PASIRINKITE KATEGORIJĄ
Parduotuvės
Club5 narystė
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.
Geriausios kainos garantija
Club5

CLUB5 nariai sutaupo visada!

CLUB5 nariams – visada geriausios kainos, papildoma asmeninė nuolaida kiekvieno apsipirkimo metu, užsakymų vykdymas pirmenybės tvarka, galimybė pirmiesiems sužinoti apie išpardavimus ir nuolaidas prekėms. Būti klubo nariu verta!

24,99 €

 

Speciali nuolaida pirmojo apsipirkimo metu

 

Papildoma 5 % nuolaida visoms prekėms

 

30 dienų pinigų grąžinimo garantija

 

PRISIJUNKITE PRIE „PENKIŲ ŽVAIGŽDUČIŲ” KLUBO IR GAUKITE SPECIALIĄ NUOLAIDĄ PIRMOJO APSIPIRKIMO METU

Įsigydami 1 m. galiojančią Club 5* PREMIUM narystę, iš karto gausite 19,99 € NUOLAIDĄ, o įsigydami 2 m. galiojančią Club 5* EXCLUSIVE narystę - net 29,99 € NUOLAIDĄ PAPILDOMOMS PREKĖMS JŪSŲ KREPŠELYJE! Taigi, iš karto pradėsite naudotis šios narystės privalumais.

24,99 €

Geriausi CLUB5 pasiūlymai

Klubo nariai sutaupo kiekvieno užsakymo metu

49,5 €

nuolaida

*Perkant IMEMORY S PLUS čiužinį, 180 x 200 cm.
Įprasta kaina – 999,00 €
CLUB5 kaina – 949,05 €

-5 %

papildomai visoms prekėms

*Nuolaida netaikoma prekėms su specialia CLUB5 kaina.

Narystė, kuri garantuoja geriausią kainą

Specialios kainos ir papildoma asmeninė 5 % nuolaida – klubo nariai sutaupo kiekvieno apsipirkimo metu. Prisijunkite prie CLUB5 ir mėgaukitės privilegijomis!

24,99 €

Club5

Rūpestis aplinka

CLUB5 elgiasi atsakingai ir supranta, kaip svarbu rūpintis aplinka. Norime būti patikimas ir įkvepiantis partneris, kuriam svarbi šviesi planetos ateitis.

Vienas iš žingsnių, kuriuos atlikome siekdami mažinti atliekų kiekį – plastikines korteles pakeitėme skaitmeninėmis. Priėmę šį sprendimą sutaupome 1,5 mln. plastikinių kortelių per metus. Taigi pasirūpinome, kad pasaulyje būtų 7,5 mln. tonų plastiko mažiau.

Dažnai užduodami klausimai

Kas yra CLUB5?

 

CLUB5 yra mokama klubo narystė, suteikianti nuolaidas DORMEO, DELIMANO, ROVUS, WALKMAXX ir WELLNEO prekėms. Nuolaidomis galite pasinaudoti internetu, TOP SHOP ir DORMEO HOME parduotuvėse bei paskambinę telefonu.

Taip pat klubo nariai pirmieji sužino apie išpardavimus, o jų užsakymai vykdomi pirmenybės tvarka.

Kaip tapti CLUB5 nariu?

 

Tai paprasta! Įsidėkite skaitmeninę kortelę į pirkinių krepšelį ir apmokėkite. Klubo nario numerį gausite SMS žinute ir galėsite naudotis visomis privilegijomis.

Klubo narystę galite įsigyti ir fizinėje parduotuvėje. Teiraukitės parduotuvės darbuotojų CLUB5 narystės ir jau pirmojo apsipirkimo metu naudokitės privilegijomis.

Kaip gausiu informaciją apie savo klubo narystę?

 

Tapę CLUB5 nariu gausite SMS žinutę su savo ID numeriu (kliento kodu). Jį taip pat matysite ir sąskaitoje faktūroje. Jeigu nuolaidomis norite pasinaudoti internetinėje parduotuvėje, susikurkite pirkėjo paskyrą arba įveskite savo nario numerį pirkinių krepšelyje, specialiame laukelyje.

Jeigu neberandate savo nario numerio, nieko tokio. Susisiekite su mumis nemokamu telefonu 8 800 01415 arba apsilankykite fizinėje parduotuvėje ir mielai Jums padėsime.

Kodėl verta tapti klubo nariu?

 

Kiekvieno užsakymo metu galite pasinaudoti papildoma 5 % nuolaida. Tereikia įrašyti savo nario numerį pirkinių krepšelyje. Galite pasirinkti 1 metų („Premium“) arba 2 metų („Exclusive“) narystę.

„Premium“ narystė galioja 1 metus

  • Papildoma 5 % nuolaida visoms prekėms, kurioms nėra taikoma speciali CLUB5 kaina
  • Specialios nuolaidos tik CLUB5 nariams
  • IŠSKIRTINĖ DOVANA naujiems Club5* nariams
  • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

„Exclusive“ narystė galioja 2 metus

  • Papildoma 5 % nuolaida visoms prekėms, kurioms nėra taikoma speciali CLUB5 kaina
  • Specialios nuolaidos tik CLUB5 nariams
  • IŠSKIRTINĖ DOVANA naujiems Club5* nariams
  • 30 dienų pinigų grąžinimo garantijas

Kaip pasinaudoti klubo nario nuolaidomis?

 

Jeigu esate fizinėje parduotuvėje, pasakykite parduotuvės darbuotojui savo klubo nario numerį arba telefono numerį, ir jums bus pritaikyta nuolaida. Jeigu apsiperkate internetinėje parduotuvėje, susikurkite pirkėjo paskyrą www.topshop.lt, www.delimano.lt, www.dormeo.lt, www.rovus.lt, ar www.wellneo.lt svetainėje ir CLUB5 skiltyje įveskite savo nario numerį. Taip pat galite įvesti savo nario numerį pirkinių krepšelyje, specialiame laukelyje.

Kaip galiu pasinaudoti savo nuolaidos kuponu?

 

Jeigu norite pasinaudoti nuolaidos kuponu, apsilankykite fizinėje parduotuvėje, paskambinkite interneto svetainėje nurodytu telefonu arba, apsipirkdami internetu, įveskite kupono kodą pirkinių krepšelyje.

Klubo narystę įsigijau fizinėje parduotuvėje. Ar galiu nuolaidomis naudotis internetinėje parduotuvėje?

 

Žinoma! Jums tereikia susikurti pirkėjo paskyrą svetainėje ir CLUB5 skiltyje įvesti savo nario numerį. Taip pat galite įvesti savo nario numerį pirkinių krepšelyje, specialiame laukelyje. www.topshop.lt, www.dormeo.lt, www.delimano.lt, www.rovus.lt, ar www.wellneo.lt. lt svetainėje ir CLUB5 skiltyje įvesti savo nario numerį. Taip pat galite įvesti savo nario numerį pirkinių krepšelyje, specialiame laukelyje.

„CLUB5 Premium“ klubo narystė

1 narystė – net 5 prekių ženklai. Prisijunkite prie CLUB5 ir naudokitės išskirtiniais privalumais.

Norėtumėte sužinoti apie „CLUB5 Exclusive“ narystę, kurios privalumais galėsite naudotis ilgiau??

„Penkių žvaigždučių Premium“ klubo narystė Top Shop

ID: RE0001| SKU: 1000000086

5/5 (6)

„Penkių žvaigždučių Premium“ klubas – tai išskirtinių privilegijų Premium klubo narystė, kuri Jums ne tik padės sutaupyti, bet ir leis pasijusti išskirtiniais. Penkių žvaigždučių Premium klubo nariai gali įsigyti klubo ženklu pažymėtų prekių už mažiausią kainą, dalyvauti tik jiems skirtose akcijose ir žaidimuose.

Narystės trukmė - 1 metai.

Skambinkite mums: 8-5 278 7336
24,99 €
Club5*: