Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

Bamboo čiužinys

Bamboo čiužinys
Photos
 • Video
 • Nuotraukos
Bamboo čiužinys Bamboo čiužinys Bamboo čiužinys Bamboo čiužinys Bamboo čiužinys Bamboo čiužinys
Bamboo čiužinys

SKU: 99-1000025683

Dvisluoksnio pagrindo DORMEO BAMBOO čiužinys tiks tiek mėgstantiems kietą, tiek minkštą pagrindą, nes čiužinio kietumą galima pasirinkti pagal savo poreikius. Pagamintas iš naujausių medžiagų, naudojant modernias technologijas, tad žengia koja kojon su šiuolaikinio žmogaus poreikiais.

DOVANA CLUB5 NARIAMS! Penkių žvaigždučių nariai pirkdami bet kurį čiužinį gaus žurnalo „MANO NAMAI“ pusės metų prenumeratą.
Nuo 295,38 € Aukštyn nuo

Pristatymas į namus ar atsiėmimas parduotuvėje? Spausti čia

Visi apmokėjimo būdai: Spausti čia

Prekės šiuo metu neturime. Panašių prekių teiraukitės tel.: 8-5 278 7336
Prekės duomenys

Šiuolaikiškas dizainas ir moderniausios medžiagos

Šiuolaikiško dizaino dvisluoksnis čiužinys yra pagamintas iš naujausių medžiagų, naudojant moderniąsias technologijas, tad žengia koja kojon su šiuolaikinio žmogaus poreikiais.

Dvisluoksnį „Ecogreen®“ medžiagos čiužinio pagrindą sudaro 5 komforto zonos, kurios ne tik tinkamai atremia skirtingas Jūsų kūno dalis, bet ir puikiai vėdinasi dėl jose esančių vertikalių oro kanalų.

Čiužinio užvalkalas impregnuotas specialiu „CleanEffect®“ sluoksniu, apsaugančiu nuo dulkių erkučių ir bakterijų veisimosi čiužinio viduje, todėl galėsite būti tikri, jog miegate švarioje ir gaivioje aplinkoje.DORMEO BAMBOO sukurtas tiems, kuriems rūpi ne tik miego kokybė, bet ir žmogaus bei jį supančios aplinkos harmonija.

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI:

 • Penkios komforto zonos išskirtiniam prisitaikymui.
 • Ypatingą komfortą suteiks 3 cm viskozės elastinės medžiagos sluoksnis.
 • Skirtingo kietumo čiužinio pusės leis abiems partneriams pasirinkti patogią atramą.
 • Vertikalūs oro kanalai čiužinio pagrinde šalina karščio perteklių.
 • Bambuko viskozės pluoštas sudėtyje draugiškas aplinkai.

1. Ypatingas komfortas

5 patogumo zonos sukurtos tam, kad čiužinys tinkamai atremtų visas Jūsų kūno dalis:1 — pečius ir kaklą;2 — apatinę nugaros dalį ir pilvą;3 — klubus;4 — šlaunis;5 — kelius.

Kadangi skirtingoms kūno dalims reikia skirtingos atramos, čiužinio komforto zonos yra nevienodo kietumo. Daugiausiai atramos reikia klubų sričiai, todėl ši zona yra kiečiausia, apatinę nugaros dalį ir šlaunis atremiančios zonos — minkštesnės, o pečių ir kelių zonos — minkščiausios.

2. 3cm „Memory” sluoksnis

Čiužinio užvalkale esantis 3 cm storio viskozės elastinės „Memory“ medžiagos sluoksnis maloniai apgaubia kūną, prisitaikydama prie jo formų ir svorio, suteikdama neįtikėtino komforto pojūtį.

3. Čiužinio kietumą galima pasirinkti pagal savo poreikius

 • Žalias pagrindo sluoksnis yra kietesnis, todėl suteiks tvirtesnę atramą. Tiks tiems, kuriems reikalingas kietesnis pagrindas ir geresnė atrama didesniam kūno svoriui.
 • Rudas pagrindo sluoksnis yra minkštesnis. Jis prisitaiko prie kūno formos ir svorio kiekviename taške, suteikdamas itin paslankią bei minkštą atramą.

4. Čiužinys, kuris tarsi kvėpuoja

Abu pagrindo sluoksniai turi vertikalius oro kanalus, išdėstytus 5 komforto zonose, todėl čiužinys nuolat vėdinasi, o Jūsų skirtingoms Jūsų kūno dalims suteikiama tinkama atrama.

5. Bambuko viskozės pluoštas

BAMBUKAS — vienas greičiausiai atsinaujinančių augalų planetoje! Nors dažniausiai vadinamas medžiu, bambukas yra žolinis augalas, todėl atsinaujina itin greitai — per trumpą laiką užauga iki 35 metrų aukščio ir subręsta, tad derlių galima imti maždaug kas 4 metus. Nuėmus derlių, šio augalo nereikia persodinti, nes plačiai išsiraizgęs šaknų tinklas nuolat išleidžia naujus ūglius, kurie, pasisavindami saulės šviesą ir anglies dioksidą, sparčiai auga ir gausiai žaliuoja. Svarbiausia tai, kad bambukams auginti nereikalinga sudėtinga technika, trąšos ar pesticidai, todėl šis procesas nekenkia aplinkai ir netrikdo ekologinės pusiausvyros.

HIGIENA:

Apsauga nuo dulkių erkučių ir bakterijų

Čiužinio užvalkalas impregnuotas specialiu „CleanEffect®“ sluoksniu, apsaugančiu nuo dulkių erkučių ir bakterijų veisimosi čiužinio viduje, todėl galėsite būti tikri, jog miegate švarioje ir gaivioje aplinkoje.

Čiužinių palyginimo lentelę rasite paspaudę čia.

Geram čiužiniui - geros grotelės

Nelaikykite čiužinio ant metalinių grotelių, itin plačių medinių grotelių ar ištisų medinių plokščių. Rekomenduojame rinktis lovos groteles, kurios užtikrina ne tik patikimą atramą čiužiniui, bet ir oro cirkuliaciją bei vėdinimąsi. Jei jūsų lovos pagrindas neleis laisvai cirkuliuoti orui, pradės kauptis drėgmė, ir čiužinys gali supelyti. Lovos dėžės, pilnos patalynės, ir kiti po lova laikomi daiktai gali apsunkinti vėdinimąsi, todėl būkite dėmesingi ir tikrinkite, ar Jūsų čiužinį pasiekia oras, ar nesikaupia drėgmė.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis groteles sužinosite čia.

5 komforto zonos

Dvisluoksnį „Ecogreen®“ medžiagos čiužinio pagrindą sudaro 5 komforto zonos, kurios ne tik tinkamai atremia skirtingas Jūsų kūno dalis, bet ir puikiai vėdinasi dėl jose esančių vertikalių oro kanalų.5 komforto zonos sukurtos tam, kad čiužinys tinkamai atremtų visas Jūsų kūno dalis:1 zona — pečius ir kaklą.2 zona — apatinę nugaros dalį ir pilvą.3 zona — klubus.4 zona — šlaunis.5 zona — kelius.Kadangi skirtingoms kūno dalims reikia skirtingos atramos, čiužinio komforto zonos yra nevienodo kietumo. Daugiausiai atramos reikia klubų sričiai, todėl ši zona yra kiečiausia, apatinę nugaros dalį ir šlaunis atremiančios zonos — minkštesnės, o pečių ir kelių zonos — minkščiausios.Vertikalūs oro kanalai užtikrina tinkamą čiužinio vėdinimą ir drėgmės pusiausvyrą.

Puikiai tiks:

 • Visiems norintiems patogiai ir sveikai išsimiegoti.
 • Tiems, kuriems svarbi higieniška miego aplinka.
 • Tiems, kurie nori reguliuoti čiužinio kietumą.
 • Tiems, kurie nori, kad čiužinys prisitaikytų prie kiekvieno kūno taško.
Techniniai duomenys
Dormeo kategorija miegui
Dormeo linija Vitality

Pirkėjų atsiliepimai 0 atsiliepimai (-ų)

Kaip įvertintumėte šią prekę? *

 
1 1 žvaigždutė
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Kokybė