Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

Grožis ir sveikata

21-30 iš 58

 • Šalin peršalimą ir virusus!

  Šalin peršalimą ir virusus!

  Termometro stulpelis kasdien leidžiasi vis žemiau. Ką tai reiškia? O gi tai, kad mus ims atakuoti virusai ir peršalimo ligos. Tačiau jų galima išvengti, tiesiog šaltuoju metų laiku būtina stiprinti imuninę sistemą ir tinkamai pasirūpinti savimi. Net jeigu virusas jau ima tampyti jus už nosies, vis dar galite jo atsikratyti. Kaip? Skaitykite toliau.

  Skaityti daugiau 
 • Ananasas – celiulito priešas

  Ananasas – celiulito priešas

  Turbūt sunkiai rastume žmogų, kuris nėra valgęs ananaso. Tai gardus, sultingas ir labai sveikas vaisius. Tačiau tik nedaugelis žmonių žino, kad šis vaisius yra taip pat labai naudingas mūsų grožiui. Tai efektyvi priemonė kovojant su celiulitu!

  Skaityti daugiau 
 • Kodėl verta pusryčiauti?

  Kodėl verta pusryčiauti?

  Pusryčiai yra svarbiausias dienos valgymas, sudarantis net 20 % viso kasdienio maisto suvartojimo. Gerai subalansuoti pusryčiai aprūpina mūsų organizmą energija bei būtiniausiomis vertingomis maistinėmis medžiagomis.

  Skaityti daugiau 
 • Mankšta – didžiausias nuovargio priešas

  Mankšta – didžiausias nuovargio priešas

  Apėmus nuovargiui jaučiamės pikti, išsekę, dažnai skundžiamės sutrikusiu dėmesiu ir koncentracija. Kad taip neatsitiktų, rekomenduojame paprasčiausiai... daugiau mankštintis! Kai tik pamatote, jog nebegalite pajudinti nė piršto, iš paskutiniųjų sutelkite visas jėgas ir sportuodami pažadinkite savo kūną bei mintis.

  Skaityti daugiau 
 • Viskas apie dantų balinimą

  Viskas apie dantų balinimą

  Šypsena atspindi žmogaus vidinę būseną, emocijas, jausmus, net charakterį. Tie, kurie labiau domisi veidų išraiškomis, gali pasakyti, kuomet žmogus šypsosi natūraliai, kada iš tiesų jaučia sielos ramybę, o kada nori suvilioti ar sužavėti.

  Skaityti daugiau 
 • Kaip rūpintis grožiu vasarą

  Kaip rūpintis grožiu vasarą

  Vasarą mūsų odai reikia rūpesčio ir švelnumo. Jeigu norite, kad ji švytėtų grožiu ir sveikata, turėsite ją drėkinti bei aprūpinti reikalingais baltymais ir antioksidantais, kurie suformuos natūralų apsauginį sluoksnį. Skaitykite šį straipsnį ir sužinokite, kaip pasirūpinti savo oda karštomis vasaros dienomis. 

  Skaityti daugiau 
 • Kaip pašalinti toksinus?

  Kaip pašalinti toksinus?

  Ar jaučiatės pavargę, išsekę ir kartais neturite jėgų net nusiprausti ar pavalgyti? Ar turite problemų dėl odos ir kenčiate virškinimo sutrikimus? Net per atostogas nepavyksta kaip reikiant pailsėti?Jei bent į porą šių klausimų atsakėte teigiamai, tuomet pats metas pagalvoti apie organizmo detoksikaciją.

  Skaityti daugiau 
 • Kaip pozuoti prieš objektyvą

  Kaip pozuoti prieš objektyvą

  Kiek kartų likote nepatenkinti tuo, kaip atrodote nuotraukoje? Turbūt šį jausmą yra tekę patirti visiems. Tai didžiulis praradimas tiems, kurie mėgsta fotografuotis ir kelti savo nuotraukas į socialinius tinklapius. Tad dabar, atostogų, kelionių ir fotografijų sezono metu kviečiame susipažinti su gudrybėmis, kurios padės išvengti nesėkmių pozuojant.

  Skaityti daugiau 
 • Saulės vonios 4 odos tipams

  Saulės vonios 4 odos tipams

  Vos pašviestus saulei puolame atidengti savo išbalusią po žiemos odą. Prieš keletą dešimtmečių blyški oda buvo aristokratijos simbolis, o ruda, įdegusi veido oda žymėjo žemą žmogaus socialinę padėtį. Dabartiniais laikais ši tendencija kiek pasikeitė, nes įrudusi oda tapo madinga.

  Skaityti daugiau 
 • Knarkimas: priežastys, pavojai ir gydymas

  Knarkimas: priežastys, pavojai ir gydymas

  Knarkimas - tai kvėpavimo sutrikimas miego metu. Nuo jo kenčia daugybė žmonių visame pasaulyje. Sakoma, jog šis kvėpavimo sutrikimas ypač būdingas antsvorį turintiems vyrams. Knarkiantys žmonės neišsimiega, prabunda nepailsėję ir irzlūs.

  Skaityti daugiau 

21-30 iš 58