Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

Grožis ir sveikata

51-58 iš 58

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 • 6 priežastys, kodėl turėtumėte sulėtinti tempą

  6 priežastys, kodėl turėtumėte sulėtinti tempą

  Ar kada nors susimąstėte, kad esate viena iš moterų, kurios visada skuba, pavyzdžiui, po darbo važiuoja iš mokyklos paimti vaikų, vėliau užsiima namų ruošos darbais, skalbia bei lygina šeimos narių drabužius, bėga į parduotuve ir pakeliui turi užsukti į banką?

  Skaityti daugiau 
 • Kaip puoselėti natūralų grožį?

  Kaip puoselėti natūralų grožį?

  Kūdikiai ir vaikai spinduliuoja natūraliu grožiu, nes jų sveikata puiki, o siela neišvarginta, harmoninga. Jūs taip pat galite pasirūpinti savo natūraliu grožiu. Tam nereikia ypatingų kosmetikos priemonių - tiesiog sielos ramybės ir naudingų maisto medžiagų bei gydomųjų žolelių. Tradicinės kinų medicinos patarimai, norintiems atrodyti gražiai ir pasirūpinti sveikata natūraliomis priemonėmis.

  Skaityti daugiau 
 • Patarimas žmonėms, turintiems blogą atmintį

  Patarimas žmonėms, turintiems blogą atmintį

  Ar Jūs iš tų, kurie dažnai pameta raktus? Ar pamirštate planuotus susitikimus? Viduryje sakinio pamirštate, ką norėjote pasakyti? Jei taip, tikriausiai dėl to kaltinate savo atmintį

  Skaityti daugiau 
 • Ko nedėvi „dideli berniukai“

  Ko nedėvi „dideli berniukai“

  Kiekvienas turi apsispręsti, koks bus jo stilius, tačiau kai kurios stiliaus klaidos yra tiesiog nepateisinamos. Perskaitykite, kokių drabužių turėtų vengti kiekvienas subrendęs, save gerbiantis vyras ir mes prižadame, kad jūsų tikrai nesustabdys „mados policija“.

  Skaityti daugiau 
 • Atgaivinkite savo žavesį

  Atgaivinkite savo žavesį

  Kai kurie ekspertai yra įsitikinę, jog žmogus yra biologiškai užprogramuotas ilgam gyvenimui. Vienas iš jų yra japonų daktaras Katsuzo Nishi. Jis įsitikinęs, kad kiekvienas gali atgaivinti savo vidinį bei išorinį grožį ir žavesį, atlikdamas kelis paprastus pratimus. Siūlome juos išmėginti.

  Skaityti daugiau 
 • 6 gudrybės atrodyti liekniau

  6 gudrybės atrodyti liekniau

  Informuojame, kad nenumaldomai artėja pavasaris – iki jo liko mėnuo. Net jei savo figūrai skiriate mažai dėmesio, patarsime kaip atrodyti patraukliau. Pateikiame 6 gudrybes, kuriomis galėsite naudotis visą pavasarį ir vasarą.

   

  Skaityti daugiau 
 • Lieknėkite apsipirkinėdami

  Lieknėkite apsipirkinėdami

  Nuo vaikščiojimo po parduotuves gali suplonėti ne tik Jūsų piniginė, bet ir liemuo. Apsipirkdami ne tik išleisite pinigus, bet ir atsikratysite nereikalingų kalorijų. Žiemos išpardavimų sezonas kaip tik dabar. Metas tirpdyti ne tik pinigus, bet ir kalorijas.

  Skaityti daugiau 
 • 7 patarimai, kurie gali padėti atsikratyti knarkimo

  7 patarimai, kurie gali padėti atsikratyti knarkimo

  7 patarimai, kurie gali padėti atsikratyti knarkimo
  Skaityti daugiau 

51-58 iš 58

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6