PASIRINKITE KATEGORIJĄ
Parduotuvės
Club5 narystė
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Fresh Prima Platinum čiužinys

Palikite pirmąjį atsiliepimą
SKU: 99-1000075212
Photo
Video
-20%

Klientų pamėgtas FRESH PRIMA PLATINUM čiužinys sugrįžo! Vidutinio minkštumo, su 3 komforto zonomis, 18 cm aukščio. Patogumo paslaptis – unikalių „Octaspring®“ spyruoklių sluoksnis, tobulai prisitaikantis prie jūsų kūno. Užvalkalas su papildomu minkštos „Memory“ medžiagos sluoksniu, galima nusegti ir plauti. Čiužinys tinkamai atremia ir užtikrina patogų miegą tiek vaikams, tiek suaugusiesiems./p>

Pasiūlymas baigsis už
Fresh Prima Platinum čiužinys

Įprasta kaina: Nuo 409,00 € Aukštyn nuo


Ypatinga kaina: Nuo 327,20 € Aukštyn nuo

Club5*: 310,84 €
Norėdami pamatyti pristatymo laiką pasirinkite prekės variantą.
Skambinkite mums: 8-5 278 7336
Trumpa apžvalga

Klientų pamėgtas FRESH PRIMA PLATINUM čiužinys sugrįžo! Vidutinio minkštumo, su 3 komforto zonomis, 18 cm aukščio. Patogumo paslaptis – unikalių „Octaspring®“ spyruoklių sluoksnis, tobulai prisitaikantis prie jūsų kūno. Užvalkalas su papildomu minkštos „Memory“ medžiagos sluoksniu, galima nusegti ir plauti. Čiužinys tinkamai atremia ir užtikrina patogų miegą tiek vaikams, tiek suaugusiesiems./p>

Daugiau informacijos
PREKĖS APRAŠYMAS
 • 15 metų
  garantija pagrindui

  Čiužinio kokybę patvirtina 15 metų garantija, suteikiama jo pagrindui. Tai net 5470 dienų, kurios prasidės gerai išsimiegojus.

 • 100 naktų
  išbandymo garantija

  Būkite ramūs 110 %! Bandykite ir ilsėkitės ant čiužinio 100 naktų patogiai savo namuose. Jeigu čiužinys nepatenkins jūsų lūkesčių, pakeisime į kitą arba grąžinsime pinigus.

 • Pagaminta
  Europoje

  DORMEO FRESH PRIMA PLATINUM čiužinys sukurtas ir pagamintas Europoje, atitinka aukščiausius DORMEO kokybės standartus.

Tobulas čiužinys visai šeimai

Ieškote čiužinio, ant kurio patogiai išsimiegotų tiek dideli, tiek maži šeimos nariai? FRESH PRIMA PLATINUM čiužinio pagrindą sudaro 2 elastingos ir gerai prie kūno prisitaikančios „Ecocell®“ medžiagos sluoksniai. Tarp šių dviejų sluoksnių slypi unikalios „Octaspring®“ spyruoklės. Jos puikiai prisitaiko prie kūno linkių ir yra padalytas į 3 komforto zonas. Užvalkale esantis „Memory“ medžiagos sluoksnis suteikia papildomo patogumo ir sušvelnina spaudimo taškus. Dėl šių savybių čiužinys tinkamai atremia kūną ir užtikrina komforto jausmą. Beje, „Octaspring®“ spyruoklės yra labai laidžios orui, užvalkalas papildytas „CoolPlus®“ pluoštu ir „CleanEffect® Silver“ apsauga. Tai palaiko puikų drėgmės reguliavimą ir higieną. Užvalkalą galima nusegti ir plauti.

Dormeo Fresh Prima Platinum Mattress

Inovatyvios „Octaspring®“ technologijos privalumai

„Octaspring®“ technologija – tikra miego pramonės inovacija, leidžianti pajusti pirmos klasės patogumą. Šioms spyruoklėms pagaminti užtenka 50 % mažiau medžiagų (palyginti su čiužiniais, kurių pagrindas yra iš vientisų poliuretano sluoksnių). Vis dėlto, pačius didžiausius privalumus pajusite atsigulę ant čiužinio.

 • Išskirtinis 3D prisitaikymas

  Iš „Ecocell®“ poliuretano pagamintos inovatyvios „Octaspring®“ spyruoklės sudarytos iš 8 atraminių dalių ir juda 3 kryptimis, todėl labai gerai prisitaiko prie kūno. Kiekviena spyruoklė dinamiškai reaguoja į kūno judesius ir prisitaiko prie linkių, kad ir kaip gulėtumėte – ant šono, nugaros ar pilvo.

 • Dormeo Fresh Prima Platinum Mattress

  Puiki stuburo atrama

  Čiužinys pasižymi „Octaspring®“spyruoklių sluoksniu su 3 komforto zonomis. Jos yra skirtingo minkštumo, todėl tinkamai atremia visą kūną, palaiko taisyklingą stuburo padėtį ir užtikrina čiužinio ergonomiškumą.

 • Gaivus miego paviršius

  „Octaspring®“ spyruoklės yra net 8 kartus laidesnės orui nei įprasti poliuretano sluoksniai. Ši savybė leidžia orui laisvai judėti čiužinio viduje ir sumažina temperatūrą, kad jūs miegotumėte ant gaivaus paviršiaus. Be to, tai padeda palaikyti tinkamą čiužinio higieną.

Pažvelkite į čiužinio vidų

Aukštis18 cm

Dormeo Fresh Prima Platinum Mattress

Užveskite pelės žymeklį antTap on  , jeigu norite pamatyti daugiau informacijos.

 1. „CleanEffect® Silver“ apsauga ir „CoolPlus®“ pluoštas užvalo viršuje

  „CleanEffect® Silver“ medžiaga saugo nuo bakterijų. „CoolPlus®“ pluoštas užtikrina drėgmės reguliavimą, oro laidumą, greitą džiūvimą ir lengvą priežiūrą.

 2. 2 cm „Memory“ medžiagos užvalkale

  Puikiai prisitaiko prie bet kokios miego pozicijos, kūno svorio ir formos. Sumažina kaulams ir raumenims tenkantį spaudimą, suteikia papildomo komforto.

 3. 3 cm „Ecocell®“ medžiagos

  Papildomas ypač elastingo poliuretano sluoksnis didina komfortą ir suteikia atramą.

 4. 3 cm „Octaspring®“ spyruoklių sluoksnis su 3 komforto zonomis

  Prisitaiko prie kūno, palaiko tinkamą stuburo padėtį miegant. 3 komforto zonos didina čiužinio ergonomiškumą ir suteikia dar geresnį prisitaikymą prie kūno judesių.

 5. 10 cm „Ecocell®“ medžiagos

  Aukštos kokybės, prie kūno prisitaikantis ir orui laidus poliuretanas suteikia komforto ir tinkamai atremia kūną.

 6. Nusegamas užvalkalas su užtrauktuku ir 4 rankenomis

  Užvalkalą galima nusegti ir plauti. Šonuose yra 4 rankenos.

Tinkamai atremiantis ergonomiškas čiužinys

„Octaspring®“ spyruoklių sluoksnis yra su 3 komforto zonomis, tinkamai atremiančiomis kūną, palaikančiomis taisyklingą stuburo padėtį ir padedančiomis išvengti spaudimo taškų.

Virš ir po spyruoklėmis esantys „Ecocell®“ poliuretano sluoksniai labai elastingi, gerai atremia ne tik suaugusiojo, bet ir augantį vaikų kūną.

Dormeo Fresh Prima Platinum Mattress Dormeo Fresh Prima Platinum Mattress Dormeo Fresh Prima Platinum Mattress

Mėgaukitės komfortu

Nors labai svarbu, kad kūnas būtų tinkamai atremtas, tačiau reikia nepamiršti ir komforto.

Dygsniuotas „Memory“ medžiagos sluoksnis užvalkale nepriekaištingai prisitaiko prie kūno ir sumažina spaudimo taškus. Pajuskite, kaip pavargęs kūnas atsipalaiduoja po ilgos dienos ar intensyvios treniruotės atsigulus ant FRESH PRIMA PLATINUM čiužinio.

Dormeo Fresh Prima Platinum Mattress

Tobula, kai lova reikia dalytis

Tobulas čiužinys visiems šeimos nariams. Kiekviena „Octaspring®“ spyruoklė juda atskirai ir neperduoda judesių. Tai labai svarbu, jeigu miegate su partneriu, vaiku ar augintiniu.

Dormeo Fresh Prima Platinum Mattress

Gaivus miegas visą naktį

„Ecocell®“ poliuretanas ir unikalios „Octaspring®“ spyruoklės pasižymi puikiu oro laidumu, todėl miego paviršius yra gaivus, sausas ir higieniškas.

Be to, prabangus čiužinio užvalkalas papildytas „CoolPlus®“ pluoštu. Jis pagamintas pagal specialią technologiją, padedančią greitai sugerti drėgmę ir išgarinti ją į aplinką. Tai aktualu žmonėms, gausiau prakaituojantiems naktį (paaugliams, vyrams, būsimoms mamoms).

Dormeo Fresh Prima Platinum Mattress

Jums ir jūsų artimiesiems saugi miego aplinka

Kvėpuojantis ir orui laidus čiužinys yra būtinas norint užtikrinti, kad miego paviršius išliktų sausas ir nepalankus bakterijoms daugintis. Siekiant užtikrinti dar geresnę FRESH PRIMA PLATINUM čiužinio apsaugą nuo bakterijų ir nemalonių kvapų, jo užvalkalas papildytas „CleanEffect® Silver“ medžiaga.

Beje, užvalkalą taip pat galima nusegti ir plauti. Šį privalumą tikrai įvertins alergiški ar jautrią odą turintys žmonės.

Greita ir paprasta paruošti naudoti

Naujasis čiužinys atvyks iki jūsų durų supakuotas į vakuuminę pakuotę ir įdėtas į pristatymo dėžę. Visi DORMEO čiužiniai pristatomi vakuuminėse pakuotėse – tai užtikrina patogų transportavimą ir čiužinio apsaugą.

 • 1
  Unpacking Mattress - Step 1

  Atsargiai žirklėmis prakirpkite išorinę pakuotę, būkite atsargūs ir neprakirpkite čiužinio viduje esančio plastikinio maišo. Nenaudokite peilio.

 • 2
  Unpacking Mattress - Step 2

  Išvyniokite vakuuminėje pakuotėje esantį čiužinį ant lovos. Atsargiai prakirpkite plastikinę pakuotę palei kraštus ir nuimkite pakuotę.

 • 3
  Unpacking Mattress - Step 3

  Palaukite 12 valandų, kol naujasis čiužinys visiškai prisigers oro.

Papildoma informacija

Priežiūra (užvalkalo)

 • Galima skalbti 30 °C temperatūroje
 • Nebalinti.
 • Nedžiovinti džiovyklėje.
 • Džiovinti patiestą.
 • Nelyginti.
 • Nevalyti cheminiu būdu.
Techniniai duomenys
Aukštis 18 cm
Dormeo kategorija miegui
Dormeo linija Vitality
Garantija 15 metai
Kietumas Vidutinio kietumo
Pagrindas poliuretano sluoksniai – 100 % „Ecocell®“ medžiagos, spyruoklių sluoksnis – spyruoklės iš 100 % „Ecocell®“ medžiagos.
Papildoma informacija Šis gaminys apdirbtas medžiaga, saugančia nuo bakterijų, mikrobų ir dulkių erkučių. Veikliosios medžiagos: 3 – (trimetoksisililo) propilamino dimetil oktadecilo amonio chloridas, permetrinas ir sidabras. Permetrinui alergiškų (padidėjusio jautrumo) žmonių oda gali sudirgti. Veikliosios medžiagos patvarumas: iki 10 skalbimų laikantis gamintojo instrukcijų.
Kilmės šalis: Lenkija.
Komercinė garantija pagrindui: 15 metų.
Skalbiamas užvalkalas Taip
Sudėtis „Ecocell®“ medžiaga, „Memory“ medžiaga, „Octaspring®“ spyruoklės
Užvalkalas užvalkalo viršus – 100 % poliesterio (iš kurio 20 % „CoolPlus®“ pluošto), 2 cm dygsniuotos viskoelastinės „Memory“medžiagos, užvalkalo šonai – 59 % polipropileno, 41 % poliesterio, užvalkalo apačia – 100 % polipropileno; vidinis užvalkalas – 100 % poliest
Viskozės elastinė „Memory“ medžiaga Taip
„CleanEffect®“ medžiaga Taip
Likučiai mūsų parduotuvėse

Lentelėje pateikta informacija yra preliminari, patariame prieš atvykstant įsigyti prekės į parduotuvę prieš tai susisiekti su parduotuvės darbuotojais ir įsitikinti, ar parduotuvėje esantis prekės kiekis yra pakankamas.


Parduotuvių kontaktus matysite lentelėje paspaudę ant pasirinktos parduotuvės pavadinimo arba čia.


Kada galiu tikėtis, kad mano užsakymas bus paruoštas atsiėmimui parduotuvėje?

Jeigu pasirinkote prekių atsiėmimo parduotuvėje būdą - jūsų užsakytas prekes pristatysime į parduotuvę ir paruošime atsiimti per 2–7 darbo dienas (jeigu prekės puslapyje nėra nurodyta kitaip).

 • Apie paruoštų atsiėmimui prekių pristatymą į parduotuvę jus informuosime trumpąja SMS žinute.
 • Gavę SMS žinutę apie paruoštą atsiimti užsakymą, jį turite atsiimti per 5 darbo dienas. Praėjus 5 darbo dienoms neatsiimtas užsakymas bus atšauktas.

 • Kiek kainuoja prekių atsiėmimas parduotuvėje?

  Pasirinkę šį atsiėmimo būdą už užsakytas prekes sumokėsite patogia internetinės bankininkystės sistema. Pasirinkus prekių atsiėmimo parduotuvėje būdą pristatymas jums nieko nekainuos.

  Visi apmokėjimo būdai:

  Siūlome šiuos apmokėjimo už prekes būdus:

  Elektroninė bankininkystė

  Apmokėti galėsite prisijungę prie savo elektroninės bankininkystės sistemos.

  Atsiskaitymas kurjeriui pristatymo metu

  Už prekes galėsite atsiskaityti kurjeriui pristatymo metu:

  • Pasirinkę LP Express kurjerius galėsite atsiskaityti grynais pinigais arba banko kortele.
  • Pasirinkę DPD pristatymo būdą galėsite atsiskaityti tik banko kortele.

  Atsiskaitymas banko kortele LP EXPRESS terminale

  Apmokėti užsakymą galėsite siuntų terminale, prieš atsiimant siuntą. Primename, kad terminaluose atsiskaityti galima tik banko kortele.

  ESTO lizingas (NAUJIENA)

  Nuo šiol, pirkdami už 60 € ir daugiau, galite pasinaudoti ESTO lizingo paslaugomis ir už pirkinį sumokėti dalimis. Renkantis ESTO 3 ir mokant laiku - be pabrangimo ar papildomų mokesčių. Daugiau informacijos

  Pirkėjų atsiliepimai (0 Apžvalgos)

  Dar nėra atsiliepimų apie šią prekę ...

  Kaip įvertintumėte šią prekę? *

  1 1 žvaigždutė
  2 2 star
  3 3 star
  4 4 star
  5 5 star