Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

Grožis ir sveikata

41-50 iš 58

 • Pirmas kartas sporto klube

  Pirmas kartas sporto klube

  Daug žmonių nori numesti svorio ar užsiauginti daugiau raumenų. Viena iš efektyviausių priemonių pasiekti šį tikslą – sporto klubas. Tačiau nemaža dalis vengia šios minties, nes bijo, kaip atrodys prieš kitus, nežino, ar pajėgs daryti pratimus, nerimauja, kad nemokės naudotis treniruokliais. Jeigu jaučiatės panašiai, skaitykite toliau.

  Skaityti daugiau 
 • Kai moterį vargina TOS dienos...

  Kai moterį vargina TOS dienos...

  Jei moteris per mėnesį keletą dienų jaučiasi nekaip ir būna prastos nuotaikos, dėl to turėtumėte kaltinti ne moterį, o hormonus. Parengėme keletą naudingų patarimų tam, kad galėtumėte geriau suprasti savo moterį, jos kūne vykstančius natūralius fiziologinius procesus ir žinotumėte kaip elgtis jai pačiomis sunkiausiomis  mėnesio dienomis.

  Skaityti daugiau 
 • Nugalėkite skrandžio skausmą

  Nugalėkite skrandžio skausmą

  Ar Jus kankina skrandžio skausmai? Dažnokai susiduriate su pilvo pūtimu, Jus vargina rėmuo, pykinimas, o pavalgius apima sunkumo jausmas? Ar Jus kankina skrandžio skausmai? Dažnokai susiduriate su pilvo pūtimu, Jus vargina rėmuo, pykinimas, o pavalgius apima sunkumo jausmas? Perskaitykite šį straipsnį ir sužinosite kaip įveikti Jums įgrisusius skausmus.

  Skaityti daugiau 
 • Rytų medicina – kovai su alergija

  Rytų medicina – kovai su alergija

  Ar esate kam nors alergiški? Turbūt norėtumėte visiems laikams atsikratyti šios problemos? Perskaitykite šį straipsnį ir sužinosite kaip palengvinti alergines reakcijas. Jums padės paprastos natūralios priemonės, kurios vis dar aktyviai naudojamas šiuolaikinėje kinų medicinoje.

  Skaityti daugiau 
 • Kuo skiriasi tikros ir netikros krūtys?

  Kuo skiriasi tikros ir netikros krūtys?

  Jei krūtų didinimo operaciją atliko aukštos kvalifikacijos plastikos chirurgas, labai sunku pasakyti ar krūtys tikros, ar ne. Būna ir taip, kad dirbtinės krūtys gali atrodyti išties nenatūraliai. Krūtis galima atskirti ne tik prie jų prisilietus ar pagal tai, kaip jos atrodo. Yra ir kitų patikimų būdų, kaip atskirti pelus nuo grūdų.

  Skaityti daugiau 
 • 8 pagrindinės intymios higienos taisyklės

  8 pagrindinės intymios higienos taisyklės

  Intymi higiena yra būtina mūsų sveikatai ir gerai savijautai bei tam, kaip aplinkiniai reaguoja į mus... Jei manote, kad apie intymią higieną žinote viską, gali būti, kad žemiau pateikti patarimai padės pagilinti jau turimas žinias.

  Skaityti daugiau 
 • Blondinių galia! Faktai, kurių nežinojote

  Blondinių galia! Faktai, kurių nežinojote

  Ką sako natūrali blondinė dažytai blondinei? „Esu daug kvailesnė, nei tu!” Šiame straipsnyje bandysime rasti atsakymą, kodėl šviesi plaukų spalva tapo tokia populiari ir kodėl vyrai negali atsispirti blondinėms.

  Skaityti daugiau 
 • Po treniruotės skauda raumenis? Išgerk kavos!

  Po treniruotės skauda raumenis? Išgerk kavos!

  Jei kada nors esate bent trumpą laiko tarpą sportavę, tikrai žinote tą nemalonų raumenų tempimą pasibaigus treniruotei. Norime pasiūlyti būdą, kuris padės išvengti arba numalšinti kankinantį skausmą.... kavos puodeliu!

  Skaityti daugiau 
 • Dieta prie šventinio stalo

  Dieta prie šventinio stalo

  Kaip aš galiu numesti svorio, jei negaliu atsispirti saldumynams? Jei mėgstate saldumynus, laikantis dietos bus labai sunku atsispirti saldžiosioms vilionėms. Nesijaudinkite, Jūs neprivalote atsisakyti visko, kas turi bent trupinėlį cukraus, tiesiog turite mėgautis saikingai. Jums turbūt be galo smalsu, ką turite valgyti, kad patenkintumėte saldumynų poreikį?

  Skaityti daugiau 
 • Ar sveika sportuoti išgėrus?

  Ar sveika sportuoti išgėrus?

  Intensyvios treniruotės po šaunaus vakarėlio nėra labai pagirtina mintis. Pateikiame argumentus, kodėl nederėtų sportuoti, jei Jūsų rytas ne toks šviesus, kaip norėtųsi.

  Skaityti daugiau 

41-50 iš 58