PASIRINKITE KATEGORIJĄ
Parduotuvės
Club5 narystė
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Kuriame prekių ženklus,

kuriuos žmonės myli

Mūsų istorija

Viskas prasidėjo 1992 metais Slovėnijoje. Tuo metu buvome tiesioginės rinkodaros įmonė, kuriai priklausė vienintelis prekės ženklas – KOSMODISK, siūlęs veiksmingus sprendimus nugaros skausmus kenčiantiems žmonėms. Buvome maža komanda, bet norėjome daryti gera.

Nuo tada, kai pirmąsias savo prekes pardavėme naudodami tiesioginio atsako reklamas, praėjo 3 dešimtmečiai, per kuriuos „Studio moderna“ išaugo į tarptautinę kompaniją, tapusią daugiakanalės prekybos lydere Centrinėje ir Rytų Europoje. Šiuo metu įmonė veikia 19-oje šalyje ir pasiekia 160 milijonų potencialių klientų.

Įmonėje dirba daugiau nei 5000 žmonių ir mūsų misija liko ta pati – padėti klientams ir daryti jų gyvenimą geresnį.

30 metų „Studio moderna“ idėjas paverčia inovatyviais gaminiais, kurie gyvenimą padaro laimingesnį, švaresnį, aktyvesnį ir sveikesnį. Mūsų prekių ženklai stengiasi klientų namus paversti ramybės ir jaukumo oaze, pasirūpindami visomis namų sritimis – nuo maisto gaminimo, miego, švaros iki sporto, grožio, geros savijautos.

Prekių galite įsigyti internetu, fizinėse parduotuvėse, paskambinę televizijos reklamoje ar kataloge nurodytu numeriu, sulaukę vadybininko skambučio, apsilankę partnerių prekybos vietose. Siekiame apsipirkimą padaryti kuo patogesnį.

Veikiame

19-oje šalyje Centrinėje ir Rytų Europoje

Mūsų prekių ženklai pasiekia

160 milijonų potencialių klientų

Valdome

daugiau nei 120 interneto parduotuvių,

daugiau nei 500 nukreipiamųjų puslapių („landing page“)

ir aktyviai palaikome

daugiau nei 100 feisbuko ir instagramo profilių

Mūsų interneto puslapius kasdien aplanko daugiau nei 350 000 žmonių

Transliuojame

daugiau nei 70 valandų reklamos kasdien per daugiau nei 130 TV kanalų

Įkūrėme

37 skambučių centrus, kuriuose dirba 3000 puikiai paruoštų vadybininkų

Mūsų prekių galite įsigyti

daugiau nei 330 fizinių parduotuvių ir daugiau nei 350 partnerių prekybos vietų

Išsiunčiame

daugiau nei 8 milijonų katalogų ir daugiau nei 90 milijonų tekstinių žinių kasmet

Mūsų prekių ženklai

Mūsų prekių ženklai pelnė milijonų žmonių pasitikėjimą, lengvindami ir gerindami kasdienį gyvenimą.

Kiekvienas iš jų apima skirtingas sritis – nuo miego, maisto gaminimo, švaros iki sporto, grožio ir geros savijautos. Visi kartu padeda kurti namus, kuriuose gera būti.

Gera būti namuose

DORMEO® – nuo 2002 metų

DORMEO® yra miego ir jaukumo gaminių ekspertai, padedantys kurti harmoningus namus. Mūsų istorija prasidėjo 2002 metais, kai sukūrėme putų poliuretano čiužinį.

Šiandien DORMEO® asortimente – aukštos kokybės prekės: čiužiniai, antčiužiniai, pagalvės, antklodės, patalynės užvalkalai, interjero ir vonios detalės. Galime didžiuotis šiuolaikiškais miego sprendimais ir daugiau nei 300 prekių asortimentu. DORMEO® rūpinasi kokybišku daugiau nei 12 milijonų žmonių Europoje miegu ir šį prekės ženklą galima sutikti 40-yje šalių visame pasaulyje.

Užtikriname aukščiausią kokybę, todėl savo prekes tikriname nepriklausomose laboratorijose, kurios yra savo sričių lyderės pasauliniu mastu. Šiuolaikinės technologijos ir kokybiškos medžiagos, naudojamos DORMEO® gaminiams, užtikrina optimalų komfortą ir sveiką miegą.

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE DORMEO PREKES RASITE SPAUSDAMI ČIA >>

Malonumas gaminti kasdien

DELIMANO® – nuo 2010 metų

DELIMANO® yra vienas iš labiausiai atpažįstamų virtuvės indų prekės ženklų 21-oje šalyje ir vienas sparčiausiai augančių „Studio moderna“ prekių ženklų, turintis daugiau nei 7,3 milijono patenkintų klientų. Dedame daug pastangų, kad galėtume pasiūlyti geriausias medžiagas, inovatyvius sprendimus, nepriekaištingą veikimą ir modernų dizainą.

DELIMANO® asortimentą sudaro puikios kokybės indai, su kuriais paruoštas maistas – sveikas ir skanus, o gaminimo procesas – malonus. Skatiname pajusti aistrą gaminti ir tuo mėgautis, nebijoti pasitelkti kūrybiškumą ir laiką virtuvėje paversti švente. Beje, DELIMANO® – tai ne vien tik indai, bet ir smulki virtuvės technika, prietaisai, įrankiai ir kiti naudingi priedai.

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE DELIMANO PREKES RASITE SPAUSDAMI ČIA >>

Lengvesniam gyvenimui

ROVUS® – nuo 2005 metų

ROVUS® asortimente – inovatyvūs, veiksmingi ir lengvai naudojami valymo ir priežiūros prietaisai, padedantys palaikyti tinkamą namų švarą. ROVUS® palengvina jūsų gyvenimą ir paverčia namus švaria ir jaukia vieta, kurioje gera atsipalaiduoti ir leisti laiką.

ROVUS® asortimentą sudaro prietaisai, skirti valyti namus, puoselėti jų jaukumą ir komfortą, prižiūrėti tekstilės gaminius. Šie prietaisai sujungia funkcionalumą, puikų kainos ir kokybės santykį, yra draugiški aplinkai.

Naudodami ROVUS® prietaisus namus valysite pasitelkę vandenį, karštus garus arba natūralias, tačiau veiksmingas priemones. Inovatyvi NANO prietaisų linija – tai žingsnis į naują, modernų namų valymo pasaulį, kuriame naudojamos veiksmingos, tačiau aplinkai nekenksmingos priemonės.

Prieš patekdami pas klientus, ROVUS® prietaisai išbandomi nepriklausomose kokybės kontrolės įmonėse (tokiose kaip SGS, SIQI) ir patikrinami, ar atitinka visuotinius reikalavimus.

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE ROVUS PREKES RASITE SPAUSDAMI ČIA >>

Žingsnis į komfortą

WALKMAXX® – nuo 2010 metų

Komfortas kiekviename žingsnyje. WALKMAXX® kuria inovatyvią ir patogią lauko bei namų avalynę už prieinamą kainą. Mūsų misija – aprūpinti klientą funkcionalumu, išskirtiniu patogumu ir puikiu stiliumi su kiekviena WALKMAXX® batų pora. Įkvepiame energijos žmonių kasdienybei, skatindami juos judėti daugiau.

Nesvarbu, kokia proga ir metų laikas, WALKMAXX® pasirūpina viskuo – nuo žieminių aulinukų iki vasarinių šlepečių, viskas kruopščiai apgalvota ir pritaikyta jūsų poreikiams. Kurdami batus pasitelkiame tik aukštos kokybės medžiagas ir naujausias technologijas, kad patogumas gaubtų jūsų pėdas kiekviename žingsnyje.

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE WALKMAXX PREKES RASITE SPAUSDAMI ČIA >>

Atrodykite ir jauskitės geriau

WELLNEO® – nuo 2010 metų

WELLNEO® svarbiausia – padėti puoselėti ir rūpintis įvairaus amžiaus ir gyvenimo būdo žmonių sveikata bei gera savijauta. Šio prekės ženklo asortimente – patogios ir patikimos geros savijautos, grožio ir sveikatos prekės už prieinamą kainą.

Kiekviena prekė skirta spręsti tam tikrą problemą – padeda dailinti kūno formas, stiprinti raumenis, greičiau atsipalaiduoti, atsikratyti įtampos, rūpintis odos ir kitų kūno dalių grožiu. Su WELLNEO® – gera savijauta yra jūsų rankose.

WELLNEO® produktus kuria į pagalbą pasitelkę patyrusius specialistus. Prieš patekdami pas klientus gaminiai išbandomi ir patvirtinami tyrimų įstaigose ir laboratorijose. Rinkdamiesi WELLNEO® galite būti tikri, kad renkatės tai, kas išties patikima.

WELLNEO® prekės yra už prieinamą kainą ir jas galite naudoti patogiai savo namuose jums tinkamu metu.

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE WELLNEO PREKES RASITE SPAUSDAMI ČIA >>

20 pasitikėjimo metų

TOP SHOP® – nuo 1996 metų

TOP SHOP® asortimente – inovatyvios įvairių kategorijų prekės. Šio prekės ženklo misija – palengvinti kasdienes užduotis siūlant kūrybiškų, kartu ir paprastų produktų bei sprendimų..

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE TOP SHOP PREKES RASITE SPAUSDAMI ČIA >>

 

KOSMODISK® – nuo 1992 metų

KOSMODISK® – saugūs, veiksmingi ir paprasti sprendimai tiems, kuriuos vargina nugaros skausmai. Šis prekės ženklas skaičiuoja daugiau nei 25 metus ir daugiau nei 3 milijonus patenkintų klientų. Būtent nuo KOSMODISK® prasidėjo mūsų istorija ir misija padėti klientams padaryti gyvenimą geresnį.

Mes tikime...

Mes tikime, kad kiekvienas žmogus nusipelno gyventi gerai. Mes tikime, kad kiekvienam vaikui reikia atostogų bei pilnos lėkštės kasdien ant vakarienės stalo.

Mes tikime, kad gamta yra geriausia draugė ir mūsų didžiausias turtas. Mes tikime žmonių gėriu...

Štai todėl mes dedame tiek pastangų ir išteklių į geresnio pasaulio kūrimą.

Socialinė atsakomybė

"Studio moderna" kolektyvas supranta, kad mes taip pat esame pasaulio bendruomenės dalis. Todėl jaučiame pareigą ištiesti pagalbos ranką alkaniems vaikams, vienišiems seneliams, skurstančioms šeimoms, stichijų aukoms... Mes dalyvaujame įvairiose humanitarinėse programose, padedančiose pačioms pažeidžiamiausioms ir labiausiai nuskriaustoms socialinėms grupėms.

Be to, kaip darbdaviai, vadovaujamės tvirtomis vertybėmis, kuriame pozityvią darbo aplinką ir vadovybę, išnaudojančią kiekvieno darbuotojo potencialą, sugebėjimus ir valią.

Ekologinė atsakomybė: poveikio aplinkai mažinimas

Žemės dovanos nėra neišsemiamos. Tą turi žinoti kiekvienas. "Studio moderna" tam skiria ypatingą dėmesį kiekviename darbo aspekte. Puikiai žinome, kad mūsų daromas poveikis – labai mažas, tačiau esame įsitikinę, kad svarbus kiekvienas žingsnis.

Mes daug dirbame, siekdami išrasti geresnes, tvarias medžiagas DORMEO ir DELIMANO produktų gamybai. Investavome į aplinką tausojančią transporto priemonę – sulankstomą BIGFISH dviratį, ir visada prisidedame, kai visuomenei reikia mūsų pagalbos. Paskutinis, bet nemažiau svarbus dalykas: mūsų biuruose itin maloniai sutinkamas ekologiškas gyvenimo būdas.

Ekologinės atsakomybės išraiška mūsų produktuose

 • Ekologiškos, perdirbamos medžiagos

  Visi DORMEO produktai yra gaminami iš visiškai perdirbamų medžiagų. Be to, pristatydami naują čiužinį į namus, pasirūpiname ir senu Jūsų čiužiniu.

 • Ekologiška Ceramica® medžiaga ant Jūsų viryklės

  Keraminė danga, kuria dengti DELIMANO indai, gaminama iš molio – visiškai natūralios medžiagos. Jos naudojimas teikia naudą tiek Jums, tiek mūsų visai planetai.

Ekologinė atsakomybė mūsų biuruose

 • Atliekų rūšiavimas

  Atliekų tvarkymas – svarbi mūsų kasdienio darbo dalis. Beveik visos atliekos iš biuro išvežamos perdirbimui. Be to, mes atsisakėme vienkartinių kavos puodelių naudojimo.

 • Filtruojamas vanduo iš čiaupo

  Savo darbuotojus skatiname gerti vandenį iš čiaupo, todėl sumontavome filtrus, kad vanduo būtų sveikesnis ir skanesnis. Mes nepritariame vandens gėrimo aparatų naudojimui.

 • Energijos taupymas

  Mūsų biuruose prie kiekvieno stalo šviečia energiją taupančios lemputės su jutikliais, visą dieną reguliuojančiais šviesos srautą.

 • Ekologiškos dovanos

  Mes linkę dalintis entuziazmu tausoti aplinką – ypač su vaikais. Kalėdoms visada dovanojame perdirbamas dovanėles, pagamintas iš natūralių medžiagų.

Štai kokie mes

Brangus lankytojau,
tokia mūsų istorija. Istorija apie tai, kuo užsiimame, kas mus motyvuoja, kaip atsidėkojame ir prisidedame prie visuomenės labo. Be Jūsų viso to nebūtų. Būtent dėl Jūsų kas rytą keliamės, ir už tai norime padėkoti.

Tad ačiū už tai, kad esate mūsų istorijos dalis. Nuoširdžiai tikimės, kad galime Jums pasitarnauti, ir kad sugebėsime į Jūsų gyvenimą įnešti dar daugiau puikių daiktų.

Nuoširdžiai Jūsų "Studio moderna" komanda