Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

Grožis ir sveikata

31-40 iš 58

 • Kaip pagerinti atmintį?

  Kaip pagerinti atmintį?

  Koncentracijos stoka bei atminties pablogėjimas – bene dažniausia skubančio, neišsimiegojusio, prastai pavalgiusio žmogaus problema. Atminties sutrikimams, be genų ir tam tikrų ligų, gali daryti įtaką netinkamas maistas, rūkymas ar fizinės veiklos trūkumas.

  Skaityti daugiau 
 • Dietos, sukėlusios revoliuciją

  Dietos, sukėlusios revoliuciją

  Atšilus orams kone kiekvienas dažniau žvilgteli į veidrodį ir pagalvoja, kaip atsikratyti vieno kito kilogramo. Vieni dietą susikuria patys, o kiti ieško populiarių dietų, kurios padėjo kitiems.  Šiame straipsnyje supažindinsime su vienomis žinomiausių pasaulio dietų. Veiksmingos jos ar ne – spręskite patys.

  Skaityti daugiau 
 • 12 būdų kovoti su celiulitu

  12 būdų kovoti su celiulitu

  Sakoma, kad išsaugoti gražią ir sveiką odą dažniausiai pavyksta moterims, kurios laikosi sveikos gyvensenos taisyklių. Tas tiesa. Tačiau reta kuri gali pasigirti niekada neturėjusi problemų su celiulitu. Siūlome jums 12 veiksmingų celiulito naikinimo būdų.

  Skaityti daugiau 
 • Susidraugaukite su imunitetu

  Susidraugaukite su imunitetu

  Intensyvus gyvenimo būdas ir netinkamas rūpinimasis sveikata silpnina mūsų imunitetą. Pažvelkime iš arčiau, kaip patys nė neįtardami aliname savo organizmą. Gyvendami nuolat mokomės, kaip sutaisyti vieną ar kitą daiktą, kodėl sugedo vienas iš buitinių prietaisų ir kokia detalė reikalinga mūsų automobiliui. Daiktų taisymas netenka reikšmės, kai susidūriame su sunkiomis ligomis.

  Skaityti daugiau 
 • Efektyvūs tempimo pratimai

  Efektyvūs tempimo pratimai

  Vietoje, laiku ir tinkami atlikti tempimo pratimai teigiamai veikia visus žmogaus fizinius gebėjimus, be to, paruošia kūną saugiai ir efektyviai treniruotei. Reguliariai ir tinkamai atlikdami tempimo pratimus paruošite kūną daug jėgų reikalaujančiai treniruotei. Be to, taip labiau rūpinsitės savo kūnu ir taip prisidėsite prie bendro fizinio bei psichologinio atsipalaidavimo.

  Skaityti daugiau 
 • 10 priežasčių, kodėl vyrai plinka

  10 priežasčių, kodėl vyrai plinka

  Didžiuokitės gražiais plaukais, liūdėkite -  netekę jų, o jei plaukai dar tik pradeda slinkti, imkitės visų įmanomų priemonių procesui sustabdyti. Vyrai mano, kad plaukų slinkimas, arba plikimas, greičiausiai nulemtas genų. Tačiau atsakymas nėra toks paprastas ir aiškus.

  Skaityti daugiau 
 • 13 būtinų klausimų kirpėjui

  13 būtinų klausimų kirpėjui

  Grįžtate namo iš kirpyklos, besidžiaugdami gražiai sugulusiais plaukais, tačiau patiems pasidaryti tokios pat šukuosenos namuose nesiseka. Pažįstamas jausmas? Ši padėtis tikrai nėra be išeities.  Jums tereikia užduoti keletą tinkamų klausimų savo kirpėjui, ir galėsite džiaugtis gražia šukuosena kasdien.

  Skaityti daugiau 
 • Jūsų pėdutės to nusipelnė

  Jūsų pėdutės to nusipelnė

  Tam, kad pėdos būtų švelnios ir dailios tereikia skirti keletą minučių per savaitę. Mylėkite save ir skirkite vakarais šiek tiek laiko sau ir savo pėdoms. Parengėme 7 patarimus, kurie padės Jūsų pėdoms tapti gražesnėms.

  Skaityti daugiau 
 • Mityba sveikiems nagams

  Mityba sveikiems nagams

  Švelnios rankos ir stiprūs spindintys nagai yra sveikos mitybos bei puikios asmeninės higienos atspindys. Pažeisti, trapūs ir besisluoksniuojantys nagai įspėja, kad organizmui trūksta vitaminų, mineralų, o imuninė sistema yra nusilpusi nuo streso, neteisingos mitybos ir vandens trūkumo.

  Skaityti daugiau 
 • Mitai ir tiesa apie peršalimą

  Mitai ir tiesa apie peršalimą

  Jeigu manote, kad čiaudulys, varvanti nosis ir kaulų laužymas mažiausiai vieną kartą per metus yra viskas, ką reikia žinoti apie peršalimą, tai pagalvokite dar kartą! Perskaitykite 11 neįtikėtinų faktų, kurių tikriausiai nežinojote apie bendrą peršalimą. Mes įsitikinę, kad ši informacija bus naudinga, kai atslinks šalčiai, o užantin ims brautis gerklės skausmas, sloga ir drebulys.

  Skaityti daugiau 

31-40 iš 58