Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

Air Select Plus čiužinys

Air Select Plus čiužinys
Photos
 • Video
 • Nuotraukos
madrac air select plus II madrac air select plus madrac octaspring madrac s oprugama od memorijske pjene madrac dormeo dormeo madrac air select plus 2 madrac s memorijskom pjenom madrac dormeo s memorijskom pjenom madrac s oprugama octaspring octaspring madrac s oprugama Air Select Plus čiužinys
Air Select Plus čiužinys

SKU: 99-1000047383

Vienas čiužinys, sujungiantis 2 spyruoklių technologijas.

 

 • Čiužinio aukštis – 23 cm.
 • Ypač laidus orui.
 • Išbandyti nekainuoja! Šiai prekei suteikiama 60 naktų išbandymo garantija. Jeigu prekė nepateisins lūkesčių, grąžinsime už ją sumokėtus pinigus.

 

Šios prekės pristatymas gali užtrukti: 90x200, 140x200 iki 2 sav.; 160x200 iki 1 sav.

>> Perkant viengulį čiužinį - antklodė (140x200 cm) ir pagalvė (50x70 cm) dovanų. >> Perkant dvigulį čiužinį (nuo 140 cm ir daugiau) - antklodė (200x200 cm) ir 2 pagalvės (50x70 cm) dovanų.
NEMOKAMAS PRISTATYMAS + DOVANA - Natura antklodės ir pagalvės komplektas!
Kaip išmatuoti lovos dydį

* Privalomi laukeliai

Nuo 449,90 € Aukštyn nuo
Nemokamas pristatymas

Pristatymas į namus ar atsiėmimas parduotuvėje? Spausti čia

Visi apmokėjimo būdai: Spausti čia

Skambinkite mums: 8-5 278 7336
Prekės duomenys

Aukštos klasės čiužinys už priimtiną kainą

 • Vienas čiužinys, sujungiantis 2 spyruoklių technologijas – „Octaspring®“ ir „Pocket“.
 • Čiužinio aukštis – 23 cm.
 • Ypač laidus orui.
 • „Octaspring®“ spyruoklės užtikrina trejopą prisitaikymą prie kūno linijų ir svorio.
 • Pocket“ spyruoklės nėra sujungtos viena su kita. Kiekviena jų turi atskirą apvalkalą, dėl to šios spyruoklės yra stabilesnės ir neperduoda judesių.
 • Užvalkalas papildytas „Adaptive“ medžiaga, reguliuojančia čiužinio paviršiaus temperatūrą.
 • „CleanEffect®“ medžiaga saugo nuo dulkių erkučių ir bakterijų.
 • Užvalkale esantis 2 cm storio „Memory“ medžiagos sluoksnis suteikia papildomo komforto ir tinkamą atramą.
 • Orui laidžios „AirX System“ medžiagos įsiuvai užvalkale leidžia orui laisvai cirkuliuoti.
 • 3 minkštumo zonos.
 • Hipoalerginis.
 • Patvarus.
 • Užvalkalą galima nuvilkti ir skalbti.
 • Pagrindą galima vartyti ir pasirinkti norimą minkštumą.
 • Platesnių nei 160 cm čiužinių pagrindą sudaro 2 atskiros dalys.

3 minkštumo zonos

Skirtingo standumo „Octaspring®“ spyruoklės naudojamos tam, kad miegoti būtų dar patogiau. Čiužinys sudarytas iš dviejų skirtingo standumo spyruoklių: kietų ir minkštų. Viduryje, nugaros zonoje, išdėstytos kietosios spyruoklės, o kraštuose, kojų ir pečių zonose – minkštosios. Skirtingos kūno dalys skirtingai spaudžia čiužinį, tad AIR SELECT PLUS II čiužinys leidžia išvengti nemalonaus raumenų ir odos spaudimo, tad Jūsų kūnas gali deramai atsipalaiduoti.

Vartomas čiužinio pagrindas

Platesni nei 160 cm AIR SELECT PLUS II čiužiniai yra sudaryti iš 2 atskirų pagrindo dalių, kurias gaubia bendras čiužinio užvalkalas. Tai puikus sprendimas poroms, kai abu partneriai pageidauja skirtingo čiužinio kietumo, bet nori miegoti ant vieno čiužinio. Tiesiog apverskite pagrindo dalį, ant kurios miegate, ta puse, kuri Jums yra patogesnė.

Galite pasirinkti čiužinio kietumą:

 • kietesnė pusė su tvirta „Ecocell®“ medžiaga viršuje.
 • minkštesnė pusė su viskozės elastinės „Memory“ medžiagos sluoksniu.

2 kietumo lygiai

minkštesniskietas

 
 

„Adaptive“ medžiaga papildytas čiužinio užvalkalas

Čiužinio užvalkalas yra impregnuotas „Adaptive“ medžiaga, kuri pasižymi puikiomis drėgmės reguliavimo, tai yra sugėrimo ir išgarinimo, savybėmis, padedančiomis palaikyti tinkamą temperatūrą.

Kaip veikia „Adaptive“ technologija?

„Adaptive“ medžiaga impregnuotas audinys, palyginti su paprastu audiniu, gerokai efektyviau sugeria drėgmę ir ją išgarina, tuo pačiu šis garinimo proceso intensyvumas priklauso nuo temperatūros. Kuo temperatūra yra aukštesnė, tuo drėgmės garinimas, vėsinantis žmogaus kūną, vyksta intensyviau. Temperatūrai nukritus, drėgmės garinimas sulėtėja, miego aplinka tampa sausesnė ir šiltesnė. Taigi dėl „Adaptive“ technologijos ne Jūs derinatės prie esamos temperatūros, o čiužinys parenka tinkamiausią Jums.

Laidumas orui

„Octaspring®“ ir „Pocket“ spyruoklės užtikrina nuolatinę oro cirkuliaciją čiužinio viduje, todėl Jūs miegate gaivioje aplinkoje. Be to, čiužinio užvalkalo šonai taip pat yra ypač laidūs orui, tad Jūsų čiužinys išlieka puikiai vėdinamas, sausas ir higieniškas.

„Octaspring®“ spyruoklės

Tai inovatyvi DORMEO technologija! Iš aukštos kokybės poliuretano pagamintos spyruoklės primena korį ir ypač gerai prisitaiko prie kūno. „Octaspring®“ dizaino spyruokles sudarančios 8 atraminės dalys sukuria tvirtą, bet lanksčią struktūrą, kuri užtikrina trejopą (3D) spyruoklių prisitaikymą prie kūno svorio ir linijų bei optimalią kūno atramą. Kiekviena spyruoklė individualiai prisitaiko prie Jūsų kūno, nesvarbu, kokia poza gulėtumėte – ant šono, nugaros ar pilvo.

„Pocket“ spyruoklės

Apatinį čiužinio sluoksnį sudaro metalinės „Pocket“ spyruoklės. Dėl jų čiužinys tampa ne tik stabilesnis, bet ir aukštesnis. „Pocket“ spyruoklės yra ypač patvarios ir atsparios deformacijai, kiekviena spyruoklė yra atskirame apvalkale. Tad šis AIR SELECT PLUS II čiužinys sujungia 2 technologijas (modernios „Octaspring®“ spyruoklės iš putų poliuretano ir metalinės „Pocket“ spyruoklės), kad Jūs galėtumėte ilsėtis ant aukštos kokybės čiužinio už priimtiną kainą.

„CleanEffect®“ apsauga

Papildomų apsauginių savybių čiužiniui suteikia impregnuota „CleanEffect®“ medžiaga, neleidžianti kauptis dulkių erkutėms, bakterijoms ir nemaloniems kvapams. Ši medžiaga apsaugo ne tik paviršių, bet ir visą čiužinį. Tai padeda čiužinį išlaikyti tinkamą naudoti ilgesnį laiką.

„Memory“ medžiagos sluoksnis užvalkale

Čiužinio užvalkalas papildytas 2 cm storio viskozės elastinės „Memory“ medžiagos sluoksniu, suteikiančiu dar daugiau patogumo. Ši medžiaga vertinama dėl puikių prisitaikymo savybių, tad vos prigulus ji apgaubia kūno linkius, suteikia tinkamą atramą, nesukurdama spaudimo taškų.

„Ecocell®“ medžiaga

Čiužinio pagrindą sudaro aukštos kokybės naujos kartos „Ecocell®“ medžiaga. Ji tvirta, bet elastinga, tad puikiai prisitaiko prie kūno formos ir svorio, o dėl trimatės korėtos struktūros yra itin laidi orui, todėl užtikrina puikų čiužinio vėdinimą. Tai itin standžios putos, kurios atgauna savo pradinę formą, nesvarbu, kokį spaudimą patyrusios. Tai leidžia itin lengvai prisiderinti prie Jūsų kūno linijų ir užtikrinti išskirtinį poilsį.

Techniniai duomenys
Aukštis 23 cm
Dormeo kategorija miegui
Dormeo linija Harmony
Dvigubas pagrindas Taip
Garantija 15 metai
Kietumas minkštas / vidutinis
Komforto zonos 3
Pagrindas Memory“ & „Ecocell®“ medžiagos sluoksnis, „Octaspring®“ & kišeninių („Pocket“) spyruoklių sluoksnis
Skalbiamas užvalkalas Taip
Užvalkalas Viršaus audinys: 63 % poliesteris, 37 % viskozė, 2 cm viskozės elastinė medžiaga „Memory foam“
Vartomas pagrindas Taip
Viskozės elastinė „Memory“ medžiaga Taip
„CleanEffect®“ medžiaga Taip

Pirkėjų atsiliepimai 0 atsiliepimai (-ų)

Kaip įvertintumėte šią prekę? *

 
1 1 žvaigždutė
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Kokybė