Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

D.U.K.

Bendri klausimai

K: Kaip galiu su jumis susisiekti?

 • Telefonu: Paskambinkite. Mes pasistengsime padėti bet kokiais klausimais. Nemokama telefono linija 8 5 278 7336 (darbo dienomis dirbame 8:00-19:00 val., šeštadieniais 9:00-18:00 val., sekmadieniais 10:00 – 18:00 val.). Užsakyti prekes telefonu labai paprasta, tad nedvejokite ir skambinkite.

K: Ar pas jus veikia virtualus asistentas?

Šiuo metu virtualaus asistento paslaugos neteikiame, tačiau planuojame pradėti artimiausiu metu. Uoliai dirbame ties tuo, kad galėtume jums pasiūlyti geriausią įmanomą pagalbą bet kuriuo metu.

K: Ar naudinga susikurti paskyrą jūsų sistemoje?

Manome, kad taip. Labai!

 • Pirkimo procesas tampa greitesnis ir paprastesnis, kadangi nebereikia pildyti jokių laukelių, pakartotinai iš mūsų perkant.
 • Galite susidaryti norimų prekių sąrašą ir nesudėtingai į savo asmeninį sąrašą įtraukti dominančius produktus.
 • Galite nesudėtingai peržiūrėti senesnius užsakymus.
 • Galite matyti ir koreguoti el. paštu siunčiamos informacijos prenumeratas ir nesudėtingai jų atsisakyti arba pristabdyti siuntimą.

K: Iš kur man žinoti, ar saugu pirkti pas jus?

Garantuojame, kad kiekvienas pirkimo procesu atliekamas žingsnis yra 100 % saugus. Mes gerbiame jūsų privatumą ir įsipareigojame jį saugoti.

Norėdami sužinoti daugiau, perskaitykite skyrius Saugus apsipirkimas bei Privatumo politika.

K: Kaip rašyti atsiliepimą apie prekę?

Parašyti atsiliepimą apie prekę – labai paprasta. Paslinkite prekės puslapį į apačią, paspauskite „Rašyti atsiliepimą“ mygtuką ir parašykite savo komentarą.

Atkreipkite dėmesį į tai, kad atsiliepimus galite rašyti tik prisijungę prie sistemos. Jei dar neturite savo paskyros, spauskite čia ir susikurkite.

K: Kaip pažymėti, kad man patinka jūsų puslapis „Facebook“ tinklalapyje?

Galite pažymėti, kad patinka mūsų puslapis „Facebook“ tinklalapyje, paspaudę čia. Dėkojame!

K: Kaip užsiprenumeruoti iš jūsų el. paštu gaunamas naujienas?

Norėdami gauti naujienas ir geriausius pasiūlymus elektroniniu paštu, užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškius. Prenumeratos laukelį rasite puslapio apačioje.

K: Kaip atsisakyti iš jūsų el. paštu gaunamų naujienų?

Jei nebenorite el. paštu gauti iš mūsų laiškų (pasiūlymų, straipsnių ir t. t.), prisijunkite prie savo paskyros ir spauskite ant naujienlaiškių prenumeravimo kategorijos. Ten galėsite paprastai koreguoti prenumeruojamą medžiagą.

Tačiau gerai apgalvokite šį veiksmą, kadangi, jei nusprendžiate, kad nebenorite gauti iš mūsų laiškų el. paštu, mes nebegalėsime grąžinti jūsų į sąrašą.

K: Kaip pasinaudoti gautu kuponu?

Pasinaudoti kuponu – labai paprasta.

 1. Suformavę užsakymą, pačiame pirmame apmokėjimo žingsnyje pamatysite vietą kuponui.
 2. Įrašykite kupono numerį nurodytame laukelyje ir paspauskite žalią mygtuką „Aktyvuoti“.
 3. Dešinėje pusėje, informacijoje apie kainą automatiškai pasirodys jūsų turima nuolaida ir pan.

Produktai – čiužiniai

K: Iš kur žinoti, kurią čiužinio pusę atversti į viršų?

Kiekvienas čiužinys turi etiketę, kurioje parodyta teisinga padėtis. Jei čiužinys skirtas naudoti abiem pusėmis, pažiūrėkite etiketę, kad matytumėte, kuri pusė minkštesnė, kuri kietesnė.

K: Kaip naudoti įžeminimo laidą?

Jei jūsų čiužinys yra su įžeminimo laidu, prijunkite jį prie artimiausio įžeminto daikto, pavyzdžiui, radiatoriaus. Laidas nutekina statinę elektros energiją iš lovos, todėl joje nebesirinks dulkės ir dulkių erkės.

K: Kaip valyti čiužinį?

Jei čiužinys yra su nuimamu užvalkalu, nuvilkite jį, atitraukę užtrauktuką, ir perskaitykite jo etiketę. Jei ant jos yra simbolis, leidžiantis skalbti skalbimo mašina, galite dėti jį skalbti į skalbimo mašiną – tereikia pasižiūrėti leistiną skalbimo temperatūrą. Be to, užvalkalas yra iš dviejų dalių, todėl ji lengvai tilps net į mažos talpos skalbimo mašiną.

K: Kokie šio produkto naudotojų svorio apribojimai?

Visi čiužiniai išbandyti su 140 kg svoriu. Kadangi atliekant bandymus su 140 kg rezultatai buvo geri, mes nemanome, kad turėtų atsirasti problemų su mažesniu svoriu.

K: Ar galima užsisakyti nestandartinių matmenų čiužinį?

Taip, galima. Apytiksliai reikės palaukti 3 mėnesius.

K: Kuo skiriasi „Dormeo“ čiužiniai?

„Dormeo“ čiužiniai yra pritaikyti mūsų klientų poreikiams. Jie pagaminti iš skirtingų medžiagų, su skirtingomis vidurinėmis dalimis, viena arba keliomis atraminėmis zonomis bei skirtingais užvalkalais, atliekančiais specifines funkcijas, pvz. sugeriantys drėgmę, neleidžiantys kauptis statinei elektros energijai, su apsauga nuo dulkių ir t. t.

Yra įvairių „Dormeo“ čiužinių formų, kurios labiausiai atitiktų jūsų poreikius. Galime pasiūlyti tinkamą čiužinį bet kuriam: tiems, kuriems patinka gulėti minkštai arba kietai, kuriuos kamuoja alergijos, kurie daug prakaituoja ir t. t.

Panaršykite „Dormeo“ katalogą ir raskite tobulą čiužinį sau.

K: Koks čiužinių aukštis?

Būna įvairaus aukščio „Dormeo“ čiužinių. Jis nurodytas kiekvieno čiužinio techniniame aprašyme.

K: Ar čiužiniai su alavijo ekstraktu tinka alergiškiems žmonėms?

Taip. „Aloe Vera“ čiužinys yra impregnuotas „CleanEffect“ medžiaga ir apsaugotas nuo dulkių erkių ir kitų alergenų.

K: Ar „iMemory“ čiužinio užvalkalo kapsulės nepraranda efektyvumo po skalbimo?

Ne, efektyvumas lieka nepakitęs.

K: Kiek laiko veikia alavijo ekstraktas čiužinio užvalkale?

Alavijo ekstrakto impregnanto poveikis pasireiškia visą laiką.

K: Kas yra viskozės elastinė medžiaga ir kokia jos nauda?

Pažangią viskozės elastinę medžiagą išrado NASA, siekdama apsaugoti astronautus nuo gravitacijos jėgos poveikio pakilimo metu.
Viskozės elastinė medžiaga pagaminta iš temperatūrai jautrios medžiagos. Jautrumas temperatūrai leidžia čiužiniui prisiderinti prie miegančiojo kūno temperatūros ir svorio. Didėjant temperatūrai, viskozės elastinės medžiagos čiužinys suminkštėja ir leidžia gerai išsimiegoti.
Tarp kitų viskozės elastinės medžiagos čiužinio privalumų paminėtinas skausmų mažinimas. Čiužinys su viskozės elastine medžiaga tą daro išskirstydamas spaudimą per visą kūno ilgį. Skaudamose vietose vidutinė temperatūra yra aukštesnė – tai dalis natūralios ir biologinės organizmo kovos su skausmu. Atitinkamai formuodamasi pagal temperatūrą skaudamose vietose viskozės elastinė medžiaga padeda organizmui greičiau pasveikti.

Viskozės elastinė medžiaga taip pat padeda miegančiajam gulėti idealia poza, kadangi, atsigulus ant jos, tinkamai išsidėsto stuburas. Ilgą laikotarpį miegant tinkama poza išsprendžiama daug su stuburu susijusių problemų. Ateityje galima sumažinti ir nugaros skausmus.

K: Ar galima skalbti viskozės elastinę medžiagą?

Ne.

K: Koks viskozės elastinės medžiagos tankis?

Priklausomai nuo produkto, viskozės elastinės medžiagos tankis būna skirtingas. Paprastai jis būna nuo 30 iki 36 kg/m3 ir iki 80 kg/m3 „Octaspring“ čiužiniuose. Tankis nurodytas kiekvieno čiužinio techniniame aprašyme.

K: Ar būtina čiužinį dėti ant lovos grotelių?

Primygtinai rekomenduojame dėti čiužinį ant lovos grotelių. Taip čiužinys bus vėdinamas, o jūsų kūnui suteikiama papildoma, labai svarbi atrama.

Be to, įsigyjant „Dormeo“ lovos groteles, taikome išplėstinę garantiją „Dormeo“ čiužiniams. Išsamesnė informacija pateikiama pirkimo sąlygose.

K: Ką apima čiužinio garantija?

Garantiją čiužiniams dalijame į 2 dalis:

 • garantija užvalkalui (1 metų) ir
 • garantija čiužinio pagrindui (10-12-15-20 metų).

Garantija apima:

 • Garantija užvalkalui:
  • nuo atsilaisvinančių siūlių,  
  • nuo užvalkalo suplyšimo.
 • Garantija čiužinio pagrindui:
  • nuo pagrindo medžiagos sukritimo (įdubimo),
  • nuo liekančių įdubų,
  • nuo matmenų pasikeitimo.

K: Kodėl naujiems čiužiniams taikoma trumpesnė garantija?

Tai buvo rinkodaros sprendimas, siekiant padėti nustatyti produktų kainas. Paprasčiausiems čiužinių modeliams už mažiausią kainą taikoma trumpiausia garantija, o sudėtingiausiems ir brangiems čiužiniams – ilgiausia.

Produktai – čiužinukai

K: Ar reikia dėti papildomą paklodę po antčiužiniu?

Ne. Antčiužinį dėkite tiesiai ant čiužinio ir užtieskite paklodę ant antčiužinio.

Produktai – pagalvės

K: Kodėl pagalvės su viskozės elastine medžiaga šaltesnėje temperatūroje sukietėja?

Viskozės elastinė medžiaga yra jautri šilumai. Tai reiškia, kad ji reaguoja į jūsų kūno temperatūrą. Ji būna kieta, kai šalta, ir minkšta, kai šilta. Viskozės elastinę medžiagą atitraukus nuo šilumos šaltinio, ji vėl sukietėja.

K: Kuo skiriasi „Dormeo Memosan“ pagalvės su sidabro jonais ir be jų?

„Memosan“ pagalvė su sidabro jonais papildomai turi:

 • 3D tinklelį šonuose, kad lengviau praeitų oras,
 • vertikalias skyles viskozės elastinės medžiagos pagrinde, kad jis geriau vėdintųsi,
 • „CleanEffect“ apsaugą nuo bakterijų ir dulkių erkių.

K: Kuo skiriasi pagalvės su viskozės elastine medžiaga nuo tų, kuriose naudojama „Wellsleep“?

Iš viskozės elastinės medžiagos pagamintos pagalvės susiformuoja pagal jūsų kūno linijas, pagalvė yra tvirtesnė. „Wellsleep“ pagalvėse naudojamas purus mikropluoštas, primenantis žąsų pūkus. „Wellsleep“ mikropluoštas yra ypač minkštas, lengvas ir prideda papildomo tūrio pagalvei.

Tai reiškia, kad pagalvės su viskozės elastine medžiaga yra kietesnės, o „Wellsleep“ pagalvės – minkštesnės ir puresnės.

K: Kuri pagalvė man tinkamiausia?

Pagalvę turite rinktis pagal savo prioritetus, tačiau mes paprastai patariame rinktis ją pagal šiuos kriterijus: ar jums patinka anatominės, ar klasikinės formos pagalvė, kaip jūs miegate (ant nugaros, ant pilvo ar ant šono), kokią medžiagą ir kietumą (minkštą ar kietą) mėgstate.

K: Kas yra „Wellsleep“?

„Wellsleep“ yra dirbtinis mikropluoštas – idealus žąsies pūkų pakaitalas. Šis pluoštas yra labai pralaidus orui ir neperšlampa. Savo kryžmine struktūra šis pluoštas sukuria oro kišenes, kurios suteikia pagalvei papildomo tūrio, pūkų pojūtį, o miegant galva švelniai apsupama. Šis pluoštas – itin minkštas, lengvas ir nesusivelia į gniužulus.

K: Kuo skiriasi ortopedinė pagalvė nuo anatominės?

 • Ortopedinė pagalvė suteikia taisyklingą atramą ir neleidžia gulėti netinkamoje padėtyje.
 • Anatominė pagalvė prisitaiko prie jūsų kūno kontūrų.

Medžiagos

K: Kaip alavijo (Aloe Vera) ekstraktas panaudojamas mūsų produktuose?

Gamtos dovanotas tekstilės apdorojimas alavijo ekstraktu kruopščiai įlietas į mūsų čiužinių pagrindus, užvalkalus ir pagalves, taip padidinant švelnumo ir lygumo pojūtį, kurį šis nuo seno naudojamas augalas gali suteikti.

Medžiagų apdorojimas alavijo ekstraktu jas atnaujina, suteikia grožio, lygumo ir švelnumo. Taip jūsų miegamoji erdvė įgauna natūralumo ir švelnumo.

Pagrindinė savybė: švelnumas.

Didžiausias privalumas: lygumo pojūtis ir švelni miegamoji aplinka.

K: Kaip bambukas panaudojamas mūsų produktuose?

Minkštas ir dideliu sugeriamumu pasižymintis bambuko pluoštas natūraliai reguliuoja temperatūrą, todėl jūsų antklodė, pagalvė ar čiužinio užvalkalas bus idealūs naudoti žiemą-vasarą. Be to, bambuko pluoštas sugeria daugiau drėgmės už medvilnę, todėl suteikia sausą ir sveikesnį miego komfortą.

Jūsų miegamąją erdvę praturtins ir ekologiškumo jausmas.

Pagrindinės savybės:

 • antibakterinis,
 • audinys pagamintas, naudojant dalį natūralių sudedamųjų medžiagų, kurios sugeria drėgmę.

Didžiausi privalumai:

 • sausa miegamoji aplinka,
 • patogus ir atpalaiduojantis miego komfortas.

Papildoma savybė:

 • pasižymi dideliu sugeriamumu.

Papildomas privalumas:

 • mažesnis prakaitavimas, gaivus ir sausas miego komfortas.

K: Kaip anglies pluoštas panaudojamas mūsų produktuose?

Jis ne tik sumažina elektros krūvio kaupimąsi, kad galėtumėte ramiau miegoti, bet taip pat saugo miegamąją aplinką nuo dulkių. Anglies pluošto turintis užvalkalas neleidžia kauptis dulkių dalelėms, taip užtikrinant švarią miegamąją aplinką. Viso to natūrali išdava – atpalaiduojantis ir jaukus miegas.

 • Pagrindinė savybė: antistatinis.
 • Didžiausias privalumas: įtampos mažinimas, sumažinant elektros krūvio kaupimąsi.
 • Papildoma savybė: neleidžia kauptis dulkių dalelėms.
 • Papildomas privalumas: švarus, higieniškas komfortas.

K: Kaip „Climate“ pluoštas panaudojamas  mūsų produktuose?

„Climate“ pluoštas čiužinio užvalkale yra prisitaikantis prie temperatūros, pažangiai reguliuojantis temperatūrą ir drėgmę, todėl miegoti galite vėsiai, gaiviai ir sausai. Dėl jo struktūroje esančių kanalų šis pluoštas nukreipia šilumos perteklių ir drėgmę, taip užtikrindamas, kad jūsų miegamoji vieta būtų gaivi ir optimaliai pritaikyta jūsų poreikiams.

Pagrindinė savybė: veiksmingai išvėdina drėgmę.

Didžiausias privalumas:

 • palaiko tiek kūno temperatūrą, tiek komfortą,
 • išlieka vėsus ir sausas įvairiomis sąlygomis,
 • drėgmės kontrolė.

Papildomas privalumas: gaivus miego komfortas.

K: Kaip medvilnė panaudojama mūsų produktuose?

Medvilniniai „Dormeo“ užvalkalai (pagalvių, antklodžių, paklodės ir t. t.) sukurti tiems, kas ieško tyro, natūralaus miego pojūčio. Šie užvalkalai suteikia švelnaus gamtos prisilietimo pojūtį, užtikrina natūralų komfortą jautriai odai ir suteikia išskirtinį gerovės pojūtį. Medvilnė užtikrina natūralų lengvumą miegamojoje aplinkoje. Jos patvarumas ir tvirtumas garantuoja maksimalų švelnumą ir lankstumą.

Pagrindinė savybė: natūralumas.

Didžiausias privalumas: natūralaus patogumo pojūtis.

Papildomos savybės (pagal eiliškumą):

 • tvirta, patvari medžiaga,
 • sugerianti.

Papildomi privalumai (pagal eiliškumą):

 • lengva priežiūra, ilgai tarnaujanti, praktiška medžiaga,
 • patogi miegamoji aplinka.

K: Kaip „Ecosoft“medžiaga panaudojama mūsų produktuose?

„EcoSoft“ medžiaga yra natūralios odos pakaitalas. Tai – ne gyvūninės kilmės medžiaga, kuri atrodo ir jaučiama kaip natūrali oda. Natūraliai minkštas ir lankstus poliuretanas yra ekologiškesnė medžiaga tiek už natūralią odą, tiek už dirbtinę odą su PVC danga – tiek gamybos procese, tiek ją panaudojus. Natūralios odos apdirbimui, skirtingai negu „EcoSoft“ medžiagos gamybai, naudojama labai daug chemikalų, kadangi joje yra sunkiųjų metalų.

Dirbtinė oda su poliuretano danga irgi gali suirti gamtoje, ko negalima pasakyti apie odą su PVC danga. „EcoSoft“ medžiaga yra minkštesnė už dirbtinę odą su PVC danga, nelaidi vandeniui, paprastai prižiūrima ir valoma.

„EcoSoft“ medžiagos gamyklos tausoja aplinką ir yra sertifikuotos ISO 14001 sertifikatu. Gamybos procese naudojami pigmentai ir chemikalai atitinka REACH nuostatus.

Pagrindinė savybė: patvari, lengvai prižiūrima medžiaga.

Didžiausias privalumas: ilgalaikė, lengvai prižiūrima.

Papildomos savybės:

 • ekologiškos savybės, gamybai nenaudojami gyvūnai,
 • geras kainos ir kokybės santykis.

Papildomi privalumai:

 • tausoja aplinką ir gyvūnus,
 • prieinama kaina.

K: Kaip šilkas panaudojamas mūsų produktuose?

Šis prabangus pluoštas lepino žmoniją jau nuo 6000 m. pr. Kr. Dėl savo elastingumo ir patvarumo, lengvumo ir švelnumo, ši medžiaga yra ideali patiems prestižiniams ir puošniausiems miegamojo produktams. Ši blizgi medžiaga sulaiko kūno šilumą ir sugeria didelį drėgmės kiekį, taip sukurdama idealią aplinką, kuri tinka kiekvienam, norinčiam patirti prabangos ir švelnumo prisilietimą.

Pagrindinė savybė: itin lengvas ir natūralus.

Didžiausias privalumas: šilko pluoštas yra lengvas, minkštas, bet tuo pačiu metu – neįtikėtinai šiltas.

Papildomos savybės (pagal eiliškumą):

 • natūralus,
 • blizgus,
 • tinkamai prižiūrima medžiaga tarnauja ilgiau už kitas.

Papildomi privalumai (pagal eiliškumą):

 • unikalus natūralumo pojūtis,
 • nuostabi išvaizda,
 • patvarumas.

K: Kaip sidabru dengtas pluoštas panaudojamas mūsų produktuose?

Pluoštas su ilgalaike sidabro jonų danga paviršiuje naudojamas „Dormeo“ čiužinių užvalkalų, pagalvių ir antklodžių medžiagoje. Proceso esmė tokia, kad medžiaga su sidabro jonų sluoksniu išlaiko tradicines savybes ir švelnumą, kuriuo pasižymi įprasti čiužinių užvalkalai, tačiau šalia to pridedami sidabro privalumai. Sidabras pasižymi puikiomis antibakterinėmis savybėmis ir neleidžia susidaryti kvapams. Todėl jūsų miegamoji aplinka suteiks jums gilią ramybę, gaivą ir akimirkas be streso.

Pagrindinė savybė: antibakterinis.

Didžiausias privalumas: sveika ir saugi miegamoji aplinka.

Papildomos savybės (pagal eiliškumą): neleidžia susidaryti kvapams.

Papildomi privalumai (pagal eiliškumą): gaivi miegamoji aplinka.

K: Kaip „TENCEL®“ pluoštas panaudojamas mūsų produktuose?

„Tencel®“ pluoštas – tai ilgai ieškotas natūralus patalų kamšalas. Naudodami produktus su „Tencel®“ pluoštu, galėsite mėgautis geriausiu miegu: ši medžiaga yra švelni kaip šilkas, stipri kaip poliesteris, laidi orui kaip linas, šilta kaip vilna ir sugeria drėgmę taip pat gerai kaip medvilnė. Paprastai tariant, „Tencel®“ yra naujas pluoštas iš gamtos, kuris naudojamas pažangiausiose tekstilės technologijose. Gamyba su šiuo pluoštu tausoja ir neteršia aplinkos.

Iš celiuliozės sudaryta medžiaga puikiai tinka antklodėms ir pagalvėms, kadangi ji – ypač minkšta, pasižymi puikiomis išgarinimo savybėmis, lengvai praleidžia orą ir sugeria drėgmę, todėl sukuria idealią aplinką miegui ir poilsiui.

„Tencel®“ drėgmės reguliavimo savybės suteikia miegamajai aplinkai minkštumo, sausumo ir optimalią šilumą. „Tencel®“ naudojanti produkcija yra ekologiška. Pats pluoštas 100 % biologiškai skaidomas, todėl tinka aplinką saugojantiems žmonėms.

Pagrindinė savybė:

 • drėgmės kontrolė ir natūralus atvėsinimas,
 • užkerta kelią bakterijų dauginimuisi,
 • be chemikalų.

Didžiausias privalumas:

 • gaivi ir sausa miegamoji aplinka,
 • saugi medžiaga,
 • natūralus pluoštas.

Papildomos savybės (pagal eiliškumą):

 • medžiaga švelni kaip šilkas, stipri kaip poliesteris, laidi orui kaip linas, šilta kaip vilna ir sugeria drėgmę taip pat gerai kaip medvilnė,
 • biologiškai skaidomas pluoštas,
 • ekologiška gamyba.

Papildomi privalumai (pagal eiliškumą):

 • medžiaga švelni kaip šilkas, stipri kaip poliesteris, laidi orui kaip linas, šilta kaip vilna ir sugeria drėgmę taip pat gerai kaip medvilnė,
 • biologiškai skaidomas pluoštas,
 • tausoja aplinką.

K: Kaip „Wellsleep advanced“ mikropluoštas panaudojamas mūsų produktuose?

„Wellsleep advanced“ mikropluoštas gerokai aplenkė įprastą poliesterį, kuris pradėtas gaminti prieš pusę amžiaus. Šis mikropluoštas pasiteisino kaip labai universaliai panaudojamas. Pasižymintis puikiomis šiluminėmis savybėmis ir labai malonus liesti, šis pluoštas minimaliai įgeria drėgmę, todėl jis natūraliai atsparus dėmėms. Patalynė su „Wellsleep“ mikropluoštu gali būti labai lengva ir šilta, primena pūkinius patalus. Unikalus struktūros išsidėstymas sukuria oro tarpus, kurie padidina pagalvių ir antklodžių tūrį. Taip sukuriamas ypatingas pūkinių patalų įspūdis, palyginus su kitokiomis pagalvėmis ir antklodėmis.

Pagrindinė savybė: lengvas ir ypač šiltas.

Didžiausias privalumas: sukuria pūkinių patalų pojūtį: labai lengvas ir tuo pačiu – labai šiltas.

Papildomos savybės: lengvai prižiūrima medžiaga.

Papildomi privalumai: patogi naudoti (lengvai prižiūrima).

K: Kaip vilna panaudojama mūsų produktuose?

Iš plonų ir labai patvarių siūlų pagaminta medžiaga saugo nuo šalčio ir karščio. Vilna padeda palaikyti vienodą kūno temperatūrą, todėl idealiai tinka miegui ir poilsiui. Ši tradicinė medžiaga yra labai patvari ir pasižymi didele šilumos izoliacija, todėl sukuria idealų malonios ir jaukios šilumos pojūtį. Patalynės produktai iš vilnos užtikrina švelnų ir malonų miegą.

Kadangi vilna dar yra žinoma dėl švaros ir drėgmės sugėrimo, ji taip pat užtikrina sausą ir šiltą miegamąją aplinką. Ji perima drėgmę nuo jūsų odos, taip padėdama palaikyti vienodą kūno temperatūrą visą naktį.

Pagrindinė savybė: natūrali, ištisus amžius naudojama, kokybiška medžiaga.

Didžiausias privalumas: ekologiška, tvari, biologiškai skaidoma.

Papildomos savybės (pagal eiliškumą):

 • šiluminė izoliacija, palengvina reumatines problemas,
 • drėgmės kontrolė,
 • labai tampri.

Papildomi privalumai (pagal eiliškumą):

 • palengvina reumatinį diskomfortą,
 • ilgai tarnauja.

 

K: Kaip merino vilna panaudojama mūsų produktuose?

Nepaprastai švelni ir patogi merino vilna – tai tūkstančius metų trukusios evoliucijos ir selekcininkų darbo rezultatas. „Dormeo“ produktai su merino vilna yra lengvesni už tuos, kuriuose naudojama tradicinė vilna. Jie – ypač švelnūs odai ir prabangiai patogūs.

Merino vilna – labai laidi orui, užtikrina sausą ir šiltą gyvenamąją aplinką. Ji sugeria drėgmę nuo odos ir taip pasirūpina, kad jūsų poilsis ar miegas būtų malonus ir patogus.

Produktai iš merino vilnos garantuoja švelnų ir ypač malonų poilsį ar miegą.

Pagrindinė savybė:

 • natūralus pluoštas,
 • išskirtinai švelni ir patogi.

Didžiausias privalumas:

 • ekologiška, tvari, biologiškai skaidoma,
 • švelnumo ir patogumo pojūtis.

Papildomos savybės: labai tampri.

Papildomi privalumai: lengva priežiūra, galima skalbti skalbimo mašinoje, ilgai tarnaujanti medžiaga.

K: Kaip „Ecocell®“ panaudojama mūsų produktuose?

„Ecocell®“ yra aukščiausios kokybės patogi naujos kartos medžiaga, pritaikyta sukurti idealų komfortą miegui. Ji – labai elastinga, o trimatės korėtos struktūros užtikrina veiksmingą oro cirkuliaciją, puikiai prisitaiko. Ši medžiaga – tai tvirtas porolonas, kuris nuolat išlaiko savo formą, kad ir kiek būtų spaudžiamas. „Ecocell®“ medžiagos elastingumas leidžia prisitaikyti jai prie individualių jūsų kūno formų. Be to, medžiaga yra perdirbama, o lengvas svoris bei prisitaikymas smarkiai palengvina jos priežiūrą.

Pagrindinė savybė: puikiai prisitaiko.

Didžiausias privalumas: puikus atramos ir miegojimo komforto derinys.

Papildomos savybės (pagal eiliškumą):
 • veiksminga oro cirkuliacija,
 • perdirbama,
 • lengva.

Papildomi privalumai (pagal eiliškumą):

 • gaivus, sausas ir sveikesnis miego komfortas,
 • tausoja aplinką,
 • lengvai prižiūrima.

K: Kaip „Ecogreen®“ panaudojama mūsų produktuose?

Ekologiška pagrindo alternatyva įprastam porolonui

Natūraliai atvirų dalelių struktūros „Ecogreen“ medžiaga praleidžia oro cirkuliaciją, čiužinys kvėpuoja. Ji taip pat prisitaiko prie kūno formų ir sukuria idealią atramą visam kūnui, užtikrindama tvirtą atramą nugarai.

Puikus elastingumas prisitaiko taip, kad kūnas turėtų atramą ten, kur jos labiausiai reikia. Natūralios sudedamosios medžiagos iš dalies pakeičia dažniausiai naudojamas čiužiniuose medžiagas, taip sukuriant natūralių žaliavų derinį su sintetinėmis žaliavomis, perdirbtais porolono polimerais. Kaip tik todėl „Ecogreen“ porolonas laikomas ekologišku pagrindo pakaitalu įprastam porolonui, o jį naudojantys žmonės dar labiau tausoja aplinką savo pačių labui. Ši medžiaga palaiko gaivą ir švarą miegamojoje aplinkoje – it pavasario dieną lauke!

Pagrindinė savybė:

 • Ekologiška pagrindo alternatyva įprastam porolonui,
 • puikiai prisitaiko.

Didžiausias privalumas:

 • su natūraliomis sudedamosiomis medžiagomis,
 • nuostabus miego komfortas.

Papildomos savybės (pagal eiliškumą):

 • veiksminga oro cirkuliacija,
 • perdirbama,
 • lengva.

Papildomi privalumai (pagal eiliškumą):

 • gaivus, sausas ir sveikesnis miego komfortas,
 • tausoja aplinką,
 • lengvai prižiūrima.

K: Kaip viskozės elastinė medžiaga „Memory foam®“ panaudojama mūsų produktuose?

Viskozės elastinė medžiaga – arba „Memory foam“ – tai medžiaga, kuri sukėlė revoliuciją tame, kaip pailsime miego metu. Ji idealiai susiformuoja pagal kūno linijas, taip sukurdama individualią miegamąją aplinką. Ji reaguoja į gulėjimo pozą, temperatūrą ir prisitaiko prie kūno linijų. Miegant ant „Dormeo“ čiužinio ar pagalvės iš viskozės elastinės medžiagos, pajusite tobulą atramą, kuri nesukuria raumenų ir kaulų spaudimo. Be to, kad suteikia išskirtinį miego komfortą, viskozės elastinė medžiaga taip pat yra hipoalerginė, todėl tinka alergiškiems ar linkusiems į alergijas žmonėms. Viskozės elastinė medžiaga nekaupia dulkių erkių, todėl užtikrina jums gaivią ir švarią miegamąją aplinką.

Pagrindinė savybė: jautri temperatūrai.

Didžiausias privalumas: apsupa visą kūną.

Papildomos savybės (pagal eiliškumą):

 • nesukuria spaudimo,
 • hipoalerginė,
 • perdirbama.

Papildomi privalumai (pagal eiliškumą):

 • padidina miego komfortą,
 • nedirgina odos,
 • tausoja aplinką.

K: Kaip viskozės elastinė medžiaga „iMemory foam®“ panaudojama mūsų produktuose?

Siekiant papildomo komforto ir tobulo prisitaikymo, viskozės elastinė medžiaga „iMemory“ pritaiko pažangiausias viskozės elastinės medžiagos technologijas rinkoje. Išnaudojant viskozės elastinės medžiagos savybes, „iMemory“ medžiaga ne tik tobulai prisitaiko prie kūno formos ir spaudimo, bet taip pat reguliuoja temperatūrą. Sidabro jonai neleidžia kauptis kvapams ir bakterijoms.

Ši medžiaga suteikia kūnui atramą, nesukurdama spaudimo raumenims ir kaulams, taip mažindama riziką susidaryti praguloms.

Pagrindinė savybė:
 • PCM (kintamos fazės mikrokapsulių) šilumos kontrolė,
 • jautri temperatūrai.

Didžiausias privalumas:

 • kontroliuoja miegamojo paviršiaus temperatūrą – geresnis miegas,
 • apsupa visą kūną.

Papildomos savybės (pagal eiliškumą):

 • nesukuria spaudimo,
 • neleidžia kauptis kvapams,
 • užmuša bakterijas.

Papildomi privalumai (pagal eiliškumą):

 • padidina miego komfortą,
 • gaivi miegamoji aplinka,
 • saugi medžiaga.

Pretenzijos

K: Įsigyta „Dormeo“ prekė – pažeista. Ką daryti?

Jei prekei tebegalioja garantija susisiekite su kokybės skyriaus specialistu telefonu 8 800 01415, elektroniniu paštu ccd.lt@studio-moderna.com arba paštu: UAB Studio Moderna, Žalgirio g. 135, Vilnius. Gavę jūsų užklausą ar skambutį, susisieksime ir informuosime, kada galite tikėtis atgauti sutaisytą prekę.

Atkreipkite dėmesį, kad be galiojančio garantijos dokumento remonto išlaidų mes nepadengsime.

K: Koks įsigytos prekės garantinis laikotarpis?

„Dormeo“ suteikia pilną garantiją visai produkcijai. Informaciją apie kiekvienos prekės garantinį laikotarpį ir jo pratęsimą galite rasti prekių aprašymų puslapiuose.

Informacija apie užsakymus

K: Ar galiu koreguoti arba atšaukti užsakymą?

Jei norite koreguoti ar atšaukti užsakymus, parašykite mums laišką el. paštu, ir mes jį pakoreguosime arba atšauksime. Atkreipkite dėmesį, kad tada, kai prekė jau išsiųsta iš sandėlio, užsakymo pakoreguoti nebegalime – galime tik atšaukti.

K: Kokia mano užsakymo būsena?

Mes džiaugsimės, galėdami išsiaiškinti jūsų užsakymo būseną. Greičiausias būdas tą padaryti – paskambinti mums arba parašyti el. paštu, ir mes iš karto suteiksime informaciją.

K: Prekė, kurios noriu, jau išparduota. Ką daryti?

Deja, tam tikrų prekių turime atitinkamą kiekį, todėl tokiais atvejais negalime parduoti jums norimo produkto. Tačiau mes labai džiaugiamės, galėdami bet kada padėti jums rasti, kuo pakeisti pasirinktą prekę.

Paprastai to daryti nereikia, mes galime iš naujo užsakyti jūsų pasirinktą produktą.

Apie užsakymo būsenos pasikeitimus informuosime el. paštu ar telefonu.

Informacija apie prekių pristatymą

K: Kiek kainuoja prekių pristatymas?

 • Užsakymus, kurių suma yra 100 Eur ir daugiau, pristatysime nemokamai.

Prekių pristatymo suma apskaičiuojama pagal paketo svorį. Skaičiavimai atliekami taip:

Bendras užsakytų prekių svorisPristatymo kaina su LP Express kurjeriuPristatymo kaina su DPD kurjeriu
0 - 5 kg 4,50 € 5,50 €
5 - 20 kg 7,00 € 6,50 €
20 - 50 kg 8,00 € 8,00 €
50 - 90 kg 15,00 € 20,00 €
90 - 200 kg 25,00 € 25,00 €

 

K: Kiek laiko trunka užsakytų prekių pristatymas?

Dažniausiai prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas. Jei nesulaukiate jokios informacijos apie užsakymą, prašome parašyti el. paštu arba paskambinti nemokamu klientų aptarnavimo skyriaus telefono numeriu 8 800 01415. Mes nedelsdami išsiaiškinsime, kur yra jūsų užsakymas. 

K: Ar galiu pasirinkti, kada man pristatyti prekes?

Pageidaujamą pristatymo datą galite nurodyti užsakymo komentaruose arba pasakyti „Dormeo“ specialistui, kai šis su jumis susisieks. Mes būtinai pasistengsime pildyti jūsų pageidavimus.

K: Ar turėsiu pasirašyti, kai bus pristatyta siunta?

Tuo atveju, kai prekės perkamos išsimokėtinai, turėsite asmeniškai priimti siuntą ir pasirašyti.

K: Kas nutinka, jei persigalvoju, kol prekės dar nepristatytos?

Jei persigalvojote, prašome kuo greičiau pranešti mums nemokamu klientų aptarnavimo skyriaus telefono numeriu 8 800 01415 arba el. paštu. Tada galime nesudėtingai atšaukti užsakymą, ir jums tai nieko papildomai nekainuos.

Visoms „Dormeo“ prekėms taikoma 14 dienų pinigų grąžinimo garantija (čiužiniams – 30 dienų), tad galite išbandyti produktą namuose ir, prieš priimdami sprendimą, įsitikinti, ar jis jums patinka.

K: Ar galite pristatyti prekes už šalies ribų?

Tiesiogiai nepristatome prekių už jūsų šalies ribų, tačiau, esant reikalui, raginame susisiekti su mumis el. paštu, ir mes kiekvienu atveju išspręsime esamą situaciją.

Informacija apie prekių grąžinimą

K: Noriu grąžinti įsigytas prekes. Kaip tai padaryti?

 • Prekes galite grąžinti paštu per 14 kalendorinių dienų nuo užsakymo gavimo.
 • Prekė turi būti nepažeista ir supakuota originalioje pakuotėje.
 • Jei nusprendėte grąžinti prekes, susisiekite su kokybės skyriaus specialistu telefonu 8 800 01415, elektroniniu paštu ccd.lt@studio-moderna.com arba paštu: UAB Studio Moderna, Žalgirio g. 135, Vilnius. Gavę jūsų užklausą ar skambutį, greitai suteiksime visą reikalingą informaciją, kad jūsų grąžinimas būtų kuo paprastesnis. Prekių grąžinimo kelią rasite paspaude čia.

K: Kiek laiko užtrunka pinigų grąžinimas, jei grąžinu prekes?

Per 14 kalendorinių dienų nuo Jūsų grąžintos prekės gavimo. Pinigai Jums bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą arba atsiųsti paštu.

K: Kiek kainuoja grąžinamų prekių siuntimas?

Jei nusprendėte grąžinti prekes, susisiekite su kokybės skyriaus specialistu telefonu 8 800 01415, elektroniniu paštu ccd.lt@studio-moderna.com arba paštu: UAB Studio Moderna, Žalgirio g. 135, Vilnius. Gavę jūsų užklausą ar skambutį, greitai suteiksime visą reikalingą informaciją, kad jūsų grąžinimas būtų kuo paprastesnis.

Informacija apie apmokėjimą

K: Kokiais būdais galima sumokėti už prekes?

Šiuo metu už mūsų prekes galima sumokėti šiais būdais:

 • Grynaisiais pinigais užsakymo pristatymo metu;
 • Atsiskaityti banko kortele prekių pristatymo metu;
 • Apmokėti naudojantis internetinės bankininkystės sistema;
 • Išsimokėtinai (įmokų sąlygos nurodomos atskirai prie kiekvienos prekės);
 • Apmokėti galima tik Lietuvos bankuose išduotomis kortelėmis.

K: Ar priimate mokėjimą tarptautinėmis kreditinėmis kortelėmis?

Tarptautinėmis kreditinėmis kortelėmis galima apmokėti tik prekes perkant parduotuvėse, kitais atvejais galite apmokėti tik Lietuvos bankuose išduotomis kortelėmis.

K: Kaip vyksta mokėjimas pristačius prekes?

Mokėjimas pristačius prekes – tai saugiausias ir paprasčiausias mokėjimo būdas. Tereikia atsidėti užsakymo sumą grynais pinigais ir sumokėti kurjeriui už prekes.

K: Ar saugu mokėti kreditine / debetine kortele jūsų svetainėje?

Taip. Mes bendradarbiaujame tik su pačiais patikimiausiais partneriais, todėl jūsų mokėjimas kreditine kortele apdorojamas apsaugotoje ir saugioje svetainėje.

Techniniai klausimai

K: Kas yra slapukai (angl. cookies)? Ar reikia naudoti slapukus savo naršyklėje?

Slapukai – tai nedidelis duomenų kiekis, siunčiamas į jūsų naršyklę iš svetainės, kuris kaupiamas jūsų kompiuterio kietajame diske. Jei jūsų naršyklės nustatymai tai leidžia (daugelyje naršyklių po įdiegimo slapukai būna naudojami), kiekviena internetinė svetainė siunčia savo slapukus į jūsų naršyklę. Siekiant apsaugoti jūsų privatumą, slapukai nekaupia jūsų asmeninės informacijos, tačiau naudoja anoniminius individualius identifikatorius. Kiekviena internetinė svetainė turi prieigą tik prie jos išsiųstų slapukų į jūsų kompiuterio kietąjį diską, o ne kitų svetainių išsiųstus slapukus.

Jei dalinatės kompiuteriu su kitais asmenimis ir nenorite, kad jie galėtų naudoti jūsų paskyros informaciją, būtinai atsijunkite, prieš palikdami kompiuterį be priežiūros. Atsijungti galite spausdami mygtuką „Atsijungti“, esantį puslapio viršuje.

Daugiau informacijos apie mūsų svetainėse naudojamų slapukų tipus ir jų valdymą galite rasti čia.

K: Norint pateikti užsakymą, atsiranda pranešimas apie klaidą. Ką padariau blogai ir ką daryti toliau?

Įsitikinkite, kad įvedėte visus duomenis, reikalingus pateikti užsakymą (ir kad du kartus patikrinote kreditinės kortelės duomenis). Trūkstamos informacijos laukeliai apibraukiami raudonai.

Jei viską užpildėte teisingai, bet vis tiek negalite pateikti užsakymo, rekomenduojame uždaryti puslapį ir iš naujo atidaryti langą. Jei ir tai neveikia, brūkštelėkite mums el. paštu – mes pataisysime problemą.

Naudotojo informacija

K: Pasikeitė mano el. pašto adresas: kaip atnaujinti informaciją?

Visada galite atnaujinti informaciją apie el. pašto adresą, prisijungę į savo paskyrą.

K: Noriu pasikeisti slaptažodį. Ar galiu tai padaryti?

Visada galite pasikeisti slaptažodį, prisijungę į savo paskyrą ir paspaudę kategoriją „Asmeninė informacija“.

K: Nebenoriu turėti paskyros – kaip galiu ją panaikinti?

Jei norite pašalinti savo paskyrą ir visą joje esančią informaciją, parašykite mums el. paštu info@dormeo.lt ir mes tuo pasirūpinsime.