Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

Grožis ir sveikata

11-20 iš 58

 • Bambukas – universalusis augalas

  Bambukas – universalusis augalas

  Bambukas – tai augalas, kuris dėl ypatingų savybių naudojamas labai plačiai. Puikiai žinomi tekstilės gaminiai su bambuko pluoštu, gaminant kremus ir losjonus neretai vartojamas bambuko ekstraktas, šis augalas yra netgi įvairių gėrimų bei patiekalų sudedamoji dalis. O kur bambuko pageidautumėte Jūs: lėkštėje, marškinėliuose ar... lovoje?

  Skaityti daugiau 
 • 9 grožio patarimai šaltajam metų laikui

  9 grožio patarimai šaltajam metų laikui

  Nesate tikra, kokie yra svarbiausi grožio patarimai žiemą ir ko reikėtų vengti šaltuoju metų laiku? Sužinokite, kokie produktai turėtų būti jūsų grožio priemonių krepšelyje ir kaip apsaugoti odą nuo šalto ir žiemiško oro. Vos keletas gudrybių ir žavėsite aplinkinius puikia išvaizda ištisus metus.

  Skaityti daugiau 
 • Miegas ir grožis: ar tai susiję?

  Miegas ir grožis: ar tai susiję?

  Jau seniai įrodyta, kad miegas yra nepaprastai svarbus mūsų sveikatai ir gerai savijautai. O ar jis toks pat svarbus ir grožiui? Ar iš tiesų miegas turi teigiamą įtaką išvaizdai, kūno svoriui ir kitiems gožį apibrėžiantiems elementams?

  Skaityti daugiau 
 • 7 žingsniai tobulų pėdų link

  7 žingsniai tobulų pėdų link

  Pėdoms mes turime už daug ką padėkoti. Pirmiausia už tai, kad jos mus „neša“. Be to, dailios ir prižiūrėtos pėdos įrodo, kad moteris yra pasitempusi ir rūpinasi savo grožiu. Taigi, metas pasiraitoti rankoves ir skirti vos keletą minučių per savaitę, kad turėtumėte dailias, švarias ir aksomo švelnumo pėdutes.

  Skaityti daugiau 
 • Ypatinga vaistinių augalų galia

  Ypatinga vaistinių augalų galia

  Nors medicinos pasaulis vis modernėja, vis daugiau žmonių grįžta prie senųjų tradicijų ir stengiasi naudotis ypatinga gydomųjų žolelių terapija. Ir nenuostabu. Visi turbūt pasiilgo natūralumo. Be to, vaistinės žolelės iš ties padeda ne tik palengvinti susirgimus, bet ir gydo nervų sistemą, rūpinasi oda bei grožiu.

  Skaityti daugiau 
 • Stebuklingos alavijo galios

  Stebuklingos alavijo galios

  Alavijas nėra jokia retenybė. Jį ant palangės gali auginti visi, kurie tik nori. Tačiau tai ne tik dailus augalas, bet ir vaistas nuo daugybės ligų. Jo galia yra beribė, o nauda žinoma nuo seniausių laikų.

  Skaityti daugiau 
 • Kaip įveikti peršalimo baubus?

  Kaip įveikti peršalimo baubus?

  Žiema dar tik įsibėgėjo, tad vis dar gyva tikimybė susirgti labai nemaloniomis peršalimo ligomis, iškęsti varvančią nosį ir geliančius kaulus. Tačiau pasipriešinti virusams ir ligoms tikrai įmanoma. Išmokite sustiprinti imuninę sistemą ir užkirsti kelią vienkartinių nosinaičių „festivaliui“.

  Skaityti daugiau 
 • Prieskonių karalių paslaptys

  Prieskonių karalių paslaptys

  Prieskoniai nėra vien tik pagardai, kurie suteikia patiekalams ypatingo skonio. Iš tiesų prieskoniai gali veikti žmogaus sveikatą, savijautą ir netgi nuotaiką. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip 5 populiariausi prieskoniai gali padėti jaustis geriau ir atrodyti jauniau.

  Skaityti daugiau 
 • 10 geriausių anticeliulitinių aliejų

  10 geriausių anticeliulitinių aliejų

  Visų moterų didžiausias grožio košmaras yra jo didenybė celiulitas. Jo gali atsirasti ant šlaunų, sėdmenų, užpakaliuko, pilvo, rankų, ir grožio jis tikrai nesuteikia. Štai kodėl specialistai vis ieško geriausių būdų, kaip kovoti su apelsino žievelės efektu. Vienas iš būdų – aliejai. Pasirinkdami tinkamą aliejų ir reguliariai bei tinkamai jį vartodami galite sumažinti celiulito požymius. Taigi, negaiškite laiko – pirmyn į aliejų pasaulį.

  Skaityti daugiau 
 • Kaip įveikti žiemos depresiją

  Kaip įveikti žiemos depresiją

  Pasibaigus naujųjų metų švenčių šurmuliui daugelį žmonių užklumpa liūdesys ar netgi depresija. Tai natūralus reiškinys, kurį specialistai vadina „sezonine depresija“. Didelę įtaką jai daro itin džiaugsmingas gruodis, kuriam pasibaigus, nuotaika suprastėja. Be to, niūrios žiemiškos dienos pažadina melancholiją. Tačiau šią nemalonią būsena galima įveikti. Kaip?

  Skaityti daugiau 

11-20 iš 58