• dormeo
    dormeo
  • dormeo
    dormeo
  • dormeo
    dormeo
   

Pabusk kaip herojus!

Tai nėra pasakojimas apie pasakų herojus, tai apie herojus, kurie yra šalia mūsų.

Pabusk kaip herojus! / Užkariauk dieną!

#kasdieniaiherojai

Kas yra herojai?

Esame įsitikinę, jog bent kartą gyvenime sutikote herojų. Manome, kad tikrieji herojai yra šalia mūsų esantys žmonės, kurie drąsiai siekia savo svajonių. Tai žmonės, kurie mus palaiko ir padeda, įkvėpdami drąsos ir gerumo.

Herojus esate ir jūs. Nesvarbu, kad neatliekate žygdarbių – kasdien darydami paprastus darbus galime būti labai svarbūs ir reikšmingi kitiems. O kad galėtume būti ne tik savo, bet ir kitų gyvenimo herojais, turime gerai išsimiegoti kasnakt ir nubusti puikiai pailsėję. Apie tai galvojant sukurta DORMEO HERO kolekcija.

Patarimai, padėsiantys Jums tapti herojais

Pristatome Dormeo Hero kolekciją

Tikrieji gyvenimo herojai yra kasdien sutinkami drąsūs, ryžtingi žmonės, nebijantys iššūkių ir siekiantys savo svajonių. DORMEO puikiai žino, koks svarbus miegas norint gyventi sėkmingai. Nauja HERO kolekcija sukurta galvojant apie kokybišką miegą ir poilsį, kurio jūs nusipelnėte. Nes jeigu puikiai išsimiegate, nubudę esate pasiruošę užkariauti pasaulį, sutikti iššūkius ir įgyvendinti svajones.

Susipažinkite su produkcija

DORMEO HERO linija pasižymi savybėmis, kurios reikalingos puikiam miegui. Kolekciją sudaro čiužinys, čiužinukas, pagalvė, antklodė, lovatiesė ir stilingi patalynės užvalkalai.

Dormeo

UAB „Studio Moderna“ biuro adresas: Žalgirio g. 135, Vilnius. Tel. (8-5) 211 10 15, info@dormeo.lt, Įm. kodas 111794125, PVM m.k. LT117941219

© Studio Moderna 2018