu, suteikiančiu švelnumo ir glotnumo. Galite patys reguliuoti pagalvės aukštį ir minkštumą pagal poreikius. Pagalvė hipoalerginė, todėl tinka į alergijas linkusiems žmonėms. Galima skalbti 60 laipsnių temperatūroje, kurioje žūsta dulkių erkutės.

Tinka įvairioms miego padėtims.

Sužinokite daugiau

NATURA pagalvė

Itin jauki, orui laidi ir šilta pagalvė, kurią galima naudoti visais metų laikais. Užvalkalas yra iš ekologiškos medvilnės, o kamšalas – puraus ir lengvo mikropluošto. Galite patys reguliuoti pagalvės aukštį ir minkštumą pagal poreikius. Pagalvę galima skalbti 40 °C temperatūroje.

Tinka įvairioms miego padėtims.

Sužinokite daugiau

SIENA pagalvė

Minkšta, jauki, tinkamas variantas visiems, kuriems reikalinga gera atrama. Pagalvė pagaminta iš specialių, orui laidžių mikropluoštų, kurie minimaliai sugeria drėgmę, todėl yra natūraliai atsparūs dėmėms. Galima skalbti 60 °C temperatūroje.

Tinka įvairioms miego padėtims.

Sužinokite daugiau

Jei išmatuotas tarpelis yra daugiau nei 10 cm, apžiūrėkite šias pagalves

 

TRUE EVOLUTION pagalvė, 16 cm

Ko gero, pati laidžiausia orui pagalvė, leidžianti miegoti vėsiau, sausiau ir higieniškesnėje aplinkoje. Joje naudojama revoliucinė DORMEO „Octaspring®“ technologija, suteikianti prisitaikančią atramą. Užvalkalą galima skalbti 40 °C temperatūroje.

Tinka mėgstantiems miegoti ant šono ir ant nugaros.

Sužinokite daugiau

MEMOSAN CLASSIC pagalvė

Pagalvės pagrindą sudaro viskozės elastinės „Memory“ medžiagos gabaliukai. Galite patys reguliuoti pagalvės aukštį pagal poreikius. Ji sukuria hipoalerginį ir orui laidų miego paviršių. Užvalkalą galima nuimti ir skalbti 60 °C temperatūroje, kurioje žūsta dulkių erkutės.

Tinka įvairioms miego padėtims.

Sužinokite daugiau

ALOE VERA ANATOMIC pagalvė

Galite patys reguliuoti pagalvės aukštį ir minkštumą pagal poreikius. Pagalvę sudaro dvi dalys: didesnė ir mažesnė. Pagalvę galima skalbti 60 °C temperatūroje, kurioje žūsta dulkių erkutės.

Tinka įvairioms miego padėtims.

Sužinokite daugiau

Pasižvalgykite po patalynės komplektus

 

DORMEO patalynės komplektai parduodami ištisus metus ir juos galima atskirti pagal medžiagas ir apdirbimą. Komplektai suteikia galimybę lengvai pasirinkti produktus, kurie pasižymi tokiomis pačiomis teigiamomis savybėmis ir nauda.

NATURA pagalvės ir antklodės komplektas

Pagalvės ir antklodės užvalkalai pagaminti iš patvarios ekologiškos medvilnės. Antklodė yra minkšta, lengva ir šilta. Galite patys reguliuoti pagalvės aukštį. Galima skalbti 40 °C temperatūroje. Viengulį komplektą sudaro 140 x 200 cm antklodė ir 50 x 70 cm pagalvė, dvigulį – 200 x 200 cm antklodė ir 50 x 70 cm pagalvė.

Tinka įvairioms miego padėtims.

Sužinokite daugiau

ALOE VERA pagalvės ir antklodės komplektas

ALOE VERA komplektas – visiškai laidus orui, hipoalerginis ir minkštas. Galima naudoti visais metų laikais. Pagalvė tinka įvairioms miego padėtims, jos aukštį ir minkštumą galima reguliuoti pagal poreikius. Komplektas papildytas alavijų ekstraktu. Galima skalbti 60 °C temperatūroje, kurioje žūsta dulkių erkutės.

Tinka įvairioms miego padėtims.

Sužinokite daugiau

GOOD MORNING/NIGHT pagalvės ir antklodės komplektas

Patrauklus, prabangus komplektas su „Wellsleep® advanced“ mikropluoštu. Lengva, šilta ir orui laidi antklodė, kurią galima naudoti visais metų laikais. Galite patys reguliuoti pagalvės aukštį ir minkštumą. Pasirinkite iš trijų spalvų: kreminės, geltonos ir alyvinės. Viengulį komplektą sudaro 140 x 200 cm antklodė ir 50 x 70 cm pagalvė, dvigulį – 200 x 200 cm antklodė ir 2 pagalvės.

Tinka įvairioms miego padėtims.

Sužinokite daugiau

HERO pagalvės ir antklodės komplektas

Purus, jaukus ir orui laidus patalynės komplektas yra papildytas neigiamus jonus išskiriančia medžiaga, dėl kurios miegas bus kokybiškesnis, atsipalaiduosite dar greičiau. Viengulį komplektą sudaro 140 x 200 cm antklodė ir 50 x 70 cm pagalvė, dvigulį – 200 x 200 cm antklodė ir 50 x 70 cm pagalvė.

Tinka įvairioms miego padėtims.

Sužinokite daugiau