Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

„Dormeo“: gražaus miego istorija

Miegas – toks brangus, toks svarbus, toks reikalingas. Daugeliui iš mūsų miegas yra tas saldus balzamas, kuris nuramina ir atkuria jėgas po ilgos darbo ir žaidimų dienos. Deja, daugelis stengiasi miegoti kuo mažiau. Gyvenime tiek daug dalykų atrodo įdomesni ar svarbesni už kelias papildomas valandas miego, tačiau miegas yra toks pats svarbus optimaliai sveikatai ir laimingumui, kaip ir sportas bei mityba.

Jūsų miego kokybė tiesiogiai veikia aktyvų gyvenimą, įskaitant proto aštrumą, produktyvumą, emocinę pusiausvyrą, kūrybingumą, fizinį energingumą ir netgi svorį. Jokia kita veikla neduoda tiek daug naudos, įdedant tiek mažai pastangų!

Kai nepavyksta išsimiegoti...

Tačiau problema tame, kai nepavyksta užmigti. Kai miegas blaškomas. Kai atsibundate silpni, nepailsėję ir nuvargę.

Norėdami užtikrinti jėgas atkuriantį, atgaivinantį miegą, turite pasirūpinti, kad kasnakt gultumėtės į švarią, gaivią lovą su kokybišku čiužiniu, tinkama pagalve, šilta bei patogia patalyne.

„Dormeo“ sukurtas suteikti geriausią, ką galima rasti.

E. M. Forester: „Žmogaus gyvenime yra penki pagrindiniai faktai: gimimas, maistas, miegas, meilė ir mirtis.“

 

15 metų nuolatinio tobulinimo, kad galėtume jums pasiūlyti tokį miegą, kokio reikia ir kokio nusipelnėte

„Dormeo“ – tai ne tik visur matomas prekinis ženklas. Mes, „Dormeo“ darbuotojai, skiriame savo laiką ir pastangas tam, kad sukurtume geriausius, novatoriškus, patogų miegą užtikrinančius sprendimus, kurie pagerintų miego kokybę.

Virš 300 produktų, skirtų geresniam miegui ir maloniam gyvenimui

Nuo ko viskas prasidėjo

Viskas prasidėjo 2002-aisiais, kai „Dormeo“ pristatė pirmąjį savo čiužinį per televiziją.

Puikios čiužinio savybės, nepriekaištingos medžiagos, o ypač – klientų atsiliepimai mus paskatino tęsti gerą darbą ir dar daugiau dėmesio skirti naujų medžiagų, jų kombinacijų, išradimų kūrimui bei ieškoti būdų padėti žmonėms gerai išsimiegoti kiekvieną mielą dieną.

Po 15 sunkaus darbo metų galime išdidžiai tarti, kad mums pavyko, tačiau mes ir toliau dirbame link savo vizijos.

Pristatėme virš 300 įvairių produktų, skirtų geresniam miegui ir gyvenimui: čiužinių, pagalvių, antklodžių, paklodžių, čiužinių apsaugų, patalynės bei produktų vaikams, dekoracinių gaminių, vonios reikmenų ir kitų dalykų jaukiems namams.

Mes negalime ilsėtis – mes norime jums duoti dar daugiau

Per 15 metų „Dormeo“ tapo visame pasaulyje žinomu prekiniu ženklu, radusiu kelią į milijonus miegamųjų Europoje ir ne tik, gerindamas klientų gyvenimo kokybę. „Dormeo“ didžiuojasi nenutrūkstamomis inovacijomis, kai gamyboje naudojamos tradicinės ir revoliucinės medžiagos, taip pat sugebėdama sekti klientų poreikius, tendencijas ir dizainą.

O štai ir mūsų naujausias pasiekimas!

Revoliucinė inovacija pasaulyje: spyruoklinis porolonas – tik „Dormeo“!

Mūsų naujausias išradimas – revoliucinė „Octaspring“ technologija, kurią sukūrė belgų novatorius Willy Pope. Ji naudojama „Dormeo Air“ čiužiniuose.

Technologijoje naudojamos unikalios korėtos struktūros putų poliuretano spyruoklės, sujungiančios geriausias metalinių spyruoklių ir putų poliuretano savybes.

Kiekviena „Octaspring“ spyruoklė yra aštuonių dalių korėtos struktūros, kuri leidžia judėti bet kuria kryptimi, neprarandant atramos, komforto ir ventiliacijos; technologinė revoliucija, dėl kurios šis čiužinys priklauso naujos kartos kategorijai.

„Dormeo Octaspring“ neprilygstamą komfortą sukuria 3 čiužinių modeliuose.

Kiekviename modelyje skirtingo standumo putų poliuretano spyruoklės „Octaspring“ išdėstytos taip, kad suteiktų idealų atramos, lankstumo ir pasipriešinimo lygį per visą ūgį, kad galėtumėte sveikai miegoti ir pailsėti.

Susipažinkite su nauja čiužinių karta su pažangiausia „Octaspring“ technologija!

Mes taip pat esame jūsų bendruomenės dalis, ir mes patys norime ką nors duoti

Socialinė atsakomybė

Gyvenimas bet kada gali pasisukti netikėta linkme ir priversti daugelį žmonių tarp mūsų atsidurti netikėtoje situacijoje. „Dormeo“ padeda, aukodama įvairiems pavieniams asmenims ar labdaros grupėms.

Aplinkosauginė atsakomybė

Turime tik vieną planetą. „Dormeo“ komanda siekia išlaikyti ją žalią ir laimingą. Kaip tik todėl visi mūsų produktai yra ekologiški, pagaminti iš visiškai perdirbamų medžiagų. Be to, jei perkate naują „Dormeo“ čiužinį, mes pasirūpinsime jūsų senu čiužiniu ir perdirbsime savo lėšomis.

Nenorime, kad seni čiužiniai atsidurtų gamtoje!

Frank H. Knight: „Žmogaus gyvenime yra penki pagrindiniai faktai: gimimas, maistas, miegas, meilė ir mirtis.“

Spustelėkite čia, išsirinkite „Dormeo“ produktą ir pradėkite geriau miegoti – jūs to nusipelnėte!