PASIRINKITE KATEGORIJĄ
Parduotuvės
Club5 narystė
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Grotelės

Gero nakties miego pagrindas

Čia rasite įvairių lovos grotelių pagrindų, kurių kiekvienas užtikrina nuostabų komfortą, papildomą lankstumą ir ergonominę kūno padėtį miegant.

Rūšiuoti pagal Rinktis pagal

3 prekė (-ės)

Uždaryti

3 prekė (-ės)

Uždaryti

Grotelės

Grotelės yra labai svarbi lovos dalis. Parinkus tinkamas groteles, čiužinys ne tik tarnaus ilgiau, bet ir geriau prisitaikys prie jūsų kūno, miegosite dar patogiau. Visa miego aplinka turėtų užtikrinti natūralią stuburo poziciją, nes tik tada leidžiame raumenims ir kūnui atsipalaiduoti ir ilsėtis.

Vien tik čiužinio ar tinkamos pagalvės neužtenka norint palaikyti optimalią stuburo padėtį. Ypatingą dėmesį turime kreipti tinkamam pagalvės aukščiui ir sureguliuoti grotelių kietumą. Tik tokiu atveju užtikrinsime tinkamą stuburo padėtį.

Grotelių privalumai

Jeigu svarstote, ar tikrai verta čiužinį tiesti ant grotelių, jus tikrai įtikins ne vienas grotelių privalumas. Pirmiausia, tai yra patogus, lankstus ir prie kūno ergonomiškai prisitaikantis pagrindas. Visų DORMEO grotelių kietumą galima reguliuoti ir pasirinkti sau patogiausią. Taip pat grotelės sukuria optimalų oro laidumą, todėl čiužinyje nesikaupia drėgmė, jis išlieka sausas ir higieniškas. Laikydami čiužinį ant tinkamo paviršiaus, gerokai prailginate čiužinio ilgaamžiškumą.

Orui laidus čiužinio pagrindas užtikrina nuolatinę oro cirkuliaciją. Tinkamas oro laidumas padeda sukurti gaivesnę ir sausesnę miego aplinką, užtikrina higieną ir žemesnę temperatūrą.

Dar vienas grotelių privalumas – padeda tolygiai paskirstyti kūno svorį ir sumažina spaudimo taškus. Taip pat kūnas labiau atsipalaiduoja, nes apsiversti nuo vieno šono ant kito tampa lengviau. Grotelių svarbą įrodo ir tai, kad jos lemia net trečdalį miego paviršiaus patogumo.

Ypač naudinga DORMEO grotelių savybė – reguliuojamas kietumas juosmens srityje. Tai galima daryti stumdant specialius guminius laikiklius vidurinėje grotelių dalyje. Jeigu norite kietesnio pagrindo, sustumkite laikiklius į šoną, o jeigu minkštesnio – stumkite laikiklius į centrą. Uždėję čiužinį ant reguliuojamo kietumo grotelių pajusite, kad čiužinys dar paslankiau prisitaiko prie jūsų kūno.

Kas nutinka naudojant netinkamas groteles?

Jeigu čiužinį tiesiate ant vientisos arba tik šiek tiek perforuotos plokštės, blokuojamas oro judėjimas ir grotelės neprisitaiko prie čiužinio. Jeigu lentjuostės yra per toli viena nuo kitos, oras gali judėti laisvai, tačiau grotelės neprisitaiko prie čiužinio ir gali jį pažeisti. Jeigu lentjuostės susilanksčiusios ir neelastingos, linkdamos jos gali lūžti ir pažeisti čiužinį. Reikėtų įvertinti ir tarpų tarp grotelių dydį. Jis neturėtų viršyti 3–4 cm. Kaip jau minėta, dėl per didelių tarpų tarp lentjuosčių čiužinys gali prarasti formą. O per maži tarpai tarp lentjuosčių gali trukdyti tinkamą oro judėjimą ir čiužinio vėdinimąsi.

Grotelių konstrukcija

Rinkdamiesi groteles taip pat atkreipkite dėmesį į jų konstrukciją. DORMEO grotelės gali būti su rėmu arba be jo. Grotelės su rėmeliu yra įstatomos į lovos rėmą, tokia konstrukcija suteikia stabilumo. Jeigu renkatės groteles be rėmo, jos kraštuose bus sutvirtintos lanksčiais guminiais laikikliais. Tokių grotelių privalumas – lengva surinkti ar išrinkti ir transportuoti.

Mediena – viena populiariausių grotelių medžiagų

DORMEO grotelės gaminamos iš beržo medienos. Medinės grotelės yra vienas populiariausių pasirinkimų. Natūrali medžiaga leidžia čiužiniui kvėpuoti, be to, yra paslanki ir lanksti, tad čiužinys gali dar geriau prisitaikyti prie kūno.

Ir nepamirškite, kad ant lovos su grotelėmis negalima šokinėti. Tai aktualu turintiems mažų vaikų ar keturkojų augintinių, mėgstančių įšokti į šeimininkų lovą. Rinkdamiesi groteles atkreipkite dėmesį į tai, kokį svorį jos išlaiko.

DORMEO asortimente rasite įvairių matmenų grotelių, tad tikrai išsirinksite labiausiai tinkančias jūsų lovai.