PASIRINKITE KATEGORIJĄ
Parduotuvės
Club5 narystė
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

DORMEO FRESH PRIMA II čiužinys – kartu visą vaikystę

FRESH PRIMA II čiužinys dovanos vaikui ramų miegą visą vaikystę! Jis suteikia tinkamą atramą ir yra puikus pasirinkimas jūsų mažyliui. Jokių kokybės kompromisų!

Nes mums rūpi jų sapnai ir svajonės.

„FRESH PRIMA II čiužinys“

Matmenys: 80 x 190 cm
 
299,90 € Sužinoti daugiau

„FRESH PRIMA II čiužinys“

Matmenys: 80 x 200 cm
 
309,90 € Sužinoti daugiau

Jūsų vaikui tinkamas čiužinys – labai svarbi investicija! Kodėl verta rinktis FRESH PRIMA II?

Augantis kūnas ir čiužinio dydis

Vaikas auga labai greitai, tačiau tai nereiškia, kad kiekvienais metais jam turite pirkti naują čiužinį, nes senąjį jau išaugo. Vienas iš svarbiausių dalykų renkant vaikui čiužinį yra matmenys. Kuo mažesnių matmenų čiužinį išrinksite, tuo greičiau jūsų vaikas jį išaugs. Štai kodėl praktiškiausia rinktis standartinių matmenų čiužinius.

Standartinių matmenų čiužinys tarnaus jūsų vaikui iki pilnametystės, o kol priaugs čiužinį, visus tuos ilgus metus mėgausis komfortu. Be to, kol vaikas mažas, ant standartinių matmenų čiužinio šalia mažylio galėsite patogiai prigulti ir jūs.

Aukštos kokybės čiužinys tarnaus 8–12 metų. FRESH PRIMA II vaikams tinkantys čiužinio matmenys: 80 x 190 cm, 80 x 200 cm, 90 x 190 cm arba 90 x 200 cm.

Tinkama čiužinio atrama užtikrina sveiką vaiko vystymąsi

Atrama yra labai svarbi, norint užtikrinti sveiką vaiko miegą. Jeigu vaiko kūnui nesuteikiama tinkama atrama, tai gali trukdyti augimo procesui ir turėti neigiamą įtaką sveikatai. Patogiausia ir sveikiausia miego pozicija yra gulint tiesia nugara, todėl be galo svarbu pasirinkti nugarą tinkamai atremiantį čiužinį.

FRESH PRIMA II čiužinys yra ne per kietas ir ne per minkštas. Jis suteikia tinkamą atramą ir jame yra 3 komforto zonos. Tai reiškia, kad šis čiužinys reaguoja į kūno linkius ir prisitaiko prie išlinkusių ar ne tokių išlinkusių kūno formų – pečių, klubų, liemens ar galvos.

Kiek miego reikia vaikui?

1–4 savaičių kūdikiams
reikia 12–16 val. per dieną.

Nuo 4 savaičių iki 12 mėnesių amžiaus kūdikiui 
reikia 14–15 val. per dieną.

1–2 metų vaikams
reikia 12–14 val.

3–6 metų vaikui
reikia 11–12 val.

Ar jūsų vaikas alergiškas?

Šiais laikais daug vaikų yra varginami alergijų, kurių priežastis nustatyti yra praktiškai neįmanoma. Vienas alergijas sukelia dulkių erkutės, kitas – kiti mikroskopiniai organizmai, kurių knibžda miegamuosiuose. Jeigu jūsų mažylis yra alergiškas, svarbu pasirūpinti antialerginiu čiužinio užvalkalu.

FRESH PRIMA II yra nuo bakterijų apsaugotas čiužinys. Jį gaubia „Memory“ medžiagos sluoksniu papildytas higieniškas užvalkalas. Sidabru dengtas pluoštas ir „CleanEffect®“ medžiaga veiksmingai saugo nuo dulkių erkučių, bakterijų ir nemalonių kvapų susidarymo. Taip pat prireikus užvalkalą galima nusegti ir skalbti.

Užtikrinkite ramų vaiko miegą su FRESH PRIMA II čiužiniu, kuris sukurs mikroorganizmams nepalankią aplinką.

Jūsų laimė mums yra labai svarbi

FRESH PRIMA II čiužiniui suteikiame 15 metų komercinę garantiją. Tai net 5470 rytų, kuriuos jūsų vaikas nubus kupinas energijos ir pasiruošęs naujiems dienos iššūkiams.

„FRESH PRIMA II čiužinys“

Matmenys: 90 x 190
 
329,90 € Sužinoti daugiau

„FRESH PRIMA II čiužinys“

Matmenys: 90 x 200
 
339,90 € Sužinoti daugiau

FRESH PRIMA II čiužinys suteiks vaikui erdvės augti, užtikrins nepriekaištingą komfortą, ilgalaikę kokybę ir tinkamą kūno atramą.

Nes mums rūpi jų sapnai ir svajonės.