Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

Grožis ir sveikata

1-10 iš 58

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 • Numerologija: tobula figūra pagal gimimo datą

  Numerologija: tobula figūra pagal gimimo datą

  Ar žinote, kad jūsų gimimo data gali atskleisti daug faktų ne tik apie jūsų asmenybę ir likimą, bet ir apie jūsų kūną? Numerologija – labai sena ir galinga sistema, kuri atskleis jūsų figūros trūkumus ir patars, ką daryti, kad išsaugotumėte tobulas kūno linijas.
  Skaityti daugiau 
 • Sena pagalvė - tai rizika jūsų gerovei ir sveikatai

  Sena pagalvė - tai rizika jūsų gerovei ir sveikatai

  Nepaisant aukštos kokybės produkcijos ir aukščiausios klasės užpildo pagalvės pradeda prarasti savo naudingąsias savybes praėjus maždaug trims metams reguliaraus naudojimo. Štai tuomet kyla rizika jūsų sveikatai ir gerovei.

  Skaityti daugiau 
 • Maža bet galinga sojos pupelė

  Maža bet galinga sojos pupelė

  Sojos pupelė – vienintelė daržovė, turinti baltymų, kitokių nei mėsa ir įvairūs mėsos gaminiai. Ši unikali savybė efektyviai užkerta kelią ligoms ir yra puikus energijos šaltinis. Taigi, ar tikrai verta valgyti sojos pupeles?

  Skaityti daugiau 
 • 21 dienos organizmą valanti dieta

  21 dienos organizmą valanti dieta

  Ir vėl sukate galvą, kaip atsikratyti vieno kito papildomo kilogramo? Juk puikiai atrodyti ir dėvėti trumpą sijonuką norisi ne tik vasarą. Kas šiais laikais turi laiko ilgai, lėtai dietai? Norisi atsikratyti tų kelių kilogramų  kuo greičiau! 21 dienos trukmės organizmą valanti dieta padės numesti keletą kilogramų ir susigrąžinti prarastą formą vos per keletą savaičių. Nors šios dietos laikymasis reikalauja pastangų, tačiau galutinis rezultatas to vertas.

  Skaityti daugiau 
 • Sustiprinkite savo imunitetą, atlikdami 7 paprastus žingsnius

  Sustiprinkite savo imunitetą, atlikdami 7 paprastus žingsnius

  Šalti, sausi žiemą vyraujantys orai – labai palanki terpė virusams, todėl visai neverta stebėtis, kad žiemą peršalimo, gripo ir kitos užkrečiamos infekcijos yra tokios dažnos. Tačiau Jūs galite padaryti daug, kad išvengtumėte ar bent jau sumažintumėte šansus užsikrėsti vienu iš tų nemalonių žiemos palydovų. Aprašome 7 paprastus žingsnius, kaip sustiprinti savo imunitetą ir nugalėti tas bjaurias infekcijas...

  Skaityti daugiau 
 • 5 iššūkiai naujiems metams, kuriuos verta išsikelti (ir laikytis!) 2015-taisiais

  5 iššūkiai naujiems metams, kuriuos verta išsikelti (ir laikytis!) 2015-taisiais

  Nauji metai ne tik suteikė progą pašvęsti ir siaubingas pagirias rytojaus dieną – jie taip pat suteikė progą keistis, tobulėti ir žengti į priekį gyvenime. Ar Jūs pasiruošę šiuos metus paversti pačiais geriausiais gyvenime? Štai, 5 iššūkiai naujiems metams, kuriuos verta išsikelti (ir laikytis!) šiais metais...

  Skaityti daugiau 
 • 6 paprasti būdai gyventi laimingiau

  6 paprasti būdai gyventi laimingiau

  Ar esate laimingi? Net jei atsakėte „taip“, juk visada galėtų būti dar geriau. Tačiau jei atsakėte „nelabai“, tikriausiai kažką darote ne taip. Tikėtis, kad kas nors pasikeis nieko nedarant, be abejonės nėra labai protinga, tad tikriausiai atėjo metas pakeisti savo gyvenimą ir pradėti gyventi laimingiau. Pasiruošę?

  Skaityti daugiau 
 • Kaip kontroliuoti alkį?

  Kaip kontroliuoti alkį?

  Pasiryžote atsikratyti kelių papildomų kilogramų? Reikia pastebėti, jog nuspręsti laikytis dietos yra pati lengviausia dalis. Kontroliuoti alkį – gerokai sunkiau. Būtent alkis yra viena iš priežasčių, dėl kurios dažniausiai dieta nutraukiama, nes tiesiog nesugebama jo ilgai iškęsti. Štai keli patarimai ir gudrybės, kaip nugalėti alkį ir padailinti kūno linijas be didelių kančių.

  Skaityti daugiau 
 • Kaip susigrąžinti figūrą po gimdymo

  Kaip susigrąžinti figūrą po gimdymo

  Nėštumas – rimtas išbandymas kiekvienos moters organizmui. Jei jūsų nėštumas buvo sudėtingas, buvote prikaustyta prie lovos arba tiesiog jautėtės prastai ir negalėjote mankštintis, tikriausiai priaugote papildomų kilogramų ir norite jų atsikratyti kaip įmanoma greičiau. Štai keletas tikrai vertingų patarimų!

  Skaityti daugiau 
 • 7 idėjos greitiems ir sveikiems pusryčiams

  7 idėjos greitiems ir sveikiems pusryčiams

  Nors puikiai žinote, kad pusryčiai yra svarbiausias dienos valgis, tačiau ryte visuomet trūksta laiko, skubate į darbus ir, ko gero, dažnai nutinka taip, kad iš namų išeinate nepapusryčiavę. Tad dažniausiai pasitenkinate puodeliu kavos, ir tai jau besivilkdami paltą ir eidami pro duris. Kad taip nutiktų kuo rečiau, paruošėme jums idėjų sveikiems, greitiems ir gardiems pusryčiams, kuriuos galėsite valgyti bet kur: virtuvėje, pakeliui į darbą ar biure.

  Skaityti daugiau 

1-10 iš 58

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6